4

@Batys Jest dobrze,interes się rozrasta, nawet myślę czy nie dać dorobić @MesQueUnClub96 na wakacjach

40

@BorzyKrzys Nie wiem czy chcę rady od Krzysia, który dał się ukąsać 34 razy

0

@RobiS Jakich multikont?

3

@Rust_Cohle Wpadłem na pomysł,abyś po każdej kolejce FPL wylosował kogoś z ludzi,którzy się tam bawią i rozdał jakąś symboliczną nagrodę.Za nami 2 seria gier i 1 koło fortuny zrobiłem za ciebie, myślę,że fajny pomysł i urozmaici to rozgrywkę
https://zapodaj.net/3eeeaa445ef29.jpg.html

68

Czy myślicie, że długowieczność Modricia jest spowodowana tym,że Perez kupuje graczy pokroju np Jovicia i wysysa z nich energię dla Chorwata?Jak wiadomo Iniesta i Xavi tak długo na najwyższym poziomie nie grali,jednak płynęła w nich anielska katalońska krew.A w żyłach piłkarzy Realu płynie szatańska,bardziej wytrzymała krew,a dodatkowo tam praktyki wysysania energii i krwi są na porządku dziennym.Dlatego właśnie te stworzenia są w stanie biegać 90min na pełnych obrotach i się nie męczą.Apelowałem w liście do papieża Franciszka,aby pozbyć się jakimiś egzorcyzmami tych stworzeń,ale wciąż czekam na odpowiedź

8

@kacper201 450 na tych puszkach u mnie będziesz mieć,nie 4500

3

@Danny Gaucho Maignan,Milan lepszego następcy Dollara nie mógł sprowadzić

1

@HighestInTheRoom U mnie na złomie jest taka kultura,że pracownicy mając na 6:00 wchodzą do mnie o 5:45, całują rękę i dziękują, że ich przyjąłem

2

@HighestInTheRoom Tu jest Polska tu się mówi po polsku,wypierdzielaj mi Pan stąd

0

@kaczucha1899 @Xavi Nie lepiej cieciu?

1

@MesQueUnClub96 Uspokój się gówniarzu

0

@Ptasior Bez żartów proszę

1

@Deviler Każdy gol w wielkiej Barcelonie jest wart 100x razy wiecie niż gol w Realu.Każda bramka zdobyta dla Realu, przybliża strzelca do bram piekieł

8

1

@Kusco15 To daj na piwo rodakowi

1

@Rust_Cohle Ale on przyjmuje tylko ludzi z wcześniej zrobionymi dokładnymi badaniami zdrowotnymi.SweetHayek to poważna firma

0

@MESSIah16 I tak ich nikt nie ogląda,ale jak se chcą poskakać niech se skaczą

13

@Bartula Ostatnio się tak śmiałem jak wylałem pół piwa

2

@Medium Miód na moje oczy

0

Wierzyłem do końca, niestety Real to wziął.Musiałem więc podjąć jedyną słuszną decyzję,żegnajcie przyjaciele
https://zapodaj.net/c626319208a64.png.html

0

@WisniaKala Mbappe został w PSG,podpisał nowy kontrakt

0

@goldmetaxa Norweg gra w Manchesterze City,nie Realu

0

@MesQueUnClub_87 Powiedz mu:
Ju gołing dałn bejbi! Saturdej?! Sandej, Sandej!

0

@Kgorecki2500 Nie wejdzie

0

@Rewolucja123 To się nie zatrzymuj

8

@RomanHoffer Lubię te twoje rozkminy po 0,7l Roman

7

Komentarz usunięty

1

@jakub1906 Po 8 piwach jak znalazł

0

@Rust_Cohle Żaden

2

@Deviler Wszystkich sprzedajemy,uruchamiamy następne dźwignie i kupujemy Mbappe,Diasa,Salaha,Cancelo itp
Innej opcji nie widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?