Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Batys Jest dobrze,interes się rozrasta, nawet myślę czy nie dać dorobić @MesQueUnClub96 na wakacjach
40
@BorzyKrzys Nie wiem czy chcę rady od Krzysia, który dał się ukąsać 34 razy
0
@RobiS Jakich multikont?
3
@Rust_Cohle Wpadłem na pomysł,abyś po każdej kolejce FPL wylosował kogoś z ludzi,którzy się tam bawią i rozdał jakąś symboliczną nagrodę.Za nami 2 seria gier i 1 koło fortuny zrobiłem za ciebie, myślę,że fajny pomysł i urozmaici to rozgrywkę
https://zapodaj.net/3eeeaa445ef29.jpg.html
68
Czy myślicie, że długowieczność Modricia jest spowodowana tym,że Perez kupuje graczy pokroju np Jovicia i wysysa z nich energię dla Chorwata?Jak wiadomo Iniesta i Xavi tak długo na najwyższym poziomie nie grali,jednak płynęła w nich anielska katalońska krew.A w żyłach piłkarzy Realu płynie szatańska,bardziej wytrzymała krew,a dodatkowo tam praktyki wysysania energii i krwi są na porządku dziennym.Dlatego właśnie te stworzenia są w stanie biegać 90min na pełnych obrotach i się nie męczą.Apelowałem w liście do papieża Franciszka,aby pozbyć się jakimiś egzorcyzmami tych stworzeń,ale wciąż czekam na odpowiedź
8
@kacper201 450 na tych puszkach u mnie będziesz mieć,nie 4500
3
@Danny Gaucho Maignan,Milan lepszego następcy Dollara nie mógł sprowadzić
1
@HighestInTheRoom U mnie na złomie jest taka kultura,że pracownicy mając na 6:00 wchodzą do mnie o 5:45, całują rękę i dziękują, że ich przyjąłem
2
@HighestInTheRoom Tu jest Polska tu się mówi po polsku,wypierdzielaj mi Pan stąd
0
@kaczucha1899 @Xavi Nie lepiej cieciu?
1
@MesQueUnClub96 Uspokój się gówniarzu
0
@Ptasior Bez żartów proszę
1
@Deviler Każdy gol w wielkiej Barcelonie jest wart 100x razy wiecie niż gol w Realu.Każda bramka zdobyta dla Realu, przybliża strzelca do bram piekieł
8
@ZwyklyKibicBarcy04 Rudy
1
@Kusco15 To daj na piwo rodakowi
1
@Rust_Cohle Ale on przyjmuje tylko ludzi z wcześniej zrobionymi dokładnymi badaniami zdrowotnymi.SweetHayek to poważna firma
0
@MESSIah16 I tak ich nikt nie ogląda,ale jak se chcą poskakać niech se skaczą
13
@Bartula Ostatnio się tak śmiałem jak wylałem pół piwa
2
@Medium Miód na moje oczy
0
Wierzyłem do końca, niestety Real to wziął.Musiałem więc podjąć jedyną słuszną decyzję,żegnajcie przyjaciele
https://zapodaj.net/c626319208a64.png.html
0
@WisniaKala Mbappe został w PSG,podpisał nowy kontrakt
0
@goldmetaxa Norweg gra w Manchesterze City,nie Realu
0
@MesQueUnClub_87 Powiedz mu:
Ju gołing dałn bejbi! Saturdej?! Sandej, Sandej!
0
@Kgorecki2500 Nie wejdzie
0
@Rewolucja123 To się nie zatrzymuj
8
@RomanHoffer Lubię te twoje rozkminy po 0,7l Roman
7
Komentarz usunięty
1
@jakub1906 Po 8 piwach jak znalazł
0
@Rust_Cohle Żaden
2
@Deviler Wszystkich sprzedajemy,uruchamiamy następne dźwignie i kupujemy Mbappe,Diasa,Salaha,Cancelo itp
Innej opcji nie widzę