2

@Emhyr Żaden Bernardo tu nie przyjdzie,nie wiem co ty z nim masz

5

Fati & Lewandowski, związek nie przetrwał próby czasu
https://zapodaj.net/b87194ffeb41d.png.html

1

@DaPidejpi Nie wiem,bo mój rok urodzenia to coś między 1996 a 1999 rok,tutaj stary podał mi kilka dat i nie jest pewny która jest prawdziwa

4

@Emhyr Nie przyjdzie

1

@kubix05 Ja myślałem,że w Ranczu to są naprawdę bracia, całe życie w błędzie

0

@kempnou Jakbyś szedł do takiego szamba w jakim jest United a do tego pomyślałbyś o grze z Magłajerem i rozkapryszonym CR7,to też byś płakał

6

@DonVincenzo Kounde kompletnie niewidoczny w dwóch pierwszych kolejkach,ten transfer to nieporozumienie

18

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@MarcinVeB10 Wiem,że chciałeś to ukryć,ale moi ludzie odkryli,że trzy dni temu złamałeś cztery włosy pod pachami.Ta kontuzja nieco komplikuje przygotowania do walki,a co za tym idzie zwiększa kurs na ciebie

9

@MarcinVeB10 Kondzix vs MarcinVeb
kursy 2,17- 1,90
Walka w cygańskiej klatce w rękawicach mongolskich z serii 7(te z 2002 roku),22 sierpnia 2022 godzina 20:00 pod moim blokiem.Zakłady przyjmuje mój somsiad karzeł Andrzej, obstawiamy tylko gotówką i tylko na miejscu

18

Lewus i Fati piękna współpraca,są jak ojciec i syn
https://zapodaj.net/bccf4a13f0a6c.png.html

0

@kiper09 No Real jechał na ambicji,dobrze się bronił,nagle strata bramki i się otworzyli

1

@fart Zależy, mój stary mówi,że by tego Ronaldinho wystawił i że ten trener jakiś taki dziwny

0

@Lionel_Messi10 33% udanych dryblingów,nie walczy o górne piłki,10 strat,0% celnych dośrodkowań,dobrze,że ta kaleka jednak do nas nie trafi

0

@Kessie Piękna

0

@Firestone No i fajnie

2

Jak jest w tym FPL,jak np mam Diasa i on siedzi na ławce,to wchodzi za niego obrońca z ławki,czy po prostu zostaje jak jest i dostanę za niego tyle punktów ile jest warty @MesQueUnClub96 czyli 0?

2

@degor102 Jakbyś miał 201 mb to by śmigało

1

@Encore Gdyby nie jego kontuzja z 1998,to byś do mnie na Pan mówił i prosił o wysłanie autografu od mojego starego Lucjana Seniora,to on byłby 1 Polakiem w Barcelonie,nie jakiś Lewus

4

@VegetaPolska Bo wszystkich Hiszpanów bierze Barca i dla Realu nic nie zostaje

6

Thomas Tuchel wybierający się na zakupy po meczu z Leeds
https://zapodaj.net/492e5dda12cad.png.html

15

@Janiama RL9 nigdy nie dał mi stówy na piwo,możesz go przebić

8

Oddałbym bym wszystko,żeby zobaczyć choć 1 mecz z takim wyjściowym składem Barcelony, prawdopodobnie jedenastka wszech czasów:
https://zapodaj.net/d4d3a1b31ea91.png.html

1

@PIQUETHEBOSS Co ty dupisz Pique,przecież baby nie pierdzą

5

@John_Doe Wygląd nic nie znaczy,ja np wyglądam niepozornie,a udało mi się raz wygrać walkę z 29 letnim łebkiem bez rąk z mojego osiedla

3

@Kimirionum Śmieszny jesteś

3

@cchesterr43 Robię chłopa po 8 harnasiach

0

@MesQueUnClub96 Byłoby jeszcze akceptowalne,gdyby to nie był mój zlew i gdybyś nie przychodził co 2 dzień zawsze o 14:46

3

@macio_944 Przecież w tym autobusie można sobie też jakąś imprezę rozkręcić albo się kimnąć w razie co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?