Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Żaden Bernardo tu nie przyjdzie,nie wiem co ty z nim masz
5
Fati & Lewandowski, związek nie przetrwał próby czasu
https://zapodaj.net/b87194ffeb41d.png.html
1
@DaPidejpi Nie wiem,bo mój rok urodzenia to coś między 1996 a 1999 rok,tutaj stary podał mi kilka dat i nie jest pewny która jest prawdziwa
4
@Emhyr Nie przyjdzie
1
@kubix05 Ja myślałem,że w Ranczu to są naprawdę bracia, całe życie w błędzie
0
@kempnou Jakbyś szedł do takiego szamba w jakim jest United a do tego pomyślałbyś o grze z Magłajerem i rozkapryszonym CR7,to też byś płakał
6
@DonVincenzo Kounde kompletnie niewidoczny w dwóch pierwszych kolejkach,ten transfer to nieporozumienie
18
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@MarcinVeB10 Wiem,że chciałeś to ukryć,ale moi ludzie odkryli,że trzy dni temu złamałeś cztery włosy pod pachami.Ta kontuzja nieco komplikuje przygotowania do walki,a co za tym idzie zwiększa kurs na ciebie
9
@MarcinVeB10 Kondzix vs MarcinVeb
kursy 2,17- 1,90
Walka w cygańskiej klatce w rękawicach mongolskich z serii 7(te z 2002 roku),22 sierpnia 2022 godzina 20:00 pod moim blokiem.Zakłady przyjmuje mój somsiad karzeł Andrzej, obstawiamy tylko gotówką i tylko na miejscu
18
Lewus i Fati piękna współpraca,są jak ojciec i syn
https://zapodaj.net/bccf4a13f0a6c.png.html
0
@kiper09 No Real jechał na ambicji,dobrze się bronił,nagle strata bramki i się otworzyli
1
@fart Zależy, mój stary mówi,że by tego Ronaldinho wystawił i że ten trener jakiś taki dziwny
0
@Lionel_Messi10 33% udanych dryblingów,nie walczy o górne piłki,10 strat,0% celnych dośrodkowań,dobrze,że ta kaleka jednak do nas nie trafi
0
@Kessie Piękna
0
@Firestone No i fajnie
2
Jak jest w tym FPL,jak np mam Diasa i on siedzi na ławce,to wchodzi za niego obrońca z ławki,czy po prostu zostaje jak jest i dostanę za niego tyle punktów ile jest warty @MesQueUnClub96 czyli 0?
2
@degor102 Jakbyś miał 201 mb to by śmigało
1
@Encore Gdyby nie jego kontuzja z 1998,to byś do mnie na Pan mówił i prosił o wysłanie autografu od mojego starego Lucjana Seniora,to on byłby 1 Polakiem w Barcelonie,nie jakiś Lewus
4
@VegetaPolska Bo wszystkich Hiszpanów bierze Barca i dla Realu nic nie zostaje
6
Thomas Tuchel wybierający się na zakupy po meczu z Leeds
https://zapodaj.net/492e5dda12cad.png.html
15
@Janiama RL9 nigdy nie dał mi stówy na piwo,możesz go przebić
8
Oddałbym bym wszystko,żeby zobaczyć choć 1 mecz z takim wyjściowym składem Barcelony, prawdopodobnie jedenastka wszech czasów:
https://zapodaj.net/d4d3a1b31ea91.png.html
1
@PIQUETHEBOSS Co ty dupisz Pique,przecież baby nie pierdzą
5
@John_Doe Wygląd nic nie znaczy,ja np wyglądam niepozornie,a udało mi się raz wygrać walkę z 29 letnim łebkiem bez rąk z mojego osiedla
3
@Kimirionum Śmieszny jesteś
3
@cchesterr43 Robię chłopa po 8 harnasiach
0
@MesQueUnClub96 Byłoby jeszcze akceptowalne,gdyby to nie był mój zlew i gdybyś nie przychodził co 2 dzień zawsze o 14:46
3
@macio_944 Przecież w tym autobusie można sobie też jakąś imprezę rozkręcić albo się kimnąć w razie co