Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol Otóż nie
6
@!34RC3!_0N4 Świadomość,że jako lokalny biznesmen jestem wzorem dla wielu młodych ludzi z mojej okolicy.Żeby daleko nie szukać,to parę dni temu był u mnie @MesQueUnClub96 pytać o pracę i mówił,że w przyszłości również chciałby mieć firmę zajmującą się zbieraniem puszek.Oczywiście go wywaliłem na zbity pysk,bo się do niczego nie nadaje,jednak jego słowa były bardzo miłe
0
@SinMistico Auba będzie poświęcony,najłatwiej go sprzedać,a i chłop się by zmarnował na tej ławce
3
@jeyx77x Na priv jej wyślij pożegnalną fotkę jak ja,a nie głupa walisz na LR
7
@Janiama W sumie to oprócz Ajaxu, Borussi, Marsylii u mnie podobnie
0
@tristan87 Jakie 55mln xd
20
@kempnou Jak ktoś wchodzi na LR,to rezygnuje z FB.Tu masz wszystko,jak się chcesz pochwalić czymś to też wrzucasz fotkę przez zapodaj i się chwalisz jak na FB.Afery lepsze tu też są,wojny gangów,zielone,po ci jakieś FB gościu
2
@VamosRakieta Na browara wyszedł czasem nawet
0
@Suzu Pierwsza sprawa,to najpierw by trzeba było ich sprzedać,a to trwa i trwa.A druga sprawa, myślę,że to już za późno na Silvę,City nic nie musi i jego sprzedaż teraz byłaby im nie na rękę.Co innego na początku okienka,wtedy może jakieś szanse były
0
@Suzu Ogień to tylko w Anglii,Silva jest według mnie stracony.A przez te chore zasady Tebasa inne kluby hiszpańskie miałyby problem,żeby zarejestrować mojego starego
18
Manchester vs Liverpool,czasami najważniejszą rolę w spotkaniu odgrywają ci,którzy są pozornie na 2 planie
https://zapodaj.net/21e8ae3106115.png.html
21
@michal26 Ogólnie się zgadzam, chociaż trochę inaczej tak żartować przy znajomych,a inaczej taki pocisk wyciągnąć w TV
1
@VeB10Ronnie To dużą ekipę trzeba zbierać,żeby do kibla pójść
11
Ludzie jesteście szaleni,Zrobicie wszystko dla zielonych.Dzisiaj napisałem do ziomka, że odezwę się za 30 minut,bo idę staremu po 9 browarów.Po 20 minutach wchodzę na LR i widzę to:
https://zapodaj.net/d9ac65b61a411.jpg.html
17
@bartas97 Chłopiec wtedy przejął część mocy Hazarda,dzięki czemu odniósł sukces,a Eden zaczął swój zjazd,który widać dziś jak na dłoni
50
Przegląd wiadomości sportowych,ale to rok 2042
https://zapodaj.net/50aef316d7f35.png.html
1
@tomek8756 Kiedyś Laporta naj.. dał wywiad,że on wszystkich kupi i zaczął wymieniać kupimy:
Lewusa,Żula Kunde,Raphine,Bilve i uj hehe
I tak już zostało
1
@MesQueUnClub96 No to z tego,że mogą sobie tak wydawać na takich noł nejmów tyle siana,zresztą od dawna wiadomo,że angol z PL ma boosta do ceny.Gdyby to był Osman Kalele z Ligue 1,to Chelsea był płaciła z 15/20 mln nie 60
3
@MesQueUnClub96 Jeśli tam za awans do PL masz więcej niż za wygranie LM,to chyba jest trochę pieniążków tam
14
@kielon93 Mecz charytatywny, grają żeby zebrać fundusze na psychologa dla @Rust_Cohle po wczorajszym meczu Liverpoolu
12
@NaFazieHitman A co chciałbyś z nim robić jakieś dziwne akcje?
1
Komentarz usunięty
8
@TheNekro94 Chłopy się w rajtuzy przebierają, niepoważne
0
Komentarz usunięty
0
@Krystian1588 Z dupy statystyka, porównywanie sezonów gdzie Mbappe był gówniakiem i karierę zaczynał,z top sezonami Messiego
3
@ini_barca Idiota
11
@DonMatteo901 Lewus też taki kozak był niby,a bez Kloppa w Barcelonie śmiesznej skończył
4
@MesQueUnClub96 No ciebie obchodzi,bo żeś o tym Liverpoolu smarował cały ich mecz
11
@Cule1234 To niezłe 5mln Bellerina,Theo Hernandez,który jest 2x lepszy ma mniej w Milanie xd
1
@MesQueUnClub96 Ta,bo ty pamiętasz Liverpool Hodgsona,jak ty żeś wtedy w pieluchy jeszcze robił