Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
8
@MrShakira Ja czekam na starego z nadzieją,że nie przepił całego zasiłku.Co nas łączy? Obaj wierzymy w coś co nie ma prawa się wydarzyć
0
@Emhyr Ogólnie pensja Desta to też jest kryminał,prawie 4 mln,głęboki rezerwowy Barcelony z pensją na poziomie topowego LO na świecie Theo Hernandeza
10
Kulisy transferu Arthura do The Reds
https://zapodaj.net/e1131beba42d6.png.html
8
Mój wujas Tadeusz szuka opiekunki, jakby któraś chętna była z LR,to polecam
https://zapodaj.net/de18faf2e1e74.jpg.html
19
Przegląd wiadomości sportowych,ale to rok 2042
https://zapodaj.net/e5f6744179fa9.png.html
3
@Sergio_Devils Nie bój się Sergio,będziesz chodził u mnie na puszkach jak Dembele na skrzydełku,nie dam ci krzywdy zrobić
7
@Culer_1906 Już się wykręca
1
@PatrychoO To będzie wymiana w stylu:
Dajesz Andrzej sześciopak Żubra a w zamian masz moją kupę, którą zrobiłem dziś rano
3
@macio_944 Jednego kandydata możesz dopisać
https://www.transfermarkt.pl/daniel-piwodda/profil/trainer/71751
8
@hayek No tam nie ma chociaż tego pajacowania tak dużego jak w Hiszpanii,gdzie mecz jest przerywany co chwilę,a jakiś cieć leży i zwija się z bólu 2 minuty od podmuchu wiatru
6
Komentarz usunięty
5
@bartas97 @MesQueUnClub96 Fajnego masz wujka
4
@Sau_Ron To flaszka dla @Comentateiro za mistrza i pijemy
0
@VeB10Ronnie
"no jak sie strzela leszczom z dolu tabeli to staty wygladaja cacy w PL"
W tym umniejszaniu mu śmieszny jesteś,tyle.Tak napisane jakby to jakiś ogórek był,a to 1 z najlepszych napastników ligi
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
9
@Deltta Za dużo byś chciał wiedzieć synek
2
@bartekvisca Oddać go teraz to byłaby głupota,ta kadra City jest już szczuplejsza niż w tamtym sezonie,a jeszcze pozbywać się Silvy na koniec okienka? Bez sensu, dziwne,że tu niektórzy dalej myślą,że jest na to szansa.Guardiola dobry wujek osłabi sobie zespół na koniec okienka,żeby dać się wzmocnić Barcelonie napiwno
35
Już jutro zaczną się dramaty niektórych naszych przyjaciół z LR
https://zapodaj.net/167976187802a.png.html
2
@mkord Nie no pisanie,że ten mistrz to był fuks to jest ignorancja totalna.Skorża ogarnął ekipę i wygrali majstra w ciężkim sezonie,w którym trzeba było zdobyć naprawdę dużo punktów,1 raz od dawna to tempo było mega mocne i nie był wyścigu żółwi.Raków,Lech i do pewnego czasu Pogoń punktowali do bólu,niezły fuks
2
@Messibestplayerintheworld Przecież Pjanic jest nie do sprzedania za gotówkę,jego cena to 0,000 euro.Oddanie go gdzieś z jego pensją to już byłby sukces,który jest mało prawdopodobny
2
@macio_944 Daj na piwo
4
@mateusz1989VeB Ale kur.. zejdź mi z tego miejsca,bo ono zajęte jest, idź gdzie indziej
42
Przeglądanie LR w 2022 roku:
https://streamable.com/drr05m
10
@QQL5 Nie obiecuj sobie zbyt dużo,Krzysiek do wszystkich taki zalotny,ale to tylko dla biznesu,ruch ma większy wtedy
7
@Xxxbarca4ever Oni nie myślą,to są wychowankowie BI, wklejają co się da i kiedy się da,byle było
1
@Rust_Cohle
1.1,-2,5
2.2,+2,5
3.2,+2,5
4.1,-2,5
5.1,+2,5
6.2,-2,5
7.1,+2,5
8.2,-2,5
9.1,+2,5
10.2,-2,5
35
@Rl9k1nG Miesiąc temu,w wieku 23 lat.Gdy mój stary wynajął mój pokój Ukraince z dwójką dzieci,jak wyszedłem na imprezę,zmienił wtedy zamki.
5
@Deviler
Przed piciem dobrze się najedz, najlepiej,żeby posiłek był obfity w białko i tłuszcze,czyli pitca.Do tego polecam zakup energetyka jakiś Monster.Alkohol najlepiej przyswajamy z puszki,może być butelka ale to w ostateczności.Jak wypijesz np 6,7 piw i czujesz,że jest źle, wówczas wskazana jest jakaś uliczna walka,podniesiesz adrenalinę i zapomnisz o swoich ograniczeniach.Możesz też pójść się wyrzygać jak jest źle,ale tak,żeby nikt nie widział.Palec w gardło, chwila cierpienia i znów jesteś gotowy do działania.Możesz również wejść na FB i poszukać dobrych lasek do których chciałbyś napisać.Wówczas w twojej głowie narodzi się myśl,że jakbyś jeszcze trochę wypił,to będziesz mieć lepszą bajere, twój mózg wtedy automatycznie będzie nastawiony na możliwości wypicia większej ilości alkoholu
7
@VeB10Ronnie Ja próbowałem alko rzucić, tydzień temu mi się udało nie pić 6h,ale kuzyn miał dwunaste urodziny, zaproponował,że jak kupię jemu i ziomalom wódkę,to mi da na piwo i koniec czelendżu