3

@reloaded Twój ojciec przejął ciało Bellerina,żeby spełnić swój cel sprzed lat(zostanie piłkarzem grającym na najwyższym poziomie). Niestety kiedyś wyeliminowała go kontuzja,ale teraz nic go nie powstrzyma

1

@Rust_Cohle
1.2,+2,5
2.1,-2,5
3.1,-2,5
4.1,+2,5
5.1,-2,5
6.1,+2,5
7.2,-2,5
8.2,+2,5
9.1,-2,5
10.2,+2,5

18

@Survier Były pogłoski,że miał kiedyś plakat CR7 z Bravo Sport w pokoju,ale nie ma jednoznacznych dowodów w tej sprawie

1

@VegetaPolska No innego kandydata nie widzę na horyzoncie

3

@MarianoItalianoVero Stara jest mniej medialna,woli śledzić nasze przygody z boku,ale nas wspiera

27

Godzina 14:36 człowiek wraca do domu, stary odgrzewa obiad,piątek.Co mogę powiedzieć,życie jest piękne
https://zapodaj.net/db06f01c4ebf6.jpg.html

37

A niech se gra chłopak,miał odejść,odszedł i gra gitara.Eksperci LR pierw wyzywają,że pasożyt nie chce odejść,a teraz haha beka,do Espanyolu odszedł,nigdy nie dogodzisz

10

@AllBundy This is prank Bro

9

@MesQueUnClub96 Jak przyjęli cię koledzy po powrocie do szkoły?
MesQueUnClub96: To skomplikowane:
https://streamable.com/4dvwnm

27

3

0

0

@JohnnyBarca Nie przesadzaj,gruby wziął co prawda te 300zł tej babce,ale ten telefon co jej zabraliśmy z 600zł wart w Lombardzie

27

Małe wyzwanie, chcę promować zdrowy,sportowy tryb życia,dlatego zacząłem zachęcać użytkowników do małej zabawy.Podciągacie się na drążku tyle razy ile dacie radę i wysyłacie dowód na LR. Na 1 ogień @Rust_Cohle ,dziękuję ci za udział
https://streamable.com/gsp1qv

4

@Emhyr Zawsze beka,jak jakiś Andrzej wyciąga kilku niesprawdzonych zawodników i daje taki wpis,tylko dlatego,że są młodzi

2

@BARCA1899Messi No wzięty za darmo,chłop po trzydziestce,wszyscy wiedzą,że Barca chce go sprzedać, faktycznie 14 mln to będzie kryminał.Odbudowaliśmy go,chłop odchodził z Arsenalu jako zgniłe jabłko,a teraz można na nim trochę zarobić, a swoje zrobił w pół roku

8

@MrShakira Ja czekam na starego z nadzieją,że nie przepił całego zasiłku.Co nas łączy? Obaj wierzymy w coś co nie ma prawa się wydarzyć

0

@Emhyr Ogólnie pensja Desta to też jest kryminał,prawie 4 mln,głęboki rezerwowy Barcelony z pensją na poziomie topowego LO na świecie Theo Hernandeza

10

Kulisy transferu Arthura do The Reds
https://zapodaj.net/e1131beba42d6.png.html

8

Mój wujas Tadeusz szuka opiekunki, jakby któraś chętna była z LR,to polecam
https://zapodaj.net/de18faf2e1e74.jpg.html

19

Przegląd wiadomości sportowych,ale to rok 2042
https://zapodaj.net/e5f6744179fa9.png.html

3

@Sergio_Devils Nie bój się Sergio,będziesz chodził u mnie na puszkach jak Dembele na skrzydełku,nie dam ci krzywdy zrobić

7

@Culer_1906 Już się wykręca

1

@PatrychoO To będzie wymiana w stylu:
Dajesz Andrzej sześciopak Żubra a w zamian masz moją kupę, którą zrobiłem dziś rano

3

8

@hayek No tam nie ma chociaż tego pajacowania tak dużego jak w Hiszpanii,gdzie mecz jest przerywany co chwilę,a jakiś cieć leży i zwija się z bólu 2 minuty od podmuchu wiatru

6

Komentarz usunięty

5

@bartas97 @MesQueUnClub96 Fajnego masz wujka

4

@Sau_Ron To flaszka dla @Comentateiro za mistrza i pijemy

0

@VeB10Ronnie
"no jak sie strzela leszczom z dolu tabeli to staty wygladaja cacy w PL"
W tym umniejszaniu mu śmieszny jesteś,tyle.Tak napisane jakby to jakiś ogórek był,a to 1 z najlepszych napastników ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?