3

@Sulimo Plotki głoszą,że skasował z telefonu wszystkie rodzinne zdjęcia,żeby pomieścić nowe screeny,to jest poświęcenie

0

@Kessie Jakbym starego widział

27

@Peciak Teczki LR,nigdy nie wiesz kiedy zostaną wyciągnięte,bardzo ciężki kaliber

8

@Rust_Cohle Zwykle tym małym chłopcom słabo rozwiniętym genetycznie lepiej grało się taką piłką,bo wówczas czuli w sobie tą nieodkrytą siłę.Niestety gdy wjeżdżała normalna piłka, znów widzieli jak mocno odstają od rówieśników i jak słabo obdarzyła ich matka natura

6

@Omoziu Jest ciężko ale jakoś daje radę.Chociaż do dziś pamiętam tweet 12 letniego Kacperka z 2020 roku o treści:
Visca Łebki,już nigdy nic nie wygracie hehe,Hala Madrid!!!
3 dni nie spałem, doszła depresja,ale rozmowy z psychologiem zaczynają przynosić już powoli efekty

1

@Lionel_Messi10 Zara będę

16

@norbi77 Każdy z piłkarzy Realu jest przesiąknięty szatańską krwią i nie należy takiego zawodnika lubić

3

@kuz Sam jesteś patola, normalna kulturalna impreza

3

@xVENUMx Zara bede

3

2

Kessie i Duńczyk mogą odejść

2

@Kidd Wiem,ale jednak ten Raków Papszuna,to jest taka pierwsza iskierka nadziei od dawna w tej smutnej kopaninie zwanej Ekstraklasą.A te drużyny w LK są moim zdaniem do ogrania dla Rakowa,no ale najpierw muszą awansować...

6

@VamosRakieta Przewidywać Ligue 1,to jak przewidywać kiedy do domu wróci mój stary po odebraniu zasiłku,nie da się.Oprócz mistrza oczywiście

1

@Kidd Zależy od losowania,w LK jednak masz niższy poziom,więc myślę,że taki Raków jak wejdzie może powalczyć

3

@szkutnik91 Porównywanie FDJ do Braita to totalna głupota,tak samo porównanie Barcelony do własnej działalności gospodarczej

6

@masq Gdyby była 4,to już bym leżał pod klatką,jest godzina 3:46

1

@Rust_Cohle Czyli jestem w 1 szeregu z @MesQueUnClub96 ,niżej upaść się nie dało,muszę się napić.Na trzeźwo tego nie wezmę

4

@masq Na takiego leszcza starczy łysy,jakby to był Depay,to już bym brał starego

91

Dobra koniec żartów,adres do Braita dajcie, wywiozę go z łysym do lasu,to mu zmięknie rura

1

@AmigoBlancos Liga ez win,LM ciężko

2

@kondzik47 Kłamiesz

2

@HighestInTheRoom No Pena to jest zagadka,może być dobry bramkarz z niego,a może za 3 lata grać w 2 lidze Hiszpańskiej.Zresztą chłop ma 23 lata,a jeszcze na najwyższym poziomie nie bronił,ostatnio wypożyczenie do tureckiej i tam kilka meczów raptem

0

@Slazzy Tylko za Ter Stegena musisz mieć jeszcze następcę

2

@Encore Będę za 20 minut,tylko starego z klatki schodowej do chaty zgarnę

0

@Encore Za piwo

3

@Encore Ty to se możesz soczek najwyżej wypić z @MesQueUnClub96

20

@Luciano99 No i elegancko, trzeba się napić

0

Kto pierwszy odpisze na ten komentarz,temu stawiam piwo

0

@tomek8756 Nie,jak sobie nie ukradniesz,to za darmo nic nie dostaniesz

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?