Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sulimo Plotki głoszą,że skasował z telefonu wszystkie rodzinne zdjęcia,żeby pomieścić nowe screeny,to jest poświęcenie
0
@Kessie Jakbym starego widział
27
@Peciak Teczki LR,nigdy nie wiesz kiedy zostaną wyciągnięte,bardzo ciężki kaliber
8
@Rust_Cohle Zwykle tym małym chłopcom słabo rozwiniętym genetycznie lepiej grało się taką piłką,bo wówczas czuli w sobie tą nieodkrytą siłę.Niestety gdy wjeżdżała normalna piłka, znów widzieli jak mocno odstają od rówieśników i jak słabo obdarzyła ich matka natura
6
@Omoziu Jest ciężko ale jakoś daje radę.Chociaż do dziś pamiętam tweet 12 letniego Kacperka z 2020 roku o treści:
Visca Łebki,już nigdy nic nie wygracie hehe,Hala Madrid!!!
3 dni nie spałem, doszła depresja,ale rozmowy z psychologiem zaczynają przynosić już powoli efekty
1
@Lionel_Messi10 Zara będę
16
@norbi77 Każdy z piłkarzy Realu jest przesiąknięty szatańską krwią i nie należy takiego zawodnika lubić
3
@kuz Sam jesteś patola, normalna kulturalna impreza
3
@xVENUMx Zara bede
3
@Deviler Pewnie @Yoshi94
2
Kessie i Duńczyk mogą odejść
2
@Kidd Wiem,ale jednak ten Raków Papszuna,to jest taka pierwsza iskierka nadziei od dawna w tej smutnej kopaninie zwanej Ekstraklasą.A te drużyny w LK są moim zdaniem do ogrania dla Rakowa,no ale najpierw muszą awansować...
6
@VamosRakieta Przewidywać Ligue 1,to jak przewidywać kiedy do domu wróci mój stary po odebraniu zasiłku,nie da się.Oprócz mistrza oczywiście
1
@Kidd Zależy od losowania,w LK jednak masz niższy poziom,więc myślę,że taki Raków jak wejdzie może powalczyć
3
@szkutnik91 Porównywanie FDJ do Braita to totalna głupota,tak samo porównanie Barcelony do własnej działalności gospodarczej
6
@masq Gdyby była 4,to już bym leżał pod klatką,jest godzina 3:46
1
@Rust_Cohle Czyli jestem w 1 szeregu z @MesQueUnClub96 ,niżej upaść się nie dało,muszę się napić.Na trzeźwo tego nie wezmę
4
@masq Na takiego leszcza starczy łysy,jakby to był Depay,to już bym brał starego
91
Dobra koniec żartów,adres do Braita dajcie, wywiozę go z łysym do lasu,to mu zmięknie rura
1
@AmigoBlancos Liga ez win,LM ciężko
2
@kondzik47 Kłamiesz
2
@HighestInTheRoom No Pena to jest zagadka,może być dobry bramkarz z niego,a może za 3 lata grać w 2 lidze Hiszpańskiej.Zresztą chłop ma 23 lata,a jeszcze na najwyższym poziomie nie bronił,ostatnio wypożyczenie do tureckiej i tam kilka meczów raptem
0
@Slazzy Tylko za Ter Stegena musisz mieć jeszcze następcę
2
@Encore Będę za 20 minut,tylko starego z klatki schodowej do chaty zgarnę
0
@Encore Za piwo
3
@Encore Ty to se możesz soczek najwyżej wypić z @MesQueUnClub96
20
@Luciano99 No i elegancko, trzeba się napić
0
Kto pierwszy odpisze na ten komentarz,temu stawiam piwo
0
@tomek8756 Nie,jak sobie nie ukradniesz,to za darmo nic nie dostaniesz
2
Komentarz usunięty