1

@Sensible Gorące mamuśki w twojej okolicy,jednak istnieją

6

Rozumiem,trzeba coś spier...,żeby okienko nie było 10/10,trudno

0

@FCB_dimiC W sumie dawno się nie widziałem z dobrymi chłopakami zza krat,nie ma tego złego

0

@FCB_dimiC Nie wiedziałem,że jesteś sędzią piłkarskim

4

@czółkovsky Riqui Puig - Gratis
Rick Pudams - 100 funtów

0

Chyba,że dasz na piwo

0

@dominiczek12 Jest tajna

2

Czyli jednak Laporta z dziewiątką,trudno Robercik z nr 12 będzie biegał
https://zapodaj.net/1ff2c116a613f.png.html

3

@Encore Barry kozak,pamiętam jak się karty zbierało z MŚ 2010 i go miałem,69 obrony,klasa światowa

2

@Khajio malinowa żubrówka

2

@10LionelMessi10 To odkop

1

@msmsms Nie mogę mieć nadmiaru,bo stary wszystko by wydał na piwo,więc muszę sam te pieniądze przechlać

1

@Yoshi94 Boli cię wielka LR i tyle

3

@fart Ja nic,sam popsułeś,bo trzeba przełożyć na inną stronę

0

Alba vs Kounde,prawo ulicy
https://zapodaj.net/dcfa2f406b55a.jpg.html

11

@Encore Żeby tak dzban był tak promowany.... z Jasiem Kapelą 2 raki wypromowane przez Stana

0

@koziar Pokazywałeś mi na osiedlu tydzień temu

2

@koziar To nie jest wyznacznik,ty tam wyglądasz jak azjata,a nim nie jesteś przecież

14

@D10SLEO Ładny jesteś

14

@Yoshi94 Zależy gdzie pewnie,np u mnie miałem 100zł i chciałem wymienić na banknot 500zł,ale nie chcieli mi w banku wymienić,nie mieli akurat chyba

9

@AdiKingu96 Ja lubię,bierzesz 4 piwa,wychodzisz na słońce i masz w głowie bailando jakbyś z 10 wypił,to jest życie

1

@Mario96w To jest nasza wspólna drużyna,stary wymyślił nazwę i zrobił pół składu

3

@taris Kod:
▪️d7rsqq
Bezpośredni link:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/d7rsqq

Jakiś cieć robił,ale ja tam jestem,to liga nabrała prestiżu

7

@Worny Pięknie leży ta koszulka na Laporcie,szkoda,że jak już założył,to koszulka idzie na straty,bo przez głowę już jej raczej nie ściągnie

2

@FC1899Barca Dobra Andrzej,chodzi o to,że mieli być na szczycie,a nie są patrząc na to gdzie dzisiaj grają

2

@DIPENNN Jak można sprzedać przymusowo kogoś,kogo nikt nie chce

8

@Lionel_Messi10 Taczka dla Tebasa już gotowa,jak nie zaakceptuje to działamy ze starym

10

@gumaz Ja się czaję na rowery,bo naprawdę leganckie,takie sztuki to bez problemu opchne na osiedlu

3

@kryhaa Złaź mi kur.. z tego garażu Krycha,tam rowery są na sprzedaż a ty swoje ważysz

16

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?