Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sensible Gorące mamuśki w twojej okolicy,jednak istnieją
6
Rozumiem,trzeba coś spier...,żeby okienko nie było 10/10,trudno
0
@FCB_dimiC W sumie dawno się nie widziałem z dobrymi chłopakami zza krat,nie ma tego złego
0
@FCB_dimiC Nie wiedziałem,że jesteś sędzią piłkarskim
4
@czółkovsky Riqui Puig - Gratis
Rick Pudams - 100 funtów
0
Chyba,że dasz na piwo
0
@dominiczek12 Jest tajna
2
Czyli jednak Laporta z dziewiątką,trudno Robercik z nr 12 będzie biegał
https://zapodaj.net/1ff2c116a613f.png.html
3
@Encore Barry kozak,pamiętam jak się karty zbierało z MŚ 2010 i go miałem,69 obrony,klasa światowa
2
@Khajio malinowa żubrówka
2
@10LionelMessi10 To odkop
1
@msmsms Nie mogę mieć nadmiaru,bo stary wszystko by wydał na piwo,więc muszę sam te pieniądze przechlać
1
@Yoshi94 Boli cię wielka LR i tyle
3
@fart Ja nic,sam popsułeś,bo trzeba przełożyć na inną stronę
0
Alba vs Kounde,prawo ulicy
https://zapodaj.net/dcfa2f406b55a.jpg.html
11
@Encore Żeby tak dzban był tak promowany.... z Jasiem Kapelą 2 raki wypromowane przez Stana
0
@koziar Pokazywałeś mi na osiedlu tydzień temu
2
@koziar To nie jest wyznacznik,ty tam wyglądasz jak azjata,a nim nie jesteś przecież
14
@D10SLEO Ładny jesteś
14
@Yoshi94 Zależy gdzie pewnie,np u mnie miałem 100zł i chciałem wymienić na banknot 500zł,ale nie chcieli mi w banku wymienić,nie mieli akurat chyba
9
@AdiKingu96 Ja lubię,bierzesz 4 piwa,wychodzisz na słońce i masz w głowie bailando jakbyś z 10 wypił,to jest życie
1
@Mario96w To jest nasza wspólna drużyna,stary wymyślił nazwę i zrobił pół składu
3
@taris Kod:
▪️d7rsqq
Bezpośredni link:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/d7rsqq
Jakiś cieć robił,ale ja tam jestem,to liga nabrała prestiżu
7
@Worny Pięknie leży ta koszulka na Laporcie,szkoda,że jak już założył,to koszulka idzie na straty,bo przez głowę już jej raczej nie ściągnie
2
@FC1899Barca Dobra Andrzej,chodzi o to,że mieli być na szczycie,a nie są patrząc na to gdzie dzisiaj grają
2
@DIPENNN Jak można sprzedać przymusowo kogoś,kogo nikt nie chce
8
@Lionel_Messi10 Taczka dla Tebasa już gotowa,jak nie zaakceptuje to działamy ze starym
10
@gumaz Ja się czaję na rowery,bo naprawdę leganckie,takie sztuki to bez problemu opchne na osiedlu
3
@kryhaa Złaź mi kur.. z tego garażu Krycha,tam rowery są na sprzedaż a ty swoje ważysz
16
@fortunate_son No ty