12

@barcelonaLM To obrońca praw Realu na LR

2

@Barwindg Rano będę po bułki,jak mi znowu policzysz jedną więcej przy kasie,to jesteś skończony w tym mieście

1

@masq Szczerze ci powiem,że uj wie

0

@jacobFCB Włosami pod pachami napewno nie strzelił

13

@Encore Jak ty wodę na orliku podajesz

10

Jako znany osiedlowy detektyw postanowiłem bliżej przyjrzeć się Panu,który miał u nas epizod.Niejaki Yerry Mina,powiem tak,nie chciałbym go spotkać w ciemnej uliczce.Odkryłem również,że Raheem Sterling szczególnie podoba się temu zbrodniarzowi
https://zapodaj.net/93ba081858fc5.png.html

2

@Bael Morda nie szklanka,a poza tym waleczności nam nie można odmówić

1

@Gwyn Harnaś numer 15,siedzę z tatą,na głośnikach Żaluzja na full


0

@MRE Winogrona mu noszą w Lipsku,ale raczej nie gra

38

@Hubsao Raz staremu wziąłem ostatnie 4 piwa z lodówki.Na szczęście skończyło się tylko na podbitym oku

15

@Herato Audi Cup 2019,wielki mecz

2

@MesQueUnClub96 Aż tak to nie

4

@Pawlusek Daj pasy do konta,ja ci to ogarnę

5

@Fartlow aezakmi

2

@Hubsao Możecie się zrzucić,numer konta podam priv, słowo Figo,że przeznaczę środki na ten właśnie cel

1

@Rust_Cohle Daj na piwo

6

@MesQueUnClub96 Skoro Messi był gratis,to teraz do każdego zawodnika inne kluby powinny dopłacać,jak go sprzedają,20 mln powinniśmy dać Chelsea,United,żeby go wzięli

0

@SynMamyGaviego Obieranie ziemniaków na czas ze stringami na głowie

17

@kaczucha1899 Niezły przeciętny trener,który wygrywa LM z Chelsea,a z PSG robi finał LM

3

@VamosRakieta Powiem ci Rakieta,że jak mam wybór taplać się w tej kupie i czytać te ich wypociny,to wolę zamiast tego se wypić browca,idę na browca

1

@ranger3120 To następnym razem nie rób smaka,wpisuje cię na moją czarną listę LR

1

@ranger3120 Daj link do profilu

0

@DonAndresFCB Z koszulek już mamy na 2 następnych Lewych

2

Komentarz usunięty

7

@Janiama Też mokry jestem,ale to piwo wylałem na siebie naebany

2

@mrboom Jak Suarez i Lewy biorą tego ciula Benzeme na miękko, patrząc na całokształt kariery,nie ostatnie 2 sezony

1

@Rust_Cohle
1. 2 / +2,5
2.2/ + 2,5
3.X /-2,5
4.2/-2,5
5.1/-2,5
6.1/+2,5
7.2/+2,5
8.1/-2,5
9.1/+2,5
10.2/+2,5

3

@Arkadio90 Ty ale Dembele to pół roku dobre zagrał + tournee,a jest tu 5 lat,ten sezon dopiero pokaże

0

@kaczucha1899 Akurat z Brajtem słaby przykład,bo chcieć to sobie Barca może,nikt za niego 5 mln nie da xd

36

John Van den Brom tłumaczy przyczyny porażki,ja mu ufam
https://zapodaj.net/76639685cde1d.png.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?