3

@MarianoItalianoVero Jak to taki BarcaInfo,to żeś się nie popisał,jak go tu dajesz

0

@TR3YWAY Pod blokiem za 20 minut, radzę ci nikogo nie brać,bo moja ekipa może tam być w 2 minuty,jak jakiś numer odwalisz

8

@TR3YWAY Cho na solo

8

9

@Rust_Cohle Zawsze się można przeprowadzić,a dzisiejsza medycyna sprawia,że bycie kobietą też nie jest niemożliwe

15

@Pawel13sz Ty jak chcesz chłopie kogoś cisnąć,to najpierw się doinformuj,żeby nie wychodzić na głupka
https://zapodaj.net/759474918fcbe.jpg.html

14

Niestety Robert,miarka się przebrała
https://zapodaj.net/158193b7c1d3f.png.html

1

@MichalZZZ Mogę ci nagrać za 50zł

30

@Medium Pocieszę cię,że dalej za mądrych rzeczy nie piszesz

2

@kamilos1214 6 piw to się do obiadu pije,jak ty masz po 2 helikopter w głowie,to jesteś ultra słabym zawodnikiem i nie ma dla ciebie nadziei.2 to ja piłem przed sprawdzianem z przyrody w 2 klasie podstawówki,żeby się odstresować

17

@AlphaNumeric Nie twoja sprawa

0

@Aragorn33 Chodź na solo

0

@Aragorn33 A co tu rozumieć,pierdzielisz 3 po 3 jak pijany wujek Zbychu po 0,7l Żołądkowej

1

@Aragorn33 Courtois vs Donnarumma ubiegły sezon LM,no nie było różnicy

2

@GeneralXavi W aż takie cuda nie wierzę

16

Masz to post niżej,nie rób spamu

1

@Pawel13sz Stary Polak niszczy marzenia młodego Francuza o prezentacji na wymarzonym stadionie,zobacz jak!

80

CR7 chwyta się ostatecznej broni,byle zagrać w LM,oby mu się udało
https://zapodaj.net/61e01d59279a1.png.html

5

@Worny De Jong legancko już rower kupił i jedzie do Londynu

4

@Roobo Nie wiem która lepsza,ja mam zwykłą,z gaci mi babcia zrobiła,dzięki tej opasce moja Jowita wydaje się piękniejsza i nasze życie w łóżku nabrało na nowo sensu

7

Potrzebujemy jeszcze 3 Marków Papszunów albo Marek bierze jeszcze 3 zespoły,zajmuje z nimi miejsca 1-4 i gramy w pucharach,tak to widzę

8

@Kgorecki2500 Synek,mistrz Litwy jest w 3 rundzie eliminacji LM,co daje im już pewny udział w fazie grupowej pucharów europejskich,kur.. ja nie mówię o Premier League

10

@Kgorecki2500 2/4 klubów w 3 rundzie eliminacji Ligi Konferencji,no zajebiście jest xd

1

@AmigoBlancos Jak potrzebował wpier.. dostać,to wystarczyło się na moje osiedle przejechać i krzywo spojrzeć

1

@Encore Nikt nie musiał

3

@Kidd Ciekawe ile będzie

1

@Pedri16Future Przeszłość nie przeszłość,to placek zwykły

0

@FC1899Barca W szoku była,bo ją 1 raz ktoś/coś poderwał

1

@Rl9k1nG Zależy,kiedyś jeździłem Golfem 3 i szacun na dzielni był średni.Jak już podjechałem podrasowanym Golfem 4,to czuć było już ten respekt w oczach oponentów na osiedlu i zalotne spojrzenia osiedlowych Andżelin Dżolie

3

@Comentateiro Z pomocą Bożą wszystko jest możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?