1

@Ying Tak i to była ich kompromitacja

1

@Tomek54321 No w pucharze jeszcze zrozumiem,bo tam zdarzy się gorszy dzień,dla zawodników mniejszych zespołów wyeliminowanie tam PSG,to może być wielkie wydarzenie itp.No ale majster z tym budżetem, to jest obowiązek, gdyby Messi zgarnął mistrza z takim Lille,to możnaby takie coś przytaczać.No ale mistrz z PSG to jest mus,żadne osiągnięcie

32

@Messibestplayerintheworld Ej no ale szanujmy się,mistrzostwo tamtej śmiesznej ligi to nie jest żaden argument.Każdy sezon bez mistrza dla PSG tam,to sezon dla nich kompromitujący

8

Komentarz usunięty

0

@Medium Kilkasz na film z lektorem,play albo odtwórz i wtedy siedzisz i oglądasz

0

@AmigoBlancos Przypisywanie punktów po 1 połowie zawsze jest głupie.A na LR w trakcie meczu Dembele potrafi być wysyłany do szatni po 15 minutach,żeby po końcowym gwizdku być wychwalany pod niebiosa

7

@GeraltzKatalonii Valverde nie miał powrotów w LM,tylko na odwrót.Największe frajerstwa w LM były za jego kadencji

52

@Dzemik55 Umar,ale przeżył

16

No i już miałem się napić, świętując stratę punktów Realu.No nic,trzeba się napić, zapijając smutki,przez zwycięstwo Realu,nie ma lekko

1

@PodkarpackiKibic Racja,trzeba go ucałować

1

@tbas A żeby ci piwnicę zalało,za pisanie takich rzeczy

0

@Getek Nieee,końskie zdrowie,super szybkość, siła.I to wszystko z jego atutów,w wielkim klubie by przepadł.Może z jego brachola coś będzie

5

@PatrychoO Tak jak kiedyś pisałem,taczkę już mam,Laporta zostanie wywieziony,tylko róbcie zrzutkę dla mnie i starego.Na bilet,hotel i koszty operacyjne

1

@PodkarpackiKibic Griezmann królem strzelców czegokolwiek,brzmi abstrakcyjnie

0

@VegetaPolska Jak ci szkoda hajsu nawet na YT premium to się nie dziwię

0

@Transu96 A pfu

4

@AmigoBlancos
Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner

0

@Zip Ja bym mu pieniądze z portfela na piwo wyciągał i robił fotki z tego zdarzenia.A jakby się spytał,gdzie jego forsa,to bym pokazał zdjęcia i powiedział:
- No wydałeś głąbie na piwo

0

@Gavinho Nie ty,ty nie grałeś

9

@HighestInTheRoom Szczęściarz

0

@AFA90 Krzyś,diable nie kuś

8

@Compadre Obecnie mam firmę zajmującą się zbieraniem puszek,mam trzech pracowników,ale marzę by rozwinąć firmę i może nawet w dalekiej przyszłości rozwinąć to na kilka miast i kilkunastu pracowników

0

@kubix05 Pożyczka bezzwrotna 5 zł na piwo > nic nie warte życzenia

0

@PodkarpackiKibic Bałem się

0

@Rust_Cohle Mocna forma Rust,ten rewanż z Araszem chyba nie ma sensu jednak

9

@norbi77 Wyśle ci nowe fotki, się nie bój Norbi

15

@Image Wylał na niego wodę

19

@PodkarpackiKibic To ta o wzroście 160kg?

17

@Preteee Jakbyś tyle czasu z Casemiro siedział,to też byś normalny nie był

5

@OsamaDembele Nie idź rano do tego Umtitiego,on cię na złą drogę sprowadza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?