Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ying Tak i to była ich kompromitacja
1
@Tomek54321 No w pucharze jeszcze zrozumiem,bo tam zdarzy się gorszy dzień,dla zawodników mniejszych zespołów wyeliminowanie tam PSG,to może być wielkie wydarzenie itp.No ale majster z tym budżetem, to jest obowiązek, gdyby Messi zgarnął mistrza z takim Lille,to możnaby takie coś przytaczać.No ale mistrz z PSG to jest mus,żadne osiągnięcie
32
@Messibestplayerintheworld Ej no ale szanujmy się,mistrzostwo tamtej śmiesznej ligi to nie jest żaden argument.Każdy sezon bez mistrza dla PSG tam,to sezon dla nich kompromitujący
8
Komentarz usunięty
0
@Medium Kilkasz na film z lektorem,play albo odtwórz i wtedy siedzisz i oglądasz
0
@AmigoBlancos Przypisywanie punktów po 1 połowie zawsze jest głupie.A na LR w trakcie meczu Dembele potrafi być wysyłany do szatni po 15 minutach,żeby po końcowym gwizdku być wychwalany pod niebiosa
7
@GeraltzKatalonii Valverde nie miał powrotów w LM,tylko na odwrót.Największe frajerstwa w LM były za jego kadencji
52
@Dzemik55 Umar,ale przeżył
16
No i już miałem się napić, świętując stratę punktów Realu.No nic,trzeba się napić, zapijając smutki,przez zwycięstwo Realu,nie ma lekko
1
@PodkarpackiKibic Racja,trzeba go ucałować
1
@tbas A żeby ci piwnicę zalało,za pisanie takich rzeczy
0
@Getek Nieee,końskie zdrowie,super szybkość, siła.I to wszystko z jego atutów,w wielkim klubie by przepadł.Może z jego brachola coś będzie
5
@PatrychoO Tak jak kiedyś pisałem,taczkę już mam,Laporta zostanie wywieziony,tylko róbcie zrzutkę dla mnie i starego.Na bilet,hotel i koszty operacyjne
1
@PodkarpackiKibic Griezmann królem strzelców czegokolwiek,brzmi abstrakcyjnie
0
@VegetaPolska Jak ci szkoda hajsu nawet na YT premium to się nie dziwię
0
@Transu96 A pfu
4
@AmigoBlancos
Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner
0
@Zip Ja bym mu pieniądze z portfela na piwo wyciągał i robił fotki z tego zdarzenia.A jakby się spytał,gdzie jego forsa,to bym pokazał zdjęcia i powiedział:
- No wydałeś głąbie na piwo
0
@Gavinho Nie ty,ty nie grałeś
9
@HighestInTheRoom Szczęściarz
0
@AFA90 Krzyś,diable nie kuś
8
@Compadre Obecnie mam firmę zajmującą się zbieraniem puszek,mam trzech pracowników,ale marzę by rozwinąć firmę i może nawet w dalekiej przyszłości rozwinąć to na kilka miast i kilkunastu pracowników
0
@kubix05 Pożyczka bezzwrotna 5 zł na piwo > nic nie warte życzenia
0
@PodkarpackiKibic Bałem się
0
@Rust_Cohle Mocna forma Rust,ten rewanż z Araszem chyba nie ma sensu jednak
9
@norbi77 Wyśle ci nowe fotki, się nie bój Norbi
15
@Image Wylał na niego wodę
19
@PodkarpackiKibic To ta o wzroście 160kg?
17
@Preteee Jakbyś tyle czasu z Casemiro siedział,to też byś normalny nie był
5
@OsamaDembele Nie idź rano do tego Umtitiego,on cię na złą drogę sprowadza