2

@bartas97 Stary mnie uczył,że do kaca się nie dopuszcza

2

Są z niego heheszki ciągle, są afery,że nie wytrzymuje presji.Tylko ja naprawdę mu współczuję,przyszedł pomóc temu Manchesterowi jako topka światowa,a musi sam to ciągnąć i użerać się z jakimiś grajkami śmiesznymi

https://zapodaj.net/f8724222a5129.png.html

3

@macio_944 No i to się szanuje Macio,a nie jakieś pierdy

2

@bartekvisca Nawet by gola nie mógł strzelić pewnie

0

@Witekk10 No jak tak nalegasz Witek,to mogę wpaść,tylko adres daj

4

@Pawel13sz Ten Kenny ryje beret,jak Bale wygląda na fotce

2

@Lionel_Messi10 Messi bez Xaviego i Iniesty gola nie szczeli jednego

0

@Commando Ty chociaż miałeś obiad

3

@Freudysta Mogą

3

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle No im więcej osób zobaczy to niebywałe zjawisko tym lepiej

3

Komentarz usunięty

3

@fart A pfu pfu pfu

0

@fart A pfu pfu

1

@MesQueUnClub96 Co tam robi ten papier toaletowy synek? Uważaj sobie

7

@bartekvisca A było wtedy:
Beton Mou,do niczego się nie nadaje,wypalony dziad
No może i tak,ale 2 miejsce wykręcił i to z gorszym składem + wygrana LE

13

@kryhaa Normalnie ze starym sztos się piło,tylko niebezpiecznie zaczyna brakować piwa, zostało już tylko 5,a stary podwinął rękawy,napina bica i mówi:
- Fajnie jest młody,ale kur.. uważaj teraz z tym chodzeniem do lodówki,bo może się zrobić nieprzyjemnie.
Chociaż jedno jeszcze bym chciał wziąć,ale czuję to napięcie i wiem, że stąpam po cienkim lodzie

8

@Comentateiro Nie wyglądasz aż tak źle,tylko tego wąsa dokładniej podgol i nogi gdyby nie to,to serio bym nie poznał,że jesteś mężczyzną

2

@IronSanHybrid Rewolucja w końcu za kratami?

0

@inoks Nie,to Wojciech Amaro wygląda jak Alemany,tylko to taka podróba z AliExpress

1

@Medium No brzuszki robił i muzykę odpalił na tv,o co ci kaman to nie wiem

15

@Sulimo Ponoć odbierał swój poród

2

@Ali3231 Puig zdenerwowany widzę lekko,teraz ani jemu ani Memphisowi browara nie sprzedadzą,trzeba będzie po Umtitiego dzwonić

5

@Mads Chleb z cukrem i woda z kranu, jeszcze się podnosimy z kolan po przegranym kuponie starego

1

@Zoker Ok,nie skumałem,sory na trzeźwo nie jestem taki spostrzegawczy

23

@Zoker Ty jesteś jakiś Mietek z wioski,a Luuk ciągnął ten wózek Barcelony ile mógł,przed tym jak machina Xaviego ruszyła.Zasłużył na L4 i odpoczynek

0

@Adamski69 No teraz to brzmi w sumie wiarygodnie,giga kasa,ale krótki kontrakt.Czyli PSG zrobi wszystko,żeby go zatrzymać chociaż na te 2 lata jeszcze,a pod koniec kontraktu kolejna telenowela z Realem w tle

4

@MesQueUnClub96 No 9 mln miesięcznie to raczej nie xd

4

@tristan87 Ja słyszałem,że kiedyś Borek był w takim barze i on wtedy pił wódkę.Zobaczył to kolega mojego kolegi Marcin i on też zaczął pić wódkę, uzależnił się,popadł w alkoholizm i w końcu zmarł.Sądzę,że Borek powinien pójść siedzieć za zabójstwo,ale ze ma kasę i znajomości,to się rozeszło po kościach wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?