1

@Rhaan To są tylko takie puste słowa ładnie brzmiące,że wielkie Atletico,mistrz Hiszpanii.City ma o wiele więcej jakości piłkarskiej,a Atletico tak właśnie gra wielkie mecze.Teraz się krzykacze obudzili,że antyfutbol tratata

47

@DonMatteo901 Jakbyśmy tak zagrali z Argentyną i zremisowali 0:0,to byłyby nagłówki:
Gladiator Glik i spółka powstrzymali wielką Argentynę

3

@KrystianR Żony Bartomeu

3

@AlexDark00 Akurat żadnego takiego komentarza tu nie widziałem,że Lewy to wybitny drybler i kreator

23

@Criss18Barca Gdyż ponieważ,bo są to popularne piosenki,które trafiają do największej liczby odbiorców.I śmiem twierdzić,że tych piosenek jest więcej niż 20

0

@tomek8756 Baba to musi mieć czym oddychać,z 100kg chociaż ważyć,żeby było co dotykać.To dziewcze to na niedożywioną wygląda, tragedia

2

@barcowy1899 Zapłać za prąd,może pomoże

6

@Sulimo Ten ostatni legenda,taki patron LR, który siedzi cicho,ale nas ogląda z góry

4

@IronSanHybrid Facet wie jak prowadzić karierę swojej ukochanej

0

@Amok97 No tak,Dembele to kocha Barce i by za 5 zł nawet zagrał,ale agent pazerny i mu nie pozwala,przykre

3

@Comentateiro Sezon ogórkowy się zaczyna,niedawno był news,że Barcelona włącza się do walki o niego,co jest abstrakcją.Uja warte te wszystkie plotki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@BoRoWieC No przecież jakby chciał to by został,to nie jest kur.. 10 latek,żeby go tłumaczyć,że gdyby nie zły agent,to Osmanek kochany by dawno podpisał

0

@PodkarpackiKibic
W 1 liście Jesusa Grende z Les Corts jasno jest napisane:
Powiadam wam bracia,że Real to klub stworzony przez szatana, żywiący się duszami swych wyznawców.Kusi on pięknem na zewnątrz,lecz w środku klub ten skażony jest złem przeogromnym i nie zliczona Ilość dusz przepadła w tej otchłani.


Są wyjątki takie jak Luis Enrique,który przeszedł egzorcyzm i został nawrócony,jednak są to przypadki pojedyńcze i bardzo rzadkie.Taki egzorcyzm przeżywa średnio 1 na 100 ludzi

1

@PodkarpackiKibic Myślę,że Kylian miał objawienie i dostrzegł,że transfer do szatańskiego klubu o nazwie Real Madryt,to najgorsze co może zrobić

0

@Momals11 Dopóki nie będzie oficjalki,to nie uwierzę

0

Komentarz usunięty

4

@msmsms Siurka pokazałeś?

0

@Litman Oby Milan z Ibrą to wyciągnęli

2

@TheNekro94 Potwierdzam,kozak był

0

@July_6_BcN Za piwo mogę wypełnić

5

@BART97 albo mamą

0

@ToWinaSedziego Denis i Puig to będą cracki,7,8 lat i będą śmigać w Barcy elegancko tego

3

@Barca1992 Jak Real to wypuści,to będą frajerami dekady,szansa 1%

1

@BART97 Z herbem na sklep monopolowy nie napadniesz,a kredki to już jest jakaś opcja

3

@BART97 Blok techniczny i paczka kredek

1

@arasz1819 Dobry powrót Arasz,czekam na rewanż z @Rust_Cohle ,bo tam walka na styku była

1

@Messibestplayerintheworld No ja nie wiem czy taką dobrą atmosferę tworzy,skoro chce buta zaebać koledze

4

@kaamil1910 Dam jej jeszcze z pół godziny,może się zaraz rozkręci,takie budowanie napięcia to może być,nie chce przegapić akcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?