Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 Ja tam coś zacząłem na orliku znowu,zawsze mi trener mówił,że dobry chłopak jestem i na lewą obronę mnie dawał.Także jeszcze mam trochę czasu,żeby się przebojem wbić do kadry
2
@MesQueUnClub96 O 22 to już lulu Mes
0
@Emhyr Lenglet Umtiti xdddd
1
@Cule1234 Ten rudy ciul zawsze musi dodać swoje 5 groszy tłumaczeń,że a no tu mogło być lepiej,ale wybór był dobry,tylko mnie Sousa oszukał
0
@Piorun Mój stary kończy z piciem
5
Stary przed chwilą powiedział mi,że mnie kocha, miło
0
@Emhyr To mu daj
4
@P33ck https://zapodaj.net/e65199eb98a21.jpg.html
Koło Ani to ona nawet nie stała
2
@PatrychoO Kurde,te ciuchy z lumpa to złoto czasami,zarąbista koszulka
4
@shahman Masz kur szczęście gówniarzu,że ojciec śpi
6
@Danny Gaucho Nie trzeba być pod kamieniem, wystarczy,że starzy opłacają rachunki, jedzenie,wtedy powstaje magiczna bańka,przez którą nie widzi się prawdziwego życia
0
@tomek8756 Strumyk + internet od somsiada i nie mam takich problemów jak plebs
0
@Homeopata8989 Senegal to na papierze jest mocniejszy od nas
1
@squeamish Smokowski w Fifie to jest takie zło,Szpakowski był irytujący już,ale przynajmniej te jego kwestie nie były aż tak sztuczne
2
@GeneralXavi Tak,bo Thiago Silva urodził się w Brazylii,a Chelsea w której gra wygrała LM w tamtym sezonie,a do tego Hulk ma fajne mięśnie,a on też kiedyś grał w reprezentacji,czego nie rozumiesz?
0
Przez przypadek człowiek się dowiedział,że naczelny polski haker Tiger ma córkę,która ma już 5 lat.Niby dobrze,że takie geny nie przepadną,ale mimo wszystko świat chyba na to nie zasługuje
5
@Kurkmen Możesz jeszcze przyjść do mnie na lekcje i możemy cofnąć ten niebezpieczny proces bycia coraz mądrzejszym,może jeszcze nie jest za późno, 5,50 zł za godzinę
5
@PatrychoO To tam jak będziesz kupować,to możesz mi też przy okazji
1
@Corneiro2 Coś nie coś potrafisz,to mogłeś go grzecznie przekonać do innego wyboru
0
@Emhyr Ale musisz przypominać o nim,swoim avatarem niefajnym
0
@LS Założyli się kto ma większy potencjał na skoczka narciarskiego i dalej tak jakoś poszło
0
@PodkarpackiKibic To chyba bardziej prezydent ich,jak świętował awans do finału po 8 Harnasiach,a nie oni
3
@eckov Biedny Osman on by chciał zostać w Barcy,ale zły Sissoko mu nie pozwala
1
@zadafcb Ale dychy już na browara dać nie chciał, zwykły pozer,za kamerami wyszło jaki jest
5
Człowiek młody, głupi to nie rozumiał kiedyś
https://zapodaj.net/35bdf08e3b883.png.html
1
@Matheu12 Oczywiście, jednak ja jako,że mam własną firmę zajmującą się zbieraniem puszek,to mogę sobie pozwolić czasami na coś droższego jak np Harnaś.Jednak oczywiście Kuflowe Mocne również jest u mnie przy rodzinnym stole częstym gościem
5
@Ronmes Tyskie, Żubr, Harnaś piwa dla prawdziwych twardzieli, facetów,ty synek nie zrozumiesz
0
@JordiElNino Tylko 1 miejsce,grubo albo wcale,ty powinieneś o tym wiedzieć Jordi
1
@OsamaDembele jutro
0
@Cule1234 Ten znowu się sam ze sobą kłóci....