Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Joe_Pesci Czerwona czerwoną,ale po takim rozbiciu Białych te wymówki naprawdę są śmieszne.To nie było stykowe 2:1,tam było zmiażdżenie rywala,po takim blamażu powinni po prostu milczeć,a nie szukać usprawiedliwienia
0
@Emhyr Ale tam był gwałt psychiczny,Cou który miał przeciętny pobyt w Bayernie nas dobija, Messi z miną:
Kur,to znowu się dzieje..
0
@Emhyr Aż tak nie,po tamtym meczu nie było co zbierać,psychy nie było żadnej,najgorszy mecz w moim życiu.Nasi wyglądali jak sparaliżowani
1
@Pilka_jest_okragla
X: Elo Ney, widziałeś wczoraj mecz?
N: Widziałem szefie,coś pięknego,chciałbym wrócić do Barcelony,to moje marzenie
X: Nie no Ney nie świruj,takiego dziada nie będę ściągał,dobra nara,bo Erling dzwoni
1
@Kacper1432 Gdybym urodził się synem Xaviego,to bym se z nim tera siedział, śmieszkował i fajnie.Zbijałbym piątki z Pique, tyrał Puiga,grał na PS5 z Fatim.A tak siedzie na LR i idę staremu po piwo zara
11
@GeneralXavi O wywracanie się od podmuchu wiatru pewnie chodzi
0
@FanBarcy22 Według mnie już za późno na taki transfer, pensje będzie miał kosmiczną,a Barcelona jeszcze wiele lat będzie wychodzić z tej kupy, którą zostawił Bartomeu
2
@kamiVeB Dobry humor mam Kamil,ale też nie przesadzaj,puszki do 12 zbieramy i dopiero wtedy przerwa.Przy śmietniku koło Lidla cię widzę za 5 minut,tam dostałem cynk
75
Pewien Jędrzej spytał mnie kiedyś dlaczego omijam LR w trakcie meczu,ja nie mogłem mu tego opisać,musiałem mu to po prostu pokazać.Więc wczoraj się poświęciłem i to zrobiłem, Ciężki to był czas,jednak musiałem zdobyć dla Jędrka ten wstrząsający materiał
https://zapodaj.net/4049fc7035e4a.png.html
1
@IronSanHybrid Dwa pajace,nudni już obaj,teraz będą się bili co roku do 2060,nie lubię takich pozerów
18
Xavi i Carlo cykli sobie fotkę po meczu,bardzo fajnie,rywalizacja, walka itp,ale szacunek przede wszystkim
https://zapodaj.net/327688c3dcf4f.png.html
4
@zaiks No akurat dobry komentarz,bez pitolenia tłumaczeń,pretensji,szacunek
0
@Rewolucja123 Brzmi jak prowokacja,na to są paragrafy proszę Pana
2
@MesQueUnClub96 To @Rust_Cohle kupuje ci mieszkanie i samochód i zostaje twoim niewolnikiem
1
@Rust_Cohle A jak wygra Barcelona to @MesQueUnClub96 kasuje konto
1
@AlexDark00 No ja cię nie podpuszczam Alex,ale bez cenzury nie napiszesz, bo się boisz
0
@AlexDark00 Ale tak z cenzurą,bo się trochę cykam
1
@marcin62 Władca pidolenia farmazonów
1
@Arkon Nie no, rozumiem,że Lewy to jest gigant i dlatego tam jest.Na takie rankingi trzeba patrzeć z przymrużeniem oka,ale mi osobiście chociażby Rudnevs bardziej zapadł w pamięci.Te mecze w LE,hattrick z Juve,coś pięknego
0
@Majestic Nie mam,sam na piwo zbieram na szybkości pod Lidlem
1
@Arkon Ten Lewy to jest za nazwisko tylko,on tam tylko 2 lata grał
3
@Hubsao Trzeba mieć łeb na karku, gówniaki młode niech się uczą,że w życiu nie ma nic za darmo
0
@jedrek7000 Nikt nie chciał zrobić nikomu krzywdy, romantyczny futbol
5
@PodkarpackiKibic Alves również był wzorem następcy Alvesa,sprowadzonego w zimowym oknie,niejakiego Daniego Alvesa
2
@Pawel13sz 4:1 dla Barcy
0
@FC1899Barca Agent Lewego i Robert przed tym spotkaniem:
A: Ty Robert,jakiś cieciu przyjechał, mówi,że jakieś nagrody ma dla ciebie,z jakiego Lucha Ponzen czy coś takiego.
L: Czekaj,aa ten,dobra we go wpuść,ja tam kiedyś grałem, wezmę nagrody się uśmiechnę,żeby im przykro nie było.
A: No już go chciałem wyp.. ale jak chcesz,tylko szybko,tam bierz to,niech nagra i się wynosi wieśniak,bo zaraz na reklamę szamponu jedziemy.
L: No daj mi 2 minuty,biorę i robi wypad,ten złom weź tam wywal cichaczem potem,bo ja muszę mieć miejsce w domu na prawdzie nagrody
0
@Vebrol No taki Modric w sumie wygląda jak taki menelik
8
@Pawel13sz Ależ on jest narcystyczny,samego siebie ogląda
1
@Emhyr A jak ty wiesz,to nie oglądam już, nie ma sensu, dzięki
3
@Woland10 Przepraszam