4

@Joe_Pesci Czerwona czerwoną,ale po takim rozbiciu Białych te wymówki naprawdę są śmieszne.To nie było stykowe 2:1,tam było zmiażdżenie rywala,po takim blamażu powinni po prostu milczeć,a nie szukać usprawiedliwienia

0

@Emhyr Ale tam był gwałt psychiczny,Cou który miał przeciętny pobyt w Bayernie nas dobija, Messi z miną:
Kur,to znowu się dzieje..

0

@Emhyr Aż tak nie,po tamtym meczu nie było co zbierać,psychy nie było żadnej,najgorszy mecz w moim życiu.Nasi wyglądali jak sparaliżowani

1

@Pilka_jest_okragla
X: Elo Ney, widziałeś wczoraj mecz?
N: Widziałem szefie,coś pięknego,chciałbym wrócić do Barcelony,to moje marzenie
X: Nie no Ney nie świruj,takiego dziada nie będę ściągał,dobra nara,bo Erling dzwoni

1

@Kacper1432 Gdybym urodził się synem Xaviego,to bym se z nim tera siedział, śmieszkował i fajnie.Zbijałbym piątki z Pique, tyrał Puiga,grał na PS5 z Fatim.A tak siedzie na LR i idę staremu po piwo zara

11

@GeneralXavi O wywracanie się od podmuchu wiatru pewnie chodzi

0

@FanBarcy22 Według mnie już za późno na taki transfer, pensje będzie miał kosmiczną,a Barcelona jeszcze wiele lat będzie wychodzić z tej kupy, którą zostawił Bartomeu

2

@kamiVeB Dobry humor mam Kamil,ale też nie przesadzaj,puszki do 12 zbieramy i dopiero wtedy przerwa.Przy śmietniku koło Lidla cię widzę za 5 minut,tam dostałem cynk

75

Pewien Jędrzej spytał mnie kiedyś dlaczego omijam LR w trakcie meczu,ja nie mogłem mu tego opisać,musiałem mu to po prostu pokazać.Więc wczoraj się poświęciłem i to zrobiłem, Ciężki to był czas,jednak musiałem zdobyć dla Jędrka ten wstrząsający materiał
https://zapodaj.net/4049fc7035e4a.png.html

1

@IronSanHybrid Dwa pajace,nudni już obaj,teraz będą się bili co roku do 2060,nie lubię takich pozerów

18

Xavi i Carlo cykli sobie fotkę po meczu,bardzo fajnie,rywalizacja, walka itp,ale szacunek przede wszystkim
https://zapodaj.net/327688c3dcf4f.png.html

4

@zaiks No akurat dobry komentarz,bez pitolenia tłumaczeń,pretensji,szacunek

0

@Rewolucja123 Brzmi jak prowokacja,na to są paragrafy proszę Pana

2

@MesQueUnClub96 To @Rust_Cohle kupuje ci mieszkanie i samochód i zostaje twoim niewolnikiem

1

@Rust_Cohle A jak wygra Barcelona to @MesQueUnClub96 kasuje konto

1

@AlexDark00 No ja cię nie podpuszczam Alex,ale bez cenzury nie napiszesz, bo się boisz

0

@AlexDark00 Ale tak z cenzurą,bo się trochę cykam

1

@marcin62 Władca pidolenia farmazonów

1

@Arkon Nie no, rozumiem,że Lewy to jest gigant i dlatego tam jest.Na takie rankingi trzeba patrzeć z przymrużeniem oka,ale mi osobiście chociażby Rudnevs bardziej zapadł w pamięci.Te mecze w LE,hattrick z Juve,coś pięknego

0

@Majestic Nie mam,sam na piwo zbieram na szybkości pod Lidlem

1

@Arkon Ten Lewy to jest za nazwisko tylko,on tam tylko 2 lata grał

3

@Hubsao Trzeba mieć łeb na karku, gówniaki młode niech się uczą,że w życiu nie ma nic za darmo

0

@jedrek7000 Nikt nie chciał zrobić nikomu krzywdy, romantyczny futbol

5

@PodkarpackiKibic Alves również był wzorem następcy Alvesa,sprowadzonego w zimowym oknie,niejakiego Daniego Alvesa

2

@Pawel13sz 4:1 dla Barcy

0

@FC1899Barca Agent Lewego i Robert przed tym spotkaniem:
A: Ty Robert,jakiś cieciu przyjechał, mówi,że jakieś nagrody ma dla ciebie,z jakiego Lucha Ponzen czy coś takiego.
L: Czekaj,aa ten,dobra we go wpuść,ja tam kiedyś grałem, wezmę nagrody się uśmiechnę,żeby im przykro nie było.
A: No już go chciałem wyp.. ale jak chcesz,tylko szybko,tam bierz to,niech nagra i się wynosi wieśniak,bo zaraz na reklamę szamponu jedziemy.
L: No daj mi 2 minuty,biorę i robi wypad,ten złom weź tam wywal cichaczem potem,bo ja muszę mieć miejsce w domu na prawdzie nagrody

0

@Vebrol No taki Modric w sumie wygląda jak taki menelik

8

@Pawel13sz Ależ on jest narcystyczny,samego siebie ogląda

1

@Emhyr A jak ty wiesz,to nie oglądam już, nie ma sensu, dzięki

3

@Woland10 Przepraszam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?