32

@Woland10 Cieszy opinia eksperta,bo zastanawiałem się właśnie,czy te 3 punkty będą dla nich ważne czy uj z nimi, dziękuję

15

@JohnnyBarca Czytając tyle o końcu CR7 i genialnym Benzemie,to myślałem,że to będzie jakieś 300 do 30 dla Benza

0

@Tollusiek Alves jest piękny,bo sentymentalny,jak Puyol albo Xavi.Jakimś Mokebe z Demokratycznej republiki Kongo ocenionym na 99 bym się nie jarał

1

@Ojciec5tkidzieci Piękna jest ta karta, trzeba na nią dozbierać

2

@masq Trzeba było dzwonić,ja ze szwagrem robimy takie rzeczy,bo jego kumpel zostawił sprzęt,jak poszedł siedzieć za narkotyki.300zł i bym zrobił legancko

2

@neeed No też już mi się tego BarcyInfo nie chce czytać

1

@IronSanHybrid Guzik do obniżania się zepsuł,Zenek ma przyjechać naprawić,ale on zarobiony jest i nie wiadomo jak z terminami u niego

1

@Rust_Cohle Ale to z nim będziesz musiał się bawić,bo sam będzie,to może połknąć i się udusi

0

@P33ck Asysty też się chyba troszkę liczą,a tam Drogba też wykręcał ich trochę

2

@P33ck Milan,Inter,Napoli na potęgę punkty gubili ostatnio,to dogonili trochę

1

@dawid16dkk My się Dawid ze szkoły nie znamy czasem? Dawid 16 cm z grzywką? Na piwo mieliśmy iść,ale ja tam trudny okres mam,ty przy kasie,to raz postawisz.Ja następnym razem

2

@Azi Weź Azi daj jej numer,bo w błoto moim Golfem wjechałem i nie mogę go wyciągnąć,a ja po 7 browcach,to już nie ta siłka co o 8 rano

2

@NaFazieHitman Masło maślane,no popełniłem błąd,tam sorki Ukraińce,mogliśmy was wziąć.A jak nie mogliśmy,to mogliśmy powiedzieć wam,że nie ma opcji,bo Władek będzie zły.No ale było minęło,powodzenia na wojnie,z fartem mordy

6

@arasz1819 Nie siej dezinformacji,raz Krzysiek i Andrzej dyskutowali o tym jakie płatki kukurydziane lubią,a Jarka w tej rozmowie nie było,bo akurat wyjechał na tydzień na wakacje i nie wchodził na strone.Więc nie zawsze we 3 gadają

0

@MesQueUnClub_87 Namierzyliśmy cyganów,którzy ukradli nam czołg jakiś czas temu.Obecnie mamy plan skierowania na nich 50% naszej siły zbrojnej, uważamy,że w ciągu 7-30 dni odzyskamy czołg i wrócimy na prostą

2

@FCMichalo Bo Legia już tam nie gra

23

Dzień mężczyzn,dla was nic nie znaczące święto,dla mnie pojednanie z ojcem.Zawsze podchodził do mnie z dystansem,traktował jakbym był jego karą.Dzisiaj to się zmieniło,gdy przyszedłem do domu powiedział:

- Gdzie masz prezent na dzień ojca gnoju obesrany (pomyliły mu się święta)

Gdy go uświadomiłem, poprawił się:

- To idź mi po ośmiopak dziewczynko.

Spełniłem jego prośbę,po czym dał mi jedno piwo i powiedział,że mogę z nim chwilę posiedzieć,nigdy wcześniej nie byliśmy tak blisko, oglądaliśmy Kiepskich w tv,po godzinie kazał mi co prawda wyp.. ale zapamiętam te wspólne momenty na zawsze.Pozdrawiam was i życzę wam wszystkiego najlepszego,to był udany dzień

0

@Nefir Gwarantuje,ale jakby nie było on też ma już 29 lat,czeka teraz na najlepszy kontrakt w życiu,moim zdaniem nie powinniśmy iść w tę stronę

1

@Nefir Romagnoli to chłop na 3 stopera,a Rudiger idzie po maksymalną wypłatę, czyli napewno nie do nas

4

@Zoker Najgorsze,że tego będzie więcej pewnie.Piwniczaki teraz mają wielką szansę,a ludzie uciekają,nie znają języka,mogą nie mieć alternatyw

11

@Pogba BarcaInfo jak zwykle w punkt, kłóci się sam ze sobą

9

@AllBundy "Tego z długimi włosami dajcie,on popchnął naszą panią pfu naszego Neymara

5

@Hubsao Gdyby mój wujek Heniek nie miał kontuzji w 1991,to dzisiaj byłby wymieniany jednym tchem obok takich piłkarzy jak Ronaldo,Ronadinho, Maradona.A tak siedzi na zasiłku i idę mu właśnie po piwo,bo dzisiaj 10 i była wypłata

16

@FCBMati10 Nie no do Liverpoolu i Romy,to jednak im daleko.Tam wyebalo poza skalę frajerstwo

0

@Batys 10zł fajna liczba i łatwiej będzie policzyć,Mam 50zł kupię 5 litrów,a tak to się musisz męczyć i liczyć ile będziesz mieć

0

@clyde PSG chyba nie ma kibiców

0

@Deviler Ja obchodzę tylko od 1 do 30 dzień picia, reszta dni to wymysły niepotrzebne,co ty Andrzej tak przeżywasz,że kwiatka nie dostałeś?

1

@Vebrol Otóż nie

0

@AdiKingu96 A kwiatka nam kupiłeś,czy tylko te życzenia nic nie warte przynosisz?

0

@Ricc No Messi troszkę więcej lat gra i troszkę więcej osiągnął już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?