Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Woland10 Kocham cię
2
@GeneralXavi xd
0
@Gosciuu Przy Harnasiu czas leci inaczej
2
@jakub1906 Ja żadnego piłkarza nie kupowałem,to nie moi
2
@fart Ale to było takie:
Nie znam się ale się wypowiem
0
@QQL5 Ale mu powiedzieli
4
Komentarz usunięty
1
@tobiasson92 Andrzej po harnasiu
1
@FCB24 24h maks
4
@macio_944 Kur.. takie rzeczy się dzieją,a ci i tak byle być pierwszym byle gówno wrzucają
3
@Momals11 Staram się za dużo o tym nie myśleć,bo nic mi to nie da,ale ciężko jest to zrobić
0
@Kamiloza91 Nie ma szans, jakieś tam mini szansę ma Sevilla,ale tu Barca ratuje sezon walcząc o LM i tyle
0
@BaroPodertos Plotki mówią, że myślała,że robotnicy przyjadą do Ukrainy i wybudują taki bardzo wysoki mur a na nim położą gigantyczną pokrywę i będzie po wojnie
0
@bartas97 Każde takie statystyki są nic nie warte,liczy się wynik końcowy,a nie jaki mieli wynik do 45,48,68 minuty
5
@Emhyr Syn Modricia ma 11 lat a Kroosa 8,więc posiłki w drodze,te parę lat pociągną jeszcze,a potem synowie wkraczają i skład Realu dalej piękny
0
@pato1234 Delikatnie można,pewnej bariery nie przekraczam.2 sprawa,że mamy napływ teraz takich postów/informacji i tak naprawdę wiele z nich to mogą być zmyślone historyjki
0
@fart Obyśmy wrócili do takich problemów
0
@pato1234 Jak ty nie rozumiesz oczywistego sarkazmu,to też inteligencją nie grzeszysz
0
@pato1234 Cieszę się, że jestem porównywany do takiej osobistości jaką jest Pan Rafał Brzozowski
2
@Criss18Barca Jakby był taki dobry,to by te 5 kanapek oddał wnukom
18
@Rust_Cohle Też nie jadę,a liczyłem na powołanie.Jak wszyscy to wszyscy
6
@Amigo_Blanco Aż mi się przypomniała podstawówka,jak Jaro dał mi kwiatka dla Andżeli,żebym go przekazał w jego imieniu,bo on się trochę cykał
2
@Nazio87 Ta flaga na fb śmiechu warta serio
2
@Commandement Prawda taka,że musiałoby dojść do tej sytuacji,żeby się przekonać.Teraz w głowie możemy sobie pisać 100 tysięcy scenariuszy,a w sytuacji zagrożenia nie wiesz co zrobisz
3
@Keson Ja się Harnasiem psikam,ale rzadko,bo szkoda trochę
0
@macio_944 I tu się pojawia pytanie,czy to ogromne bogactwo i prestiż,czy jednak głupota,bo za tak wielkie fundusze zrobiłbym się jak księciuniu,a ty piszesz o tym tak jakby to był dzień jak codzień
5
@Pawel13sz Jakiś harnaś już wszedł elegancko tego
1
@Medium Tu trzeba się znieczulić i do monopola,bo im więcej człowiek o tym myśli tym bardziej się nakręca niestety
0
@D10SLEO A kasjerki wujek ma kolege co ma dziadka co zna się z mamą Morawieckiego i będzie wiedzieć na bieżąco wszystko
2
@Deeespacito We tam mu powiedz,że to dobry chłopak i że ma pozdro od Luciano