12

@Woland10 Kocham cię

2

0

@Gosciuu Przy Harnasiu czas leci inaczej

2

@jakub1906 Ja żadnego piłkarza nie kupowałem,to nie moi

2

@fart Ale to było takie:
Nie znam się ale się wypowiem

0

@QQL5 Ale mu powiedzieli

4

Komentarz usunięty

1

@tobiasson92 Andrzej po harnasiu

1

@FCB24 24h maks

4

@macio_944 Kur.. takie rzeczy się dzieją,a ci i tak byle być pierwszym byle gówno wrzucają

3

@Momals11 Staram się za dużo o tym nie myśleć,bo nic mi to nie da,ale ciężko jest to zrobić

0

@Kamiloza91 Nie ma szans, jakieś tam mini szansę ma Sevilla,ale tu Barca ratuje sezon walcząc o LM i tyle

0

@BaroPodertos Plotki mówią, że myślała,że robotnicy przyjadą do Ukrainy i wybudują taki bardzo wysoki mur a na nim położą gigantyczną pokrywę i będzie po wojnie

0

@bartas97 Każde takie statystyki są nic nie warte,liczy się wynik końcowy,a nie jaki mieli wynik do 45,48,68 minuty

5

@Emhyr Syn Modricia ma 11 lat a Kroosa 8,więc posiłki w drodze,te parę lat pociągną jeszcze,a potem synowie wkraczają i skład Realu dalej piękny

0

@pato1234 Delikatnie można,pewnej bariery nie przekraczam.2 sprawa,że mamy napływ teraz takich postów/informacji i tak naprawdę wiele z nich to mogą być zmyślone historyjki

0

@fart Obyśmy wrócili do takich problemów

0

@pato1234 Jak ty nie rozumiesz oczywistego sarkazmu,to też inteligencją nie grzeszysz

0

@pato1234 Cieszę się, że jestem porównywany do takiej osobistości jaką jest Pan Rafał Brzozowski

2

@Criss18Barca Jakby był taki dobry,to by te 5 kanapek oddał wnukom

18

@Rust_Cohle Też nie jadę,a liczyłem na powołanie.Jak wszyscy to wszyscy

6

@Amigo_Blanco Aż mi się przypomniała podstawówka,jak Jaro dał mi kwiatka dla Andżeli,żebym go przekazał w jego imieniu,bo on się trochę cykał

2

@Nazio87 Ta flaga na fb śmiechu warta serio

2

@Commandement Prawda taka,że musiałoby dojść do tej sytuacji,żeby się przekonać.Teraz w głowie możemy sobie pisać 100 tysięcy scenariuszy,a w sytuacji zagrożenia nie wiesz co zrobisz

3

@Keson Ja się Harnasiem psikam,ale rzadko,bo szkoda trochę

0

@macio_944 I tu się pojawia pytanie,czy to ogromne bogactwo i prestiż,czy jednak głupota,bo za tak wielkie fundusze zrobiłbym się jak księciuniu,a ty piszesz o tym tak jakby to był dzień jak codzień

5

@Pawel13sz Jakiś harnaś już wszedł elegancko tego

1

@Medium Tu trzeba się znieczulić i do monopola,bo im więcej człowiek o tym myśli tym bardziej się nakręca niestety

0

@D10SLEO A kasjerki wujek ma kolege co ma dziadka co zna się z mamą Morawieckiego i będzie wiedzieć na bieżąco wszystko

2

@Deeespacito We tam mu powiedz,że to dobry chłopak i że ma pozdro od Luciano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?