Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Msciwor Milanem,Interu nie lubię tak bardzo,jak tej kupy co masz na avatarze
0
@kuz 4 piwka i jest Pan zdrowy
0
@bodzio10Niech pogra te 100/110 minut,potem się połamie na pół roku i elo
0
@Bogan Punkt widzenia zależy od ilości wypitego alkoholu
2
@gumaz I mówi to Baton, który słynie z brutalnej gry,tego że lubi się kłócić na boisku i z tego,że został zawieszony na 18 miesięcy za grę u buka.Zwykły kopacz z Anglii,bardziej znany od innych przeciętniaków z powodu swojego pitolenia
6
@tomek8756 Tak,tylko to ja wyszedłem z taką inicjatywą,postanowiłem zabrać cały alkohol do busa i opuściłem to wydarzenie
11
@shahman Oni to tak wyglądają jakby z Marylą w jednej zamrażarce byli, odmrożeni na hymn
2
@puyol_presidend5 W takich chwilach,można zacytować tylko mojego tatę,który używa tej formułki gdy coś go denerwuje:
- No widzisz,bo to tak jak z tym moim synem,też mnie wnerwia,nie potrzebuje go i wiele bym dał by go nie było.Jednak trzeba zaakceptować takie przeciwności losu i przetrwać to całe zło,które nas dotyka
2
@Hubsao Nawet ci powiem,że już piwo może legalnie kupić
4
@sevs Piję drugiego Harnasia,sąsiadowi zalało mieszkanie,a brat zostawił u mnie portfel,więc tych piw będzie więcej.W takiej chwili żadna pogoda nie zepsuje mi humoru
0
@cchesterr43 No to mu wyślij już przelew online,a nie głowę zawracasz,żeby przychodził i czas marnował na ciebie
2
@PatrykBarca Oj Panie, flashbacki mam z Pjaniciem
2
@tomek8756 Śmieszna sytuacja,wczoraj zmarł syn sąsiada, który miał 7 lat,a mój brat ma 11 i jeszcze żyje
2
@OsamaDembele Życie od tej chwili już nigdy nie będzie takie same
10
@FC1899Barca Mało ty rzeczy synek widziałeś jeszcze
https://zapodaj.net/869c60d83d0e1.jpg.html
1
@AdiKingu96 Mleko
2
@Momals11 Lingardinho
0
@kaamil1910 No spoko,ale nawet jeśli by tyle ważyli obaj (w co wątpię),to to nie jest równe,bo 1 przy tej wadze będzie miał dobrą masę mięśniową i będzie ładnie nabity,a drugi będzie miał bęben i małe rączki
4
@sdg Co ty gadasz Andrzej, nabity dobrze też jest.Nie tak jak Adama,ale widać,że parę razy miał sztangę w rękach
1
@DaPidejpiWiedziałem,ale myślałem,że kiedyś była ładna.Już wiem,że nie była, dziękuję DaPi
3
@Mario96w Ogólnie uszczęśliwianie innych daje dużo radości, dałbyś 10 zł kierowniku,to od razu byś miał humor lepszy
0
@deyna2018 Dzisiaj świeczki,bo stary miał za prąd zapłacić,ale wszystko przechlał
0
@Albatros Trzeba czekać na konkrety,czyli mecze.Sousa też umiał się fajnie sprzedać,a z tą grą to różnie było
0
@Keriox Bali się podejść
0
@Krystian1588 Lepiej niech na treningu kopie tylko,bo tam go przypilnują.A tak jak będzie sam ze ścianą to jeszcze sobie krzywdę zrobi i się połamie
1
@Pawel13sz No i dobrze, miał być nowy Neymar,wyszedł 1 z najgorszych transferów w historii,niech sobie podkopie piłkę na treningach,a potem odchodzi
0
@Danielao 3 coinsy po meczu
1
@GeneralXavi Ale prosto z odbytu CR7,a on je takie rarytasy,że naprawdę warto
0
@FC1899Barca Zobaczymy,niedługo dostanę wypłatę po nowym ładzie,to porównamy liczby,więc wstrzymam się z oceną i porównaniem narazie
2
Młody chłopak,to za rok w LM sobie odbije