2

@tomek8756 Dudy w to nie mieszaj

2

@tomek8756 I dont know co ty pierdzielisz do mnie gościu

1

@18cm Już się nie podlizuj,nie podzieli się z tobą

5

Xavi vs Koeman


3

@18cm 2,3,tak czy siak miło jest czekać na mecz Barcy z myślą,że naprawdę mogą znów ładnie zagrać.Xavi 1 trener od Enrique,przy którym Barce chce się znowu oglądać, piękny jest nasz Xavi Hernandez

2


Wszyscy się śmiali,a przewidział

5

@Cule1234 Umtiti mu wysłał na Whatsapp fotę z wypłatą z dopiskiem:
Jak tam Ronald,ty dalej tam zapierdzielasz za te grosze xd?
Pracować to trzeba mądrze,a nie ciężko młody

To się wkurzył chłopak

6

@AdamaTraore Chcą zwiększyć zainteresowanie kobiecych skoków,ale no ciężko to zrobić,skoro są na dużo gorszym poziomie.To samo piłka nożna, koszykówka,MMA no wszystko,natury nie oszukasz,kobiecy sport zawsze będzie na niższym poziomie od męskiego

13

No ja rozmawiałem z wujkiem, który zna takiego Andrzeja, który jest synem Witolda,który był kiedyś na wakacjach gdzie spotkał ojca Haalanda i on podsłuchał,jak jego ojciec mówi do swojego kolegi,że otoczenie Erlinga jest pozytywnie nastawione co do jego transferu do Barcelony.Także narazie mamy słowo przeciw słowu

1

@Medium A tak serio,to też nie można go tak linczować,bo nie wiemy jaka sytuacja u chłopa,może potrzebuje tej pracy i się boi.Tylko to taka kwestia którą powinno się przemilczeć,bo nie ma się czy chwalić i tyle.

11

@Gomcio Potem rusek do żony:
No mówiłem ci Swietłana,nawet ten mój Czesław co u mnie robi,to spokojnie to przyjął.Oni tam przesadzają z tą propagandą,wszystko na Putina zwalają

2

@LionelM95 U mnie na bloku taka Jola jest,ona nawet w miarę 3/10,23 lata,ona tam parę zębów nie ma,bo jej konkubent wybił,ale nie ma co wybrzydzać.Mogę cię polecić,tam ma trójkę dzieci,ale małe tam wiek 5,3 i jedno 10 miesięcy,to jak będziecie się już hajtać,to można im wmówić,że ty jesteś ojcem.Zawsze o alimenty możecie powalczyć,to będziesz jeszcze miał profity,dwóch ojców siedzi w Niemczech na produkcji,ale mam kontakt coś można próbować.Stary najmłodszego jest w Polsce,więc tu by było łatwiej,do dogadania wszystko

0

@zaiks Synek,we tam wracaj na Cafe Bernabeu

4

@Emhyr Ligue 1 to tam dla nich taki orlik,żeby se pokopać z ziomkami na luzie przed LM

9

@Kitek1640 La Rambla po tym względem akurat wygląda bardzo podobnie

1

@barcelonaLM Tak się rodzą gówno plotki

0

@Jakub1513 Zwykła pinda,raz do niej pisałem,czy nie chce się ze mną przejechać moim Golfem 4 do kina,to nie odpisała nawet.W główce się poprzewracała od tej sławy

0

@BorzyKrzys Ta,ale trzeba brać poprawkę,że trochę z tego wyniosą cyganie

1

@MesQueUnClub96 @Guardiola Josep zostałeś wyzwany na La Ramblową bitwę freestyle

0

@Danny Gaucho Stary dziad jesteś i tyle

0

@NaFazieHitman Dembele to niech dogra sezon i nie se idzie do PSG albo innego syfu

4

@Kibic1998 Z Griezzmanem i Coutinho były jakieś wątpliwości od początku co do pozycji, zwłaszcza z Griezzmanem.Dembele talentu odmówić nie można,no ale w głowie siano.Haaland mimo wszystko wydaje się dużo sensowniejszy od początku niż Cou i Griezz.Chłop co liczby wykręca to jest kosmos w tak młodym wieku

0

@Bykunn Nie zawsze,jakby mi kasjer przy kasie powiedział,że nie muszę płacić za te 10 piw,to też bym się wzruszył,schował godności do kieszeni i bym to zaakceptował

6

@reloaded Pedri najpiękniejszy,Vinicius teraz mega gość,ale też trzeba pamiętać,że to jego pierwszy kozacki sezon tak naprawdę,długo się rozkręcał.Pedri wszedł do Barcy z buta,oby się tak rozwijał dalej

1

@LaRoja Ta,ale to było w stylu:
Weź tam Marek załatw koszulki mi,tu masz listę,zgadamy się elo.
Piłkarze to też ludzie,przecież nie będą teraz załatwiać każdemu kibicowi koszulek, gadżetów i innych dupereli

59

@gumaz Po czym Adama i Nico wyrzucili te kartki do śmieci ale już w domu

1

@JordiElNino Zmiana branży Jordi?

3

@Janiama Ukraina była lepiej uzbrojona,bo widmo wojny wisiało nad nimi od wielu lat,mieli trochę czasu,żeby się przygotować

0

@szkutnik91 Wygląda jak koszulka od Mustafy z tureckiego bazaru za 3 euro

2

Tak jakbym kupił 5 piw na promocji za 12 zł,a potem sprzedawca by przyszedł i powiedział,że mam dopłacić 2 złote i oddać jedno piwo,kpina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?