Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comfortable_ Nie no już lecę spać,bo od 6 lecimy z Waldkiek zbierać puszki.Z tymi dwoma złotymi będzie ciężko, wszystko zależy od dzisiejszego zarobku
0
@Witekk10 Spoko, bawią mnie po prostu teksty typu:
- Wstydzę się,za tego Mietka,co napisał to i tamto o Realu.Na każdej stronie znajdziesz jakiegoś prowokatora,trolla,tu ich mamy najwięcej,bo to największa tego typu strona w Polsce
3
@Witekk10 A co to są twoi synowie,że się za nich wstydzisz xd? Mnie najbardziej śmieszą takie teksty:
Wstydzę się,że Czesiek z La Bamby was prowokuje, wybaczcie mi proszę biali przyjaciele,kochajmy się i radujmy.
Takie granie dobrego i prawego na siłę
20
@Hubsao W kuluarach mówi się,że zwiększyli stawkę i przegrana osoba miała jechać na Ukrainę
0
@Vebrol 2 skład City ma większą siłę rażenia niż 1 skład Crystal.Taki mamy klimat,nie ma składu,żeby rzucić wyzwanie Guardioli i grać otwartą piłkę
2
Barcelona dzisiaj gra? Bo widzę ogromne emocje na stronie,jakby jakiś ważny mecz był,a to tylko Real se kopie piłkę
0
@Transu96 *BarcaInfo
0
@Xavyol Szkoda pieniędzy na cole,za to jeszcze browarów nakupisz
0
@kuz Ja nie wiem
6
@Abominacja Czytałem o nim, smutna historia.Został mu miesiąc masy i po niej miał zrobić największą redukcję w historii kulturystyki,a oni zniszczyli jego marzenia
3
@KrychaFCB Kolega starego kiedyś kible na stadionie Galaty mył,to ma znajomości.Dam mu cynk,że byś wolał na 21:00,może przełożą,ale nie obiecuję
2
@Pawel13sz Chcesz do Barcy @Salah ?
11
@Emhyr Tak jak u mnie,na dzielni wszyscy mnie lubili, mówili,że ja porządny chłopak jestem.Aż do momentu gdy wygrałem w zdrapce 3 tysiące złotych i tym samym stałem się 3 najbogatszym człowiekiem w wiosce.I już było,że pseudo bogacz,że piwo zawsze w puszce brał a teraz w butelce.Ludzie tacy są niestety
0
@Gaz W sumie jest tak zapomniany,że już nawet nikt o nim dla żartu nie pisze,że jest Duńskim Ronaldo
3
@Woland10 Ty to na trzeźwo wymyślasz,czy masz jakieś specyfiki? Jak tak,to podaj,bo bym spróbował czegoś nowego
0
@messi564 Pomocnik na lata
2
Mam nadzieję,że hejterki z LR zamilkną na jakiś czas
https://zapodaj.net/006c7db2cbea1.png.html
13
@ElPonczato Już nie świruj pawiana,raz na miesiąc wypada wyprać
12
La Rambla po meczu:
https://zapodaj.net/197275f071d72.png.html
7
@Hubsao "Obym się mylił" prawdziwy fan Barcelony xd
0
@zodiak_10 Ja 3x wygrałem z Radomiakiem LM w Fifie,więc nie tym razem synek
1
@VamosRakieta 2 minuty? Mocny zawodnik, szanuje
3
@busquets5 Jak to bait ładny,a Pan w niego wszedł jak w masło
6
@kodi77 Neymar może kible sprzątać za panią Grażynke najwyżej
0
@tomek8756 Musimy ze szwagrem jakoś zarobić,dla Ukraińców pomoc,dla dzieci pomoc,a dla nas co?
0
@MrPGG Sezon ogórkowy trwa w najlepsze,przed nami jeszcze tysiąc takich seriali
1
@DIPENNN Ciężko,chłop dopiero co wrócił do Chelsea,a już mówił,że kocha Inter i chętnie by tam wrócił
4
@Vebrol Zawsze miło się patrzy na ludzi,którym nie idzie w życiu,dzięki Vebrol
0
@sendesara Ty myślisz,że ten troll będzie pamiętał każdą pierdołe,każdy detal swojego syfu który tu umieścił,żeby trzymać się tego?
0
@TheNekro94 Stary ostatni sześciopak wypił,nie ma już co kraść