Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rust_Cohle Widzę,że wygrałeś wczorajsze starcie przez techniczny nokaut, twój oponnent już na wakacjach.Gratuluję,dobra walka
5
@Przemek2323 Duda to taki 10 letni cwaniaczek,co gada głupoty,bo w razie co myśli,że starszy brat (NATO) go obroni
6
@IronSanHybrid Jakby zszedł z konia,to by mu się save nie zapisał i musiałby szukać łysego od nowa
0
@kubakap1899 Wiadomo czemu kupiony,ale daje radę jak najbardziej,odbiory klasa światowa.Niestety jedyna jego grywalna wersja,bo reszta przez tempo do pieca tylko
0
@FC1899Barca Od Barbariana,daje radę,tera 2 raz wziąłem,bo Mati poszedł siedzieć
0
@kubakap1899
https://zapodaj.net/9b5674170eaf2.jpg.html
Niestety Wynycjusz Dżunior niewymienny,musi grać cieć
9
@FC1899Barca Ten Krychowiak obok Buffona to tam pasuje jak mój stary bez piwa
11
Wiem,że trochę odleciałem,ale jakby Laporta poszedł vabank i ściągnął całą tą trójkę? Marzenie
https://zapodaj.net/7b07cb5da8916.png.html
0
@TheNekro94 Boniek,Boniek ależ on czaruje,a nie przepraszam to Lewandowski
0
@lukas10 Wątpię,nawet jakby czysto hipotetycznie wolał Arsenal,to pewnie by było najwyżej wyrównanie opcji wykupu jaką ma Aston Villa.A i tak Aston będzie chciało pewnie negocjować mniejszą kwotę,niestety każdy wie,że Cou to gigantyczna kula u nogi dla Barcelony i nikt nie będzie przepłacał
45
@IronSanHybrid Oddam ci te 3 złote Iron,ciężki okres mam teraz,ale oddam
59
Wyciekło zdjęcie z negocjacji Barcelony z Xavim,na szczęście się dogadali
https://zapodaj.net/fe5826a1dc82f.png.html
7
@IronSanHybrid To trzeba usiąść,na spokojnie
4
@Messibestplayerintheworld Uj wie co się wydarzy,te plotki są nic nie warte młody,idę po piwo,nie czytaj już tej kupy
[Wujek Zenek]
0
@MesQueUnClub_87 Nie,wujek Zenek nie grał w Realu, mówił,że były kontakty,ale zabrakło konkretów
18
@Zoker Adam Małysz?
1
@Jackazz Obu stron,wszystko musi być wyraźne,żeby mogli zweryfikować
0
@Worny Fatiego zabrała stara baba dla chorej wnuczki,dlatego go nie ma
16
@Hubsao On średnio 2 razy w roku odchodzi z tego Manchesteru,odkąd tam przyszedł.Coś poszło nie tak
1
@fart Potem już nie miał pomysłu na cieszynke,za dużo tego powpadało
0
@patry295 Za litra w to wchodzę
0
@Kwiatek67 Albo zostanie albo nie
3
@jawor2201 Jakbyś se obciął kawałek palca wzdłuż,to byś trafiał od razu.Trzeba znaleźć rozwiązanie problemu,a nie narzekać jak ci źle w życiu
1
@Emhyr Newcastle narazie mądrze wydaje kasę,wydaje mi się, że nie będą takiego wraka sprowadzać
0
@TylkoBarca7273 O dwie za dużo, sprzedać
20
@macio_944 Ja ostatnio bardzo mało jem,odkąd stary powiedział,że ma pewniaczki u buka i żebym z matką pieniądze z konta wypłacał,bo on ma nosa i będziemy dom stawiać nowy zaraz
3
@MesQueUnClub96 Chłop se pancza rzucił,a ty se już historię do tego dorabiasz
9
@DamianBarcaCule Trzeźwieje jeszcze
0
@taris Już się szykuje do bycia Yaya Toure nowym
8
@PatrychoO Na moją babkę z Krakowa to mi nie wjeżdżaj Patryk, jakaś granica musi być