4

@Rust_Cohle Widzę,że wygrałeś wczorajsze starcie przez techniczny nokaut, twój oponnent już na wakacjach.Gratuluję,dobra walka

5

@Przemek2323 Duda to taki 10 letni cwaniaczek,co gada głupoty,bo w razie co myśli,że starszy brat (NATO) go obroni

6

@IronSanHybrid Jakby zszedł z konia,to by mu się save nie zapisał i musiałby szukać łysego od nowa

0

@kubakap1899 Wiadomo czemu kupiony,ale daje radę jak najbardziej,odbiory klasa światowa.Niestety jedyna jego grywalna wersja,bo reszta przez tempo do pieca tylko

0

@FC1899Barca Od Barbariana,daje radę,tera 2 raz wziąłem,bo Mati poszedł siedzieć

0

@kubakap1899
https://zapodaj.net/9b5674170eaf2.jpg.html
Niestety Wynycjusz Dżunior niewymienny,musi grać cieć

9

@FC1899Barca Ten Krychowiak obok Buffona to tam pasuje jak mój stary bez piwa

11

Wiem,że trochę odleciałem,ale jakby Laporta poszedł vabank i ściągnął całą tą trójkę? Marzenie
https://zapodaj.net/7b07cb5da8916.png.html

0

@TheNekro94 Boniek,Boniek ależ on czaruje,a nie przepraszam to Lewandowski

0

@lukas10 Wątpię,nawet jakby czysto hipotetycznie wolał Arsenal,to pewnie by było najwyżej wyrównanie opcji wykupu jaką ma Aston Villa.A i tak Aston będzie chciało pewnie negocjować mniejszą kwotę,niestety każdy wie,że Cou to gigantyczna kula u nogi dla Barcelony i nikt nie będzie przepłacał

45

@IronSanHybrid Oddam ci te 3 złote Iron,ciężki okres mam teraz,ale oddam

59

Wyciekło zdjęcie z negocjacji Barcelony z Xavim,na szczęście się dogadali
https://zapodaj.net/fe5826a1dc82f.png.html

7

@IronSanHybrid To trzeba usiąść,na spokojnie

4

@Messibestplayerintheworld Uj wie co się wydarzy,te plotki są nic nie warte młody,idę po piwo,nie czytaj już tej kupy
[Wujek Zenek]

0

@MesQueUnClub_87 Nie,wujek Zenek nie grał w Realu, mówił,że były kontakty,ale zabrakło konkretów

18

@Zoker Adam Małysz?

1

@Jackazz Obu stron,wszystko musi być wyraźne,żeby mogli zweryfikować

0

@Worny Fatiego zabrała stara baba dla chorej wnuczki,dlatego go nie ma

16

@Hubsao On średnio 2 razy w roku odchodzi z tego Manchesteru,odkąd tam przyszedł.Coś poszło nie tak

1

@fart Potem już nie miał pomysłu na cieszynke,za dużo tego powpadało

0

@patry295 Za litra w to wchodzę

0

@Kwiatek67 Albo zostanie albo nie

3

@jawor2201 Jakbyś se obciął kawałek palca wzdłuż,to byś trafiał od razu.Trzeba znaleźć rozwiązanie problemu,a nie narzekać jak ci źle w życiu

1

@Emhyr Newcastle narazie mądrze wydaje kasę,wydaje mi się, że nie będą takiego wraka sprowadzać

0

@TylkoBarca7273 O dwie za dużo, sprzedać

20

@macio_944 Ja ostatnio bardzo mało jem,odkąd stary powiedział,że ma pewniaczki u buka i żebym z matką pieniądze z konta wypłacał,bo on ma nosa i będziemy dom stawiać nowy zaraz

3

@MesQueUnClub96 Chłop se pancza rzucił,a ty se już historię do tego dorabiasz

9

@DamianBarcaCule Trzeźwieje jeszcze

0

@taris Już się szykuje do bycia Yaya Toure nowym

8

@PatrychoO Na moją babkę z Krakowa to mi nie wjeżdżaj Patryk, jakaś granica musi być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?