0

@bady48 gdyby przemyślał to puściłby strzelca na Wojtka i został na boisku

1

@Bulbazaur17 + znowu interweniował na potencjalnego karnego. Oczywiście był spalony i "oficjalnie" mozemy udawać, ze tej sytuacji w ogóle nie było, ale jednak jest taki malutki minusik, bo jednak uratował nas wtedy nie Szczęsny, ale kilkucentymetrowy spalony o którym Szczena w czasie interwencji nie wiedział.

No ale tak czy inaczej kapitalny mecz

4

@norbi77 Mnie juz dawno irytuje jak do każdej pilki zbiera sie jak wóz z węglem, do tego co dostaje pilke na klepke to zamiast ją oddać to ciągle strata albo się przewraca i czeka na faul.
Statystyki ma dobre, głównie od tego jest napastnik, ale "wizualnie" słabiutko.
Potrzebny nam kompletny napastnik, niestety chyba nas na takiego nie stać

1

@Limaker A moim zdaniem nie, gość nie wyhamował nogi przed wslizgiem Inigo i tyle, to nie był intencjonaly wślizg w nogi przeciwnika ani nic w tym stylu.
Oczywiście bardzo bolesne dla Inigo, ale ja bym tam czerwa nie dal jednak.
Podyskutować można, ale skandalem bym tego jednak nie nazwał

1

@Bunk420 Przy bramkach sprawdzają, nie gadaj, ze nie


Jeśli VAR nie zmieni decyzji to podniesiona łapa też nic nie da

1

@fotohobby Juz było widać jak oddycha rękawami w końcówce, ale Flick wiedział, ze Pedri musi zostać na boisku, bo bez niego możemy sie poskładać jak z Atleti

0

@DLFCB Aż mi trochę szkoda Lucho, no ale porażka PSG zawsze cieszy

2

No i rozwaliło mnie jak Szczęsny broni interwencję na dwa razy, a wszyscy obrońcy z podniesionymi łapami protestują o spalonego xd

Oni nie ogarniają, ze jest VAR i jak będzie trzeba to to sprawdzą, a podniesiona ręką w czasie interwencji to głupota?

0

@La Pulgaa Dokładnie, dla pewności jeszcze w lidze bym go wpuścić w 60minucie dopiero jak nam nie będzie sie gra układać :D

1

@karci0 Z czego połowa to lagi na Robercika :D No ale dzisiaj to akurat była dobra taktyka przy grze w osłabieniu

0

@MessiForeverTheBest Ale przy swoim polu karnym, a nie na lini środkowej

0

@norbi77 No w statystykach nie, ale Wojtek interweniował i niestety źle.
Spalony nas uratował i super, ale to chyba nie powinno mieć znaczenia w ocenie interwencji

0

@jacobFCB Ja dam 9. Bylaby dycha, ale tylko spalony nas uratował od karnego, którego zrobił

3

@clyde Szkoda, ze nie dostaliśmy czerwa z Atleti przy 4:2

0

@norbi77 Interwencja na karnego nie obniża? Byl spalony, ale interwencja sama w sobie mogła kosztować drogo :)

2

O cholera, wynik super jak na okoliczności.

Chciałbym żebyśmy tak bronili nawet w 11, kolektywem, a nie łapać na milometrowe spalone

Cubarsi musi wyciągnąć wnioski, on i reszta drużyny, bo nie można ciągle popełniać te same błędy.

Na szczęście Benfica nie miała pomysłu jak nas ugryźć, oczywiście to też nasza zasługa.

Mimo wszystko i tak nas nie widzę z pucharem LM, zbyt dużo tych błędów i niedokładności, z lepszym zespołem to sie w końcu zemści

Wojtek super mecz, minus za interwencję na karnego. Każda taka interwencja Wojtka to zawał, ze znowu to zrobi.
Ale bronił świetnie, właśnie takiego bramakrza potrzeba w LM

0

I Liverpool prowadzi, caly mecz w defensywie

2

No i Bayern roztrzyga dwumecz juz w pierwszym meczu... A miało być tyle emocji

0

Ależ PSG gniecie Liverpool, Anglicy nie potrafią wyjść z połowy.
Dembele? Aktualnie kot, czemu u nas nie był takim grajkiem

0

@Derean idiotyzm naszych niestety

0

@Maoao po jaki ch.. Cubarsi faulował, nie nauczył sie na bledach Araujo?

0

@jacobFCB w każdym razie druga polowa zapowiada sie słabiutko, więc chyba trzeba odpalić PSG-Liverpool

0

Coś czuje, ze będziemy kończyć w 9.
Martinez i Araujo bez opcji faulu taktycznego, no nie wiem :D

Fakt natomiast taki, ze w ofensywie jak graliśmy g..tak nadal gramy, ale w osłabieniu lepiej bronimy, bo juz sie nie wyglupiamy z tak wysoką linią obrony

1

@Hosh Za idiotyczne dyskusje

3

Sam na sam i podanie do nikogo, podać mógł 10metrow wcześniej.
Odcina im prąd niestety

1

Martinez to jest jednak dzban, w 10 i stoper z żółtkiem za dyskusje xd
Araujo tez.. Boże jaki mental i profesjonalizm tej druzyny w fazie pucharowej zawsze

1

Eric-Araujo, obrona wytrzyma

0

Nabiegamy sie tylko

2

Widzę, ze PSG gwalci Liverpool na ten moment, ale jeszcze nic nie wpadło

1

@trolownik przecież przy 80% pilek on sie przewraca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?