0

@Cvzx Sergi Roberto v.2

Nie no, w obronie nie gra, ale wyżej to już do wyboru

0

@SkN Jak to z Olmo - wygląda nieźle to pewnie 3-4 tygodnie przeciągnięte do 5

0

@Nazio_87 Teraz nie, ale moze wybrałby nas, a nie Atleti

0

@Pablozeusz 10... Hiszpana nie sprzedadzą niestety

0

A można było dołożyć ze 20mln na Alvareza... Może nawet karnego by strzelił za pierwszym podejściem

0

@Bulbazaur17 Można strzelał zostawiając marginalne szanse bramkarzowi, a nie 50/50 - wyczuje albo nie

0

@BISHBASHBOSH Yamal gral w niedzielę, może zagrać na spokojnie

0

@Rupert_Haubica Zrzutka na paliwo będzie za wspólny lot do Madrytu? :D

0

@mrboom No Araujo nie mógł wiedzieć i to nie jest zarzut do niego
Jednak trener skoro wiedział, ze wpuści go najwyżej w razie kontuzji któregoś ze stoperów już mógł "zaryzykować" i go zwolnić z kadry, przecież nie sam Araujo tam był na ławce.
A skoro wyszedł w podstawie bez Ronalda to widocznie nie obawiał się przeciwnika aż tak bardzo :D

Gdyby serio potrzebował go na boisku to bym zrozumiał, ale cały mecz na ławie to nie pomógł ani Urugwajowi ani nie pomoże nam

0

No to Rapha i tak nie pogra jutro, caly mecz w nogach.
Araujo też bez sensu na ławce cały mecz, mógł wracać

0

A to nie Cash strzelał?

1

Lewy na zmęczonego rywala

0

Niech wpuszcza Casha, wreszcie go powołał, a i tak chlop na ławie. Z Litwą 68minut, dzisiaj pewnie wcale albo jakis ogon

0

Gramu u siebie i mamy 56% posiadania piłki, ciekawe jak będzie na Malcie

4

Całkiem poważnie to Malta ma lepszą kulturę rozgrywania akcji niz my
Nam sie dobrze rozgrywa jedynie na kole srodkowym, oni nawet bliżej naszej bramki nie panikują i próbują coś klepnąć. Oczywiście jakości im brakuje, ale moze się to podobać, nie stoją we własnym polu karnym i nie wybijają rozpaczliwie na outy

5

To juz ma miejsce w kadrze na następne 2 lata

1

@macio_944 No nie wiem, nie spodziewam sie wielkiego meczu

0

Sędziowanie okropne, Polak sam się sfaulował

0

Nie radzimy sobie z presingiem Maltańczyków

0

@Barcafan2020 Czemu? Meczyk może być fajny, lepiej na taki mecz niz na Polska-Malta albo inne ogórki.
Chociaż zobaczysz jedną klasową drużynę

0

No, teraz w celnych strzałach remis :D

0

Serio bardzo żałuję, ze Yamalek nie będzie mógł nimi pokręcić, ale Gakpo i spółka też będą mieli zabawę

2

Znów jak równy z równym xd

2

Piątek w polu karnym z piłką to wyrzuca za pole karne żeby mu kolega na głowę dośrodkował :D

0

Cash za słaby na Malte czy jakiś uraz?

0

@Matheu12 No o dobrze, po 18 swoich spotkaniach chyba juz wie kim chce grać

5

Prowadzisz 2:0 w meczu online i nagle Mbappe strzela po rożnym z przewrotki, a przy następnym też przewrotka, ale niecelna tyle że gwiżdże karnego mimo ze mój obrońca nic nie zrobił xd

Ale to g*wno jest niemozliwe, wlasnie dlatego 95% mojej gry to kariera :D

0

@Barca_Big_Moment Jednak wolałbym rasową 9 a nie znowu kombinacje z "podszywkami" albo zawodnikami ktorzy zagrają i tu i tu, ale nigdzie dobrze

4

@BABKA__KIEPSKA Niestety w Polsce jest zbyt dużo wypadków żeby zwiększać limity.
Jedynie mogliby zweryfikować teraz zabudowany - czesto pola lasy, 2 domy kilkadziesiąt metrów od domu i ograniczenie do 50, to faktycznie jest bez sensu

0

@Gh0st Szkoda, ze nie napisali jakie standardy ladowania obsluguje ten powerbank.
Wolno raczej będzie lądował każdy telefon, w sumie pelna moc tez nie jest imponująca.
Jaki telefon będziesz ładować?
Teraz każdy telefon ma juz wejscie USB C, więc to nie problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?