LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx Sergi Roberto v.2
Nie no, w obronie nie gra, ale wyżej to już do wyboru
0
@SkN Jak to z Olmo - wygląda nieźle to pewnie 3-4 tygodnie przeciągnięte do 5
0
@Nazio_87 Teraz nie, ale moze wybrałby nas, a nie Atleti
0
@Pablozeusz 10... Hiszpana nie sprzedadzą niestety
0
A można było dołożyć ze 20mln na Alvareza... Może nawet karnego by strzelił za pierwszym podejściem
0
@Bulbazaur17 Można strzelał zostawiając marginalne szanse bramkarzowi, a nie 50/50 - wyczuje albo nie
0
@BISHBASHBOSH Yamal gral w niedzielę, może zagrać na spokojnie
0
@Rupert_Haubica Zrzutka na paliwo będzie za wspólny lot do Madrytu? :D
0
@mrboom No Araujo nie mógł wiedzieć i to nie jest zarzut do niego
Jednak trener skoro wiedział, ze wpuści go najwyżej w razie kontuzji któregoś ze stoperów już mógł "zaryzykować" i go zwolnić z kadry, przecież nie sam Araujo tam był na ławce.
A skoro wyszedł w podstawie bez Ronalda to widocznie nie obawiał się przeciwnika aż tak bardzo :D
Gdyby serio potrzebował go na boisku to bym zrozumiał, ale cały mecz na ławie to nie pomógł ani Urugwajowi ani nie pomoże nam
0
No to Rapha i tak nie pogra jutro, caly mecz w nogach.
Araujo też bez sensu na ławce cały mecz, mógł wracać
0
A to nie Cash strzelał?
1
Lewy na zmęczonego rywala
0
Niech wpuszcza Casha, wreszcie go powołał, a i tak chlop na ławie. Z Litwą 68minut, dzisiaj pewnie wcale albo jakis ogon
0
Gramu u siebie i mamy 56% posiadania piłki, ciekawe jak będzie na Malcie
4
Całkiem poważnie to Malta ma lepszą kulturę rozgrywania akcji niz my
Nam sie dobrze rozgrywa jedynie na kole srodkowym, oni nawet bliżej naszej bramki nie panikują i próbują coś klepnąć. Oczywiście jakości im brakuje, ale moze się to podobać, nie stoją we własnym polu karnym i nie wybijają rozpaczliwie na outy
5
To juz ma miejsce w kadrze na następne 2 lata
1
@macio_944 No nie wiem, nie spodziewam sie wielkiego meczu
0
Sędziowanie okropne, Polak sam się sfaulował
0
Nie radzimy sobie z presingiem Maltańczyków
0
@Barcafan2020 Czemu? Meczyk może być fajny, lepiej na taki mecz niz na Polska-Malta albo inne ogórki.
Chociaż zobaczysz jedną klasową drużynę
0
No, teraz w celnych strzałach remis :D
0
Serio bardzo żałuję, ze Yamalek nie będzie mógł nimi pokręcić, ale Gakpo i spółka też będą mieli zabawę
2
Znów jak równy z równym xd
2
Piątek w polu karnym z piłką to wyrzuca za pole karne żeby mu kolega na głowę dośrodkował :D
0
Cash za słaby na Malte czy jakiś uraz?
0
@Matheu12 No o dobrze, po 18 swoich spotkaniach chyba juz wie kim chce grać
5
Prowadzisz 2:0 w meczu online i nagle Mbappe strzela po rożnym z przewrotki, a przy następnym też przewrotka, ale niecelna tyle że gwiżdże karnego mimo ze mój obrońca nic nie zrobił xd
Ale to g*wno jest niemozliwe, wlasnie dlatego 95% mojej gry to kariera :D
0
@Barca_Big_Moment Jednak wolałbym rasową 9 a nie znowu kombinacje z "podszywkami" albo zawodnikami ktorzy zagrają i tu i tu, ale nigdzie dobrze
4
@BABKA__KIEPSKA Niestety w Polsce jest zbyt dużo wypadków żeby zwiększać limity.
Jedynie mogliby zweryfikować teraz zabudowany - czesto pola lasy, 2 domy kilkadziesiąt metrów od domu i ograniczenie do 50, to faktycznie jest bez sensu
0
@Gh0st Szkoda, ze nie napisali jakie standardy ladowania obsluguje ten powerbank.
Wolno raczej będzie lądował każdy telefon, w sumie pelna moc tez nie jest imponująca.
Jaki telefon będziesz ładować?
Teraz każdy telefon ma juz wejscie USB C, więc to nie problem.