LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Rok temu w Madrycie bylo "Xavi zostań"
Teraz w Barcelonie "Ancelotti zostań"
Szybko to wszystko sie odmieniło :D
0
Ta najnizsza trybuna wygląda na bardzo płaską, ciekawe czy będzie z niej dobry widok
2
@Bzyczekk Szczerze? Narobiłeś mi ochoty na ten transfer :D
Rola zmiennika, mała pensja, Pedro dobija do 100 goli i więcej. Fajny last dance
5
@PatrychoO Nie przypominam sobie żeby wygrał Ekstaklasę. I to ma być GOAT?
0
@PatrykBarca Ja na szczęście tylko kilkanaście złotych straciłem, ale kursik kusił :D
0
@Sysia11 Jeszcze KMŚ, pytanie jaką będą miały range przy glosowaniu w ZP
1
Będą ciężary z Interem, z PSG w ewentualnym finale też.
0
@Dieselzor u siebie
0
Fartowny gol Bayernu, a juz zwątpiłem w ich awans
0
@Majkel34 Ale 3... :)
0
Arsenal zmarnował karnego, zaraz karny z kapelusza dla Realu i autostrada do remontady :D
Mówiłem - stawiać kase :D
0
Lautaro jaki dzik
3
Skład Realu szału nie robi, ale:
- to Real w LM na Bernabeu
- Arsenal to mistrz przegrywania końcówek sezonu
- Kiwior w obronie(mimo dobrego meczu w Londynie)
Jak dla mnie to idealne warunki na remontade Realu :D
Moze nie to, że są faworytem do awansu, ale dla świętego spokoju polecam wrzucić na ich awans pare złotych, kursik 7
No a w drugim meczu pewnie Inter to dowiezie, niestety dla nas
7
Zaczyna sie
Najchętniej to drugiego Sergiego Roberto by znaleźli, spokój na połowę pozycji :D
0
@Barca_Big_Moment W takim meczy Frenkie MUSI być liderem w środku pola, zastąpić Pedriego. Mamy prawo wymagać od niego więcej niz od Gaviego czy Fermina
3
@bartekvisca Przed klasykiem żadnego rozstrzygnięcia nie będzie
1
@Borry Kounde zagrał lepiej?
0
Straszne jak jesteśmy uzależnieni od Pedriego, oby zdrowie wytrzymało, bo bez tego geniusza nic nie wygramy.
Nasze trio w ataku strasznie cieniuje, ostatnio to 3 egoistów. W pomocy brakowało nie tylko Pedriego, ale tez Casado. Gavi i Fermin to kurczaki bez glowy w takich meczach niestety, nie potrafią wziąć odpowiedzialności za prowadzenie gry. De Jong... Nie jest i nie będzie liderem w środku pola, podobnie jak liderem obrony nie będzie Araujo.
Z Interem czy z Bayernem nie wygramy u siebie 3-4:0. W rewanżu będzie trzeba zagrać zupełnie inaczej.
1
@kaamil1910 Jakim dzikiem?
Wysoki jak brzoza, a głupi jak...
Straszny elektryk, warunki fizyczne to to nie wszystko
1
@Astad A Szczęsny najlepsza nota mimo zrobienia karnego :D
0
A PSG sobie spokojnie zamyka dwumecz w 11 minucie, można? Mozna :D
No ale nie przegramy tego awansu, spokojnie
3
Znowu Wojtek zrobił karnego? To chyba jakiś rekord w sezonie, a zaczął go dość późno...
0
Nie no, nie przegramy 4 bramkami z 8. drużyną Bundesligi, prawda? :)
Wyjdźmy mocnym składem, ale jak do przerwy nic złego sie nie będzie działo to Pedri, Yamal od razu zmiana.
To nie jest wynik na styku, mamy duuuuzy komfort
4
@Comentateiro To samo pomyslalem. Nie ma Alby, Busiego, człapaczy, amatorów w defensywie.
No i drużyna jest głodna sukcesów, juz chyba nie podchodzą do meczu z myślą, ze on sam im sie wygra, bo są lepsi.
No i to jest 4:0, tego sie juz nie da spierniczyc
18
@Rastafarnianin Z tym tylko, ze Stanowski nie musi wymyślać farmazonów, wystarczą same fakty
1
@Cule1234 Żadnego dodatkowego zawieszenia nie będzie
1
Jeśli Legia wygra dzisiaj z Jagą to różnica między nimi spadnie do 5pkt na 6 kolejek przed końcem. Jeszcze top 3 dla Legii będzie możliwe :)
0
@FcPortoFan1999 ten sam, który odszedł z tej strony?
Tak myślałem, ze nie dotrzyma slowa, trzeba mieć honor :D
0
Taki uraz z niczego, szkoda
0
@SelloutCrowd Akurat na LO mamy dobrego zmiennika, więc krótka ławka tej pozycji nie dotyczy. W sumie to największa bieda w ataku, ale tam na szczęście omijają nas większe kontuzje