21

@blakkudium To byłaby abstrakcja gdyby odwołali mecze

1

Ferran, a za nim Olmo, po prostu

4

@NoswaR Juz bez przesady

0

Nie no, nie ma opcji, ze przegrywamy z takimi leszczami w domowym klasyku, ezz :D

1

@Lewy952468xx Nasi to się muszą wykartkowac w następnej kolejce akurat na najsłabszego rywala w lidze, a nie uważać na kartki

1

6 spotkań do końca z czego 3 możemy zremisować( w tym jeden remis z Realem)
No nie możemy tego przegrać

0

Niby szkoda, ze Real wygrał, ale jednak dobrze, ze pokarało Athletic za taki skład

Real i tak zlejemy u siebie i będziemy mistrzem

1

@4drian0 Karny z d..py dla Realu?:D

1

Bilbao serio musiało rotować akurat z Realem? Ehh madrycioki to jednak mają farta z terminarzem :D

0

@FcPortoFan1999 Spokojnie, w 88` nur Viniego na wagę 3pkt

0

@Gibbon_FCB *Ferran

0

@addept Pytam, bo nie wiem.
Ogladalem ze 2 mecze Femeni w tym sezonie i za każdym razem byłem pewien, ze Puszcza Niepołomice zrobiłaby im manite.

Calkiem serio jeśli chociaż biegowo dorównują facetom to bardzo fajnie.
Naszych dziewczyn nie cisne, bo one nie są raczej odklejone z równą płacą dla mężczyzn i kobiet w tym sporcie :D


0

@OskP Oni oglądając nasze 2 ostatnie ligowe spotkania pewnie myślą to samo :D
No ale szansę są
Oni w LM są inną drużyną, ale chyba o nas można powiedzieć to samo

0

@Maks91 My idziemy łeb w łeb(4pkt przewagi chyba tak można nazwać) z najsłabszym Realem od lat o czym świadczy nie tyle liga co najsłabsza dyspozycja w LM od dawna.

0

@adi7adi8 kocham to wyliczanie ilu mamy Polaków w półfinale LM skoro Zalewski i Zielu(ok, kontuzja) nie grają nawet w lidze, a jak już to ogony

0

@addept Zrobiła 11-12km tak jak chłopy? :D

0

@SelloutCrowd Ch. z tym ze średnią na zagrane minuty Ferran ma lepszą :D

1

@Coveta Flick też wystawiał Pene do listopada, więc nieomylny nie jest :D

1

@Cyzix I ile on tych bramek z powietrza strzelił? 2 w 40 spotkaniach?

5

Osłabienie? Tak, podstawowy napastnik dający bardzo dobre liczby.
No ale ja na chłopa nie mogę patrzeć przez 2/3sezonu.
Chlop zagra 1 genialny mecz jak na napastnik dając ważne bramki, a później przez 2 mecze wygląda jak ekstraklasowicz
Na szczęście Ferran wygląda calkiem nieźle jak na to do czego nas przyzwyczaił

No i i jeśli zarząd uważa, ze napastnik na kolejny sezon jest zbędny to są debilami. Lewy jak gra to w większości spotkań wygląda jak ciało obce, do tego kontuzje(choć i tak sie trzyma jak na jego lata).
Ferran jest dobrym zmiennikiem, ale nie jest wystarczająco dobry na podstawowego napastnika w takim klubie jak Barcelona

0

@maciar Ewentualnie jeszcze trafienie ręką w głowę za co odklejony sędzia mógł gwizdnąć karniaka

0

@Jonyx kogo? Fort, który prawie nie gra w tym sezonie? Impostor Araujo?

4

@mindbender84 Ale ten Aspas jest żałosny, wstyd za takie "legendy"

0

@FcPortoFan1999 Klasycznie Ekstraklasa parzy.

0

@Derean Dokladnie. Gość robi różnicę, ale ta jego kruchość

12

@GeraltzKatalonii Obrzydliwy to był Aspas

1

Jeszcze ciągnął ten mecz na jakąś akcje Celty, co za partacz z gwizdkiem.

No ale brawo za remontade, niepotrzebnie odpuściliśmy przy 3:3 - trzeba było cisnąć jak wcześniej.
+3pkt najważniejsze, ale gra zdecydowanie musi sie poprawić, głównie w defensywie

0

I Olmo poda do bramkarza :D

0

@beter2 To co powiesz o Lewym, fatalnosc do kwadratu :D

6

Zabiliśmy remontade swoim DNA
Jeszcze z 10 min, moze zrobią 1 celny strzał przez ten czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?