LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@blakkudium To byłaby abstrakcja gdyby odwołali mecze
1
Ferran, a za nim Olmo, po prostu
4
@NoswaR Juz bez przesady
0
Nie no, nie ma opcji, ze przegrywamy z takimi leszczami w domowym klasyku, ezz :D
1
@Lewy952468xx Nasi to się muszą wykartkowac w następnej kolejce akurat na najsłabszego rywala w lidze, a nie uważać na kartki
1
6 spotkań do końca z czego 3 możemy zremisować( w tym jeden remis z Realem)
No nie możemy tego przegrać
0
Niby szkoda, ze Real wygrał, ale jednak dobrze, ze pokarało Athletic za taki skład
Real i tak zlejemy u siebie i będziemy mistrzem
1
@4drian0 Karny z d..py dla Realu?:D
1
Bilbao serio musiało rotować akurat z Realem? Ehh madrycioki to jednak mają farta z terminarzem :D
0
@FcPortoFan1999 Spokojnie, w 88` nur Viniego na wagę 3pkt
0
@Gibbon_FCB *Ferran
0
@addept Pytam, bo nie wiem.
Ogladalem ze 2 mecze Femeni w tym sezonie i za każdym razem byłem pewien, ze Puszcza Niepołomice zrobiłaby im manite.
Calkiem serio jeśli chociaż biegowo dorównują facetom to bardzo fajnie.
Naszych dziewczyn nie cisne, bo one nie są raczej odklejone z równą płacą dla mężczyzn i kobiet w tym sporcie :D
0
@OskP Oni oglądając nasze 2 ostatnie ligowe spotkania pewnie myślą to samo :D
No ale szansę są
Oni w LM są inną drużyną, ale chyba o nas można powiedzieć to samo
0
@Maks91 My idziemy łeb w łeb(4pkt przewagi chyba tak można nazwać) z najsłabszym Realem od lat o czym świadczy nie tyle liga co najsłabsza dyspozycja w LM od dawna.
0
@adi7adi8 kocham to wyliczanie ilu mamy Polaków w półfinale LM skoro Zalewski i Zielu(ok, kontuzja) nie grają nawet w lidze, a jak już to ogony
0
@addept Zrobiła 11-12km tak jak chłopy? :D
0
@SelloutCrowd Ch. z tym ze średnią na zagrane minuty Ferran ma lepszą :D
1
@Coveta Flick też wystawiał Pene do listopada, więc nieomylny nie jest :D
1
@Cyzix I ile on tych bramek z powietrza strzelił? 2 w 40 spotkaniach?
5
Osłabienie? Tak, podstawowy napastnik dający bardzo dobre liczby.
No ale ja na chłopa nie mogę patrzeć przez 2/3sezonu.
Chlop zagra 1 genialny mecz jak na napastnik dając ważne bramki, a później przez 2 mecze wygląda jak ekstraklasowicz
Na szczęście Ferran wygląda calkiem nieźle jak na to do czego nas przyzwyczaił
No i i jeśli zarząd uważa, ze napastnik na kolejny sezon jest zbędny to są debilami. Lewy jak gra to w większości spotkań wygląda jak ciało obce, do tego kontuzje(choć i tak sie trzyma jak na jego lata).
Ferran jest dobrym zmiennikiem, ale nie jest wystarczająco dobry na podstawowego napastnika w takim klubie jak Barcelona
0
@maciar Ewentualnie jeszcze trafienie ręką w głowę za co odklejony sędzia mógł gwizdnąć karniaka
0
@Jonyx kogo? Fort, który prawie nie gra w tym sezonie? Impostor Araujo?
4
@mindbender84 Ale ten Aspas jest żałosny, wstyd za takie "legendy"
0
@FcPortoFan1999 Klasycznie Ekstraklasa parzy.
0
@Derean Dokladnie. Gość robi różnicę, ale ta jego kruchość
12
@GeraltzKatalonii Obrzydliwy to był Aspas
1
Jeszcze ciągnął ten mecz na jakąś akcje Celty, co za partacz z gwizdkiem.
No ale brawo za remontade, niepotrzebnie odpuściliśmy przy 3:3 - trzeba było cisnąć jak wcześniej.
+3pkt najważniejsze, ale gra zdecydowanie musi sie poprawić, głównie w defensywie
0
I Olmo poda do bramkarza :D
0
@beter2 To co powiesz o Lewym, fatalnosc do kwadratu :D
6
Zabiliśmy remontade swoim DNA
Jeszcze z 10 min, moze zrobią 1 celny strzał przez ten czas