0

@ACRAB95 Przy tej drabince to półfinał był mimo wszystko planem minimum.

0

@Gaz Lewy by sie trochę pokladł przy pierwszych kontaktach, moze z raz by gwizdneli przy tym faul i to tyle

0

@Hawajczyk Cubarsi wjechał mu w nogi - sprawa oczywista

1

Kto gorszy? Martin, Rapha czy Olmo?

Jedyny który ma odwagę wziąć gre na siebie to 17-letni Yamal. Dla niego po prostu szacun

Nie wiem kiedy i w jakich okolicznościach my możemy wygrać LM. Mieliśmy drabinkę marzeń, chyba juz latwiej nie będzie.

0

@demsi1707 juz po ptokach ale chociaż honor ratujmy

0

@Gaz Lewy umie przejść obrońcę?

0

@partymaker Garcia odslania stronę, Cubarsi robi karnego, Martinez bez presji główkuje po outach ale widze ze juz winny wybrany xd

1

Po prostu nie zaslugujemy na ten final, modlić się tylko o remis w klasyku i dociągnąć chociaż mistrza

0

Komentatorzy nie dojechali tak jak Barca

0

@brd42 Bo chociaż biega :D

0

Komentator pieprzy o tym Lewym a by sie przewracal tak samo jak Ferran.

2

Obrona z papieru, a atak oparty tylko na 17-latku.
W środku pola nawet Pedri nie dojeżdża, a Olmo znów zniknął. Dajcie juz chociaż walczaka Gaviego

0

Jesteśmy dziadami.
Z taką obroną to ciężko czegoś szukać w Europie niestety.
Albo nas przeskoczom albo my bawimy sie tymi pulapkami narażając sie wlasnie na takie akcje

0

Pachnie jak Anfield? :D
Zobaczymy :)

0

Byle nie odcięło komuś prądu na czerwoną kartkę
To mecz gdzie trzeba pokazać charakter - tego nam brakowało w tych wszystkich blamazach w Europie

2

@PW27 Jakie płacimy? Mów za siebie :D

1

@L4ngusta Original 580mln

1

@JimMorrisonFCB tylko nie stracmy 3 w 10 minut

2

@Bolton Mentalny Jordi Alba xd

1

@blakkudium Czyli przy tych podatkach w Hiszpanii będzie 300tys brutto?

0

@Litman No akurat ostatnio to nie, tez zbieralismy co sie dało "z ulicy" albo korzystaliśmy ze szkółki.
Jedynie ten Olmo ostatnio...

2

@Marcelinho132 no tylko on też będzie sobie "hasał" stroną Balde, a akurat ofensywa to jego atut
To działa w dwie strony

0

@FcPortoFan1999 ogólnie to ja dopiero ogarnąłem, ze Legia i Pogoń dopiero będą kończyć tą kolejkę, w takim razie serio nawet Legia ma spore szanse żeby ich wyprzedzić, Pogoń za chwilę może sie zrównać punktowo i zostają 3 kolejki :)

0

@Pawlak1992 Prawdopodobnie będzie stylowo jak Leverkusen, ale z dużo dużo większą jakością w składzie

0

@FcPortoFan1999 Pogoń zadowolona :)

0

No Pietuszewski rośnie na wielką gwiazdę ekstraklasy. 16 lat i już pokazuje klase na boisku

0

@FcPortoFan1999 tylko -2 do Pogoni i finalnie -5 do Jagi. Do zdobycia jeszcze 9 pkt, jeśli Jaga dziś przegra (choć sie na to nie zanosi póki co) to będą kłopoty.
Kolejny mecz Jagi z Rakowem, a w ostatniej kolejce właśnie Pogoń

1

@Arden Ja to bym sprzedał jednego i drugiego.
Duńczyk jest bardzo solidny, ale co z tego jak w każdej chwili moze wylecieć znów na caly sezon, a jeśli nie to częste mniejsze urazy są niemal pewniakiem. "W szpitalu" z niego pożytku nie będzie.
A Araujo niestety strasznie elektryczny no i kontuzje też go lubią.

0

No to Jaga gra o europejskie puchary, bo mistrzostwo niestety odjechało.
Jeszcze Pogoń, a nawet Legia mogą zająć ich miejsce

2

@Pawlak1992 Real z Xabim też będzie zupełnie inną drużyną, do tego oni mieli przez cały sezon dużo więcej kontuzji niz my, jeśli sobie z tym poradzą to będą mieli mocną, szeroką kadre i o ligę walka będzie zacięta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?