1

@Gibbon_FCB No i słabiutka forma Lewego, nie można szukać wymówek

0

Komentarz usunięty

1

@PatrychoO niby człowiek się brzydzi ale wzroku oderwać nie może

2

@michaleu proponuje zeby wy*bac juniorów i zostawić głos tysiącom ludzi a nie wybranej garastce jurorów głosujących na sąsiadów i poprawność

1

@Adran360 po co o tym mówić

0

@Lordzi Ratio :)

3

@Roobo Naród wybrany :)

0

@messi33 Bóg tak chciał

0

Rozumiem punkty dla kraju dotkniętego wojną, ale nie dla kraju- agresora :D


Dno

0

Uff.............. .... ...

0

@HypeR z kim rywalizowali? Jak z Eoren to nie ma tematu.
Kompletnie nie pamiętam Eurowizji 2024, chyba nie oglądałem :D
Ale Eoren dała show

0

Kto wygra? Która baba ma wąsy?

5

Marc będzie gral, bo jest kapitanem i ma zbyt silną pozycję w klubie, niestety jestem o tym przekonany.
Czy Wojtek jest lepszy? Tez miewał mecze gdzie co w bramkę to gol no i najwieksza wada Wojtka - prokurowanie rzutów karnych. Mam wrażenie, ze w pół sezonu zrobił ich więcej niż Ter Stegen od 2013 roku. Ale tak, uważam, ze Wojtek jest lepszy od Marca i to on powinien bronić.

W ankiecie zaznaczyłem ostatnią opcje - po prostu potrzebujemy jakiegoś młodszego "kota" w bramce, który będzie nam wygrywał mecze tak jak robi to Kurtuła w Realu.

No ale niestety tak jak napisałem na początku - "amigos" Marc jest nie do ruszenia

2

@Arden Ale ze tak fajerwerki? Pokaz dronow by nie wystarczył? Biedne zwierzątka ;(

0

@tbas No niestety, polowa maja, a temperatury jak w listopadzie, grudniu czy marcu, ba po 8° to nawet w styczniu i lutym było sporo dni :)

1

@Stinger_ A ch... z nimi. Wreszcie spokoj od tych politycznych wy*rywow, no ile mozna czytać jak bronią polityków z każdego kłamstwa, zaślepieni jakby startował członek ich rodziny.

2

@ronni37 A ludzie caly czas karmią trolla...

0

@adamek20151 Hamdallah potrafil dać Naserom mistrzostwo, wielki Portugol nie potrafi
Na ten moment 4 miejsce i nawet bez Ligi Mistrzów w następnym sezonie

@Vurt to trzeci sezon Ronaldo w Arabii

6

@Tomaszekkkkk No mnie też juz to trochę irytuje. Nie to, ze Wojtek pali - spoko, każdy wie.
Ale robienie teraz takiego szefa z niego, bo ma odwagę palić, no ludzie, serio trzeba mieć 13 lat żeby sie tym jarać:D

0

@MesQueUnClub96 Dotrzymaj słowa

0

@Blanco16 w sumie co ta "pełna" licencja zmienia w EA FC? Ja zauważyłem tylko brak stadionu. Są wszyscy zawodnicy, oficjalny herb, nazwa.

3

Piekny weekend sie zapowiada, po 8°C w połowie maja :/

0

@Katalonik97 Będzie nowy trener, my tez rok temu byliśmy zupełnie inną drużyną

0

@draxidox Dorównują to może nie, ale zdecydowanie bliżej im do ścieku za PiSu niz wolnych, niezależnych mediów

1

@Mixtape Młody zespół, po jednym sezonie nie powinni sie nasycić

1

@Luciano99 Styl oczywiście całkowicie po stronie Flicka, ale na ten moment mamy tyle samo punktów co Xavi rok temu po calym sezonie, Flick może mieć "tylko" 6pkt więcej, to dość dziwna statystyka mimo wszystko:D
Liga zdecydowanie wygrana tym czego brakowało Xaviemu - zwycięstwami z Realem. Wygrywasz 2mecze po "6pkt" i wtedy autostrada do mistrzostwa.

1

A tak fajnie sie oglądało Barce z Ferranem, nikt nie kaleczył... :)

0

Ale ta nasza obrona jest ostatnio beznadziejna. Espanyol juz 2 setki w 15 minut

0

@RomanGroza Ten gość na lawce trenerskiej przegrał nam final LM 2 min przed końcem wpuszczając Araujo i resztą dziwnych zmian:D Wielki szacun co zrobił z tą drużyną, ale Flick też sie myli i jego druzyna tez ma gorsze mecze

3 mecze do końca i co jeden to trudniejszy. Przegrać tego nie mozemy, bo wtedy to juz wieksza kompromitacja niz na Anfield :D No ale żaden pewniaczek to na ten moment nie jest:D

0

@mekston Mieliśmy calkiem niedawno taki sezon gdzie prawie sfrajerzylismy kilkanaście punktów przewagi na kilka kolejek przed końcem:D

Nie no, tego juz sie nie da przegrać, ale im szybciej tym lepiej, w ostatniej kolejce to juz bylby stres i splątane nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?