0

@Nefir po co Rashford? I juz nie zarabia 300k tygodniowo? :D

8

A później znowu zajechany będzie szukać formy pół sezonu

1

@Stinger_ Najlepszy polski strzelec 10 bramek i w tym 7-8 z karnych, to jest tragedia.

A podsumowanie super :)

1

@wyrek No chyba, ze sie pomyli. Wtedy powie prawdę

0

Jaki sens go kupić i wypożyczyć? Co by nam dal ten dodatkowy sezon z Ter Stegenem i Wojtkiem/Peną? Mamy sie męczyć rok, bo nam sie Marc obrazi czy co? Wojtka tez bez sensu przedłużać skoro wywalimy 25mln na podobno świetnego bramakrza.
Jeśli chcemy go kupić to niech gra od razu w pierwszym składzie.

5

@Pomimo27 Szambo to tu wybiło na długo przed pierwszą turą. Po drugiej pewnie będzie jeszcze gorzej, ale to bez względu na to kto wygra

1

@Kasy Powiedziałbym ale za poruszanie tematu tego osobnika są bany

4

Ostatnie mecze sezonu, a tu od rana i tak tylko polityka

0

@chosenone A jednak zakłady karne zdecydowanie za Trzaskowskim:)

1

@Encore Skoro taki Nawrocki jest faworytem w drugiej turze to Mentzen by to wygrał z palcem w d.., bo caly PiS też by go poparł. Niestety nie mial szans sie tam dostać, bo w Polsce wciąż panuje POPiS

4

@partymaker Ja tak samo myślałem po ostatniej kadencji Tuska, a jednak.
Tak juz po prostu jest w tym kraju. Co wybory to "mniejsze zło" i złudna nadzieja, że tym razem będzie inaczej

3

No i Femeni przegrywa finał.
Chlopy 2 min od finalu, panie przegrywają, a mialo być tak pięknie

0

@MessiForeverTheBest Wtedy polityka byłaby pod artykułami?

5

Ewka przyszla żeby wygrać LM, nie może to sie tak skończyć.
Chociaż sama Polka z najgorszą notą na boisku

0

Arsenal 1, Barca 0.

0

Lech 1 celnym strzałem zapewni sobie mistrzostwo? Na sporym ryzyku, 1 bramka Piasta i tragedia gotowa

1

Legia przegrywa na ten moment ze spadkowiczem, 17pkt straty do lidera, top sezon

Edit, to jest ten mental, juz remis :D

0

@Encore A tak się wszyscy śmiali na początku sezonu. Top napastnik i tyle, wątpie że Lewy grający dobrze 3 miesiące w sezonie mu zagrozi w nastepnym

1

Kłopoty Barcy, Arsenal teraz lepszy

1

@Eklerek I mecz serio całkiem ciekawy.
Nie ma piłkarskich szachów jak to często bywa w finałach

6

Lech i Raków walczą o mistrza, Jaga z Pogonią o europejskie puchary. Trzeba przyznać, ze Ekstraklasa trzyma w emocjach do samego końca :D

0

@Luciano99 większość z nich by sobie nawet obcięła byle wygrał ich kandydat

0

@szela1899 przecież staty w przeliczeniu na 90min ma lepsze niz Lewy

0

29 ligowych bramek w 4 sezony - nic dziwnego, trzeba rozbić bank i juz

1

@FCB_dimiC Niestety, wykorzystują LR do swoich agitacji :D

0

@Beztroskii Na przykład paliwo drozsze niz teraz przy zarobkach 3-4 razy niższych

15

@BezglutenowyPedri A co Ty, Tuskowi uwierzyłeś?

4

Szkoda, ze PoPiS, ale chociaż nie lewactwo

0

To w drugiej pewnie Nawrocki, chociaż głosy Biejat i Hołowni pójdą raczej na Rafała

0

Obrona i bramkarz z dykty
Jak tak będą bronić juz na początku przyszłego sezonu to słabo. Kupmy topowego bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?