3

@doc oni grają w KMŚ, my nie. Tylko takie wytłumaczenie

0

@Faro No właśnie te jego liczby nie robiły wrażenia

1

@katalonczyk987 Prędzej Arabia, wątpię żeby chciał przejść na zarobki z Ekstraklasy

0

@BORO_12 Fort i Martin, na PO jeszcze może ogarnąć Eric Garcia.
Jeśli przyjdzie ktoś lepszy to raczej nie będzie miejsca dla nich wszystkich, Martin albo Fort mogliby iść na jakiejś wypożyczenie

3

@FloroFloro W ilu sezonach ratował nas Ter Stegen od 2013 roku?
Mistrzostwo za Xaviego to faktycznie w dużej mierze zasługa Niemca, jeszcze 2-3 dobre/bardzo dobre sezony by się znalazły, ale to jest Barcelona i tu muszą grać topowi zawodnicy na teraz, nie możemy żyć sentymentem z 2015 roku itp

0

@BORO_12 No niestety jest taka opcja, bo ciężko będzie się go pozbyć.
A niestety jeśli Niemiec zostanie to nie ma tu miejsca dla Wojtka i rywalizacje 3 dobrych bramkarzy

0

@Vurt Zanim przedłużą Wojtka to chcialbym zobaczyć info o odejściu Ter Stegena. 3-4 bramkarzy to za dużo

3

No i super! Bramkarz na lata jeśli utrzyma formę. Gorszy od Ter Stegena i Peny raczej nie będzie

1

@lajcior Fiu fiu to nieźle mu sie powodzi.

0

@thcmenel420 to był mój pierwszy lot, ja sie ciesze, ze sie nie zgubilem a co dopiero kraników szukać :D

@Lucyffffer1922 Właśnie nie wiedziałem czy w ogóle mogę mieć swoją wodę. W bagażu podręcznym na pewno nie, bo tam płyny tylko do 100ml, a mógłbym po prostu przejść przez kontrolę bezpieczeństwa z butelką wody w ręku?

@Rifek No i to jest bardzo dobry przepis. Zdzierać z ludzi mogą na przekąskach itp, ale nie na czymś tak podstawowym jak woda

0

@ViscaelBarca2007 Inigo to profesor i prędzej to bym się rozglądał za kimś do pary właśnie z nim. Cubarsi pod koniec sezonu juz mocno nie dojeżdżał z formą

0

@Lucyffffer1922 u nich też przymocowane.

Polska taka bogata widocznie

0

@Lisek Zbytnio wyboru nie mają jak chce sie pić :)

0

Dlaczego butelka wody na Okęciu kosztuje 11zl, a na lotnisku w Grecji 0.60 euro czyli jakieś 2.50zl?

0

@Luffy To duzo? Ty zobacz ile u nas zarabiają obrońcy :D

2

Kepa za 80mln to był hit :)

2

No niestety, ale nie ma tu dla niego miejsca. Nie grał w tym sezonie to nie pogra też w następnym jeśli ściągniemy jeszcze LS i Rapha będzie mógł grać na "10".
Wziąć dobry procent od następnego transferu i tyle

1

@Deathwing112 Coś mi sie wydaje, ze nawet bardziej

0

@Joe_Barbaro Ale jest zbędny i przepłacony

Gdyby był dobry to by gral i nikt nie myślałby o jego sprzedaży - tak samo w przypadku Ter Stegena czy innego zawodnika.

2

@LeoMessiiBarcaPepa To też racja, w Barcelonie będzie mial dużo więcej sytuacji, no ale mimo wszystko w perspektywie calego sezonu te 10G/A w La Lidze nie robią wrażenia
Oczywiście jestem za tym transferem, zdecydowanie wolę Nico niz Diaza

0

@betonito Fati przecież jest takim przykładem

0

@Stinger_ Ok, kluby będą zadowolone, bo zarobią (pytanie czy nie odbije sie to na nich w następnym sezonie), ale wracając do prestiżu - naprawdę takie mecze jak ten wczorajszy Bayernu będą przyciągać publikę? Większe zainteresowanie pojawi sie dopiero w półfinale gdy zostanie już tylko Europa i same wielkie marki.

0

@Litman Trudno, gdyby wiedzieli, ze nie mają konkurencji i gwarantowanu 1 skład to przecież nikt by nie odszedł
Do końca okienka jeszcze 2.5 miesiąca, ba, na dobrą sprawę to sie jeszcze nie otworzyło

0

Jego liczby nie zachwycają, ale zrobi trochę wiatru na skrzydle. W poprzednim sezonie, gdy nie było Yamala to od razu była bieda w ataku i mała siła przebicia.
Mieć takie dwie rakiety po obu stronach - cudo. Oczywiście oboje musieliby pracować też w defensywie

0

@Stinger_ Ale kto oglądał jak europejski gigant zabawia sie z południowoamerykańskimi farmerami?
Wiadomo, ze dla klubu to było ważne, bo "ez" trofeum do kolekcji, ale jaki to miało prestiż?

1

@Andrzej_Majonez Może sie jakieś Botafogo uchowa xd

0

@Stinger_ No zgoda, wiem co to KMŚ i nie może tam grać tylk Europa i od biedy Ameryka Południowa.
Problem w tym, ze takie rozgrywki po prostu nie mają sensu.
Skok na kase i tyle.
Małe kluby pewnie zadowolone, bo zarobią ogromną kasę

0

@Herato Bravo długo u nas nie pograł, a Ter Stegen być może właśnie był problemem w bramce, a nie jego rozwiązaniem. 2-3 topowe sezony od 2013 roku to trochę mało

0

@Litman Nie no, akurat bramkarz też był nam potrzebny. Pena i Ter Stegen to nie są topowi bramakrze, Wojtek tez potrafił popełniał karygodne błędy (szczególnie robiąc tyle karnych...). Bramkarz to fundamentalna pozycja, jeśli możemy ją solidnie obsadzić za marne 25mln to musimy z tego korzystać. Kogo jakościowego kupisz za 25mln na skrzydło czy na 9?
Któryś bramkarz odejdzie, jesli Ter Stegen nie da sie wypchnąć to z bólem serca, ale nie powinniśmy przedłużać kontraktu z Wojtkiem, bo niestety będzie nam zbędny.
Idealny scenariusz to sprzedać Pene i Ter Stegena, ale to jest raczej mało realne.

1

@Herbert no i spoko, lepszy 1 top bramkarz niż 3 slabszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?