0

A Liverpool poprosi o 80mln i albo przepłacimy albo nic z tego nie będzie

0

@tbas No właśnie wypłynęły jakieś faktury na koszt państwa czy to tylko domysły?
Bo samo miejsce to raczej spoko, pytanie czy oplacili ze swoich czy z publicznych

1

@malicinho Jeszcze cud, ze sie ten Yamal "zrespił" na prawej stronie, bo bysmy nie mieli żadnego skrzydła na poziomie

2

@BORO_12 W sumie patrząc na statystyki Nico to z jego dryblingów tez niewiele wynikało

0

@Aragorn33 Obrona się rozjechała, małe szanse, ze Rapha czy Lewy znów wykrecą takie liczby.
Fajnie, ze mamy super bramkarza, ale ja też mam obawy. Poprzedni sezon taki super, ale mistrza jeszcze mogliśmy przegrać w Klasyku na koniec sezonu, więc taka dominacja nad najslabszym Realem to to nie była jeśli patrzeć na punkty.
Po prostu boję się, ze poprzedni sezon to był taki max połowy naszej drużyny i już mogą tego nie powtórzyć. Obym się mylił i niech będą jeszcze lepsi. Ta nasza obrona po prostu przestała funkcjonować, jeśli Flick ją poskłada to będzie spoko, jeśli nie to słabo, bo co mecz 3-4 bramek strzelać nie będziemy

2

@bartulek98 Ale czy my w sumie potrzebujemy coś więcej niż uzupełnienie składu? Raphini po takim sezonie na LS(ok, zmieniał pozycje, schodził do środka, ale jednak) to aż grzech teraz zmieniać na siłę pozycję ba ŚPO, szczególnie ze wiązałoby sie to z ograniczeniem roli Olmo, za którego rok temu zapłaciliśmy 60mln.
Nie wiem czy Rapha powtórzy taki sezon, raczej nie, ale serio przesunięcie go koniecznie na ŚPO mogłoby nie wypalić.

1

@Barca_Big_Moment chyba nie do końca.
Większość wielkich klubów ma negatywny bilans tranaferowy, a akurat Barcelona w ostatnich kilku latach nie wygląda najgorzej pod tym względem
No a zarobki z turnieju to nie jest dźwignia

3

@comtedurgell Ale co ta kontuzja ma do tego? Równie dobrze mogłaby sie wydarzyć w presezonie po 2 miesiącach odpoczynku.
To nie wynik przeciążenia i zbyt wielu spotkań tylko pecha i ostrego wejścia.

Uważam KMŚ za zbędne, ale akurat ta kontuzja to żadna "odpowiedz".


0

@ojWojtek to też był sarkazm

2

@ojWojtek Tak, chłop serio wyrzuca Flicka przed startem presezonu


0

@Faro Oby Flick poskładał naszą obronę, bo jak będą w takiej dyspozycji jak na wiosnę to serio ciężko o mistrza będzie

2

Pełen profesjonalizm, nie to zdjęcie

No chyba ze nadal płaczecie po Nico

0

@Faro No i spoko. Życzę mu jak najlepiej, ale jeśli za 2-3 lata będzie cieniem dobrego pilkarza to będzie Athleticowi ciążyć z takim kontraktem, ciekawe czy wtedy by go obniżył z miłości do klubu :)
No ale serio niech sie chlopak rozwija, Athletic mam gdzieś, ale w repce Hiszpanii zawsze będzie potrzebny taki skrzydłowy

0

@Kgorecki2500 Nie no, to oczywista oczywistość :)
Po prostu gdyby zarabiał średnią krajową w swoim ukochanym klubie, ale dostałby milionową ofertę z Arabii to pewnie jednak by się zastanowił :)

4

@FCB24 Mam wrażenie, ze trollujesz :D
No i zacznijmy od tego, ze Diaz nie ma klauzuli, "nie ukradniemy" go im.
Jeśli będą chcieli(w co oczywiście wątpię) to go do nas sprzedadzą, a jeśli nie będą chcieli to zawodnik zostanie u nich.
No ale odleciales calkowicie z tą swoją "dobrocią".

0

@Krzysiek872 Opera lub Brave - polecam, nie tylko na tej stronie

0

@demsi1707 po prostu to nie jest nawet poziom u15 chłopców

1

@Leooo Ciekawe czy mówiłby to samo gdyby jeszcze nie był multimilionerem

0

@Kz1234 Bez przesady

0

@PatrykBarca Niby tak, ale za 90-100mln to i tak ciężko kupić kogoś porównywalnego z Nico
Oczywiście juz trzeba go odpuścić po tym co odwalił, ale klasowego skrzydłowego ciężko kupić za mniejsze pieniądze, Nico wydawał sie okazją

0

@Gaucho Dziwne zasadzać na ławce albo Raphinie po sezonie życia albo Olmo, który kosztował 60mln

1

@Pawel13sz Odważnie jak na 3 mecze w presezonie i roczną kontuzje

3

@olejtm O to akurat ciężko nie będzie:D

1

@misiek0318 a dlaczego wy na sile wpychacie Rapha na SPO skoro kupilismy tam za 60mln Olmo, jest Ferran
Rapha zostaje na skrzydle i tyle

0

@Lionel_Messi10 Na pewno nie przed MŚ

0

@Pedri16Future To po co wkleja tu jakieś pierdoły, które absolutnie nic nie wnoszą do sprawy i próbuje wyciągać na ich podstawie wnioski, ze tranfer Nico upada? :)

4

@Faro pelikan robi *łyk*

Fascynuje mnie jak ludzie łykają byle wy*ryw, codziennie inne informacje, ale nie nabiorą podejrzeń :D

0

@chrissssty69 zobaczymy jaki będzie miał zapał po przedłużeniu umowy

0

@Emerald zbyt dużo ludzi, ale schodzi Pedri i jak dzieci we mgle. Akurat Casado byl naszym drugim najlepszym pomocnikiem,poziomwyzej od Gaviego czy Fermina(to i tak inne pozycje), który odpalil dopiero pod koniec sezonu

0

@dzunius7 mam nadzieję że oglądałeś go wcześniej regularnie, a nie tylko w presezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?