LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Over 3.5 i czyste konto PSG po kursie 4.0.
Wejdzie?
0
O ch.. chodzi z tymi wykopami PSG xd
Rozumiem presing no ale komicznie to wygląda
2
@adamek20151 Jak im sie naprawdę będzie chciało to może być 6-7:0 dla PSG
0
@APTAPT Oczywiście, ze mają wyjście - po prostu mogą nie podpisywać czwartego bramkarza skoro mają problem z pozbyciem się tych którzy mają ważne kontrakty.
"1" i tak będzie Garcia, dalej w kolejności będzie po prostu ten kto zostanie.
Podpisywanie kontraktu ze Szczęsnym byłoby głupotą, no chyba, ze za naprawę symboliczne pieniądze
0
@Rafalloxfcb Nie wiem co to za konto, ale nie podlega wątpliwości, że większą kontrolę mamy na granicy z Białorusią niz na granicy z Niemcami.
Czy rząd to robi świadomie? Być może nie, ale co to za pocieszenie?
1
@Eto'o9 R10 Jaka saga? Rok temu to ok, ważniejszy był niestety Olmo, ale teraz nawet się okienko nie otworzyło jeszcze xd Nawet gdyby chcieli coś zrobić to nadal nie mogą wpłacić klauzuli przed 1 lipca
Nie łykajcie wszystkiego tak łatwo.
Nico coś wymyśla? Ale co? Chłop chce być zarejestrowany, no rzeczywiście wymagania z kosmosu.
23
Ter Stegen powinien odejść, ale wkurza ta nagonka na niego. Szmatławce sobie coś wymyślą byle zarobić, a tu stado pelikanów łyka każdy wy*ryw ehh
0
@Barcafan2020 A co sie stało? Coś oprócz zejścia z połowy pensji Fatiego się wydarzyło?
Tranfer bramkarza na wielki plus, ale jeszcze trzeba sie pozbyć Ter Stegena, ewentualnie po prostu nie przedłużyć kontraktu z Wojtkiem
0
A trawa jest zielona? Czekam na news
0
Ale media wymyślają bajeczki. Sezon ogórkowy
1
@Karol145 co ten zły klub robi z Ter Stegenem?
Kupili dobrego bramkarza, a jedynie co powiedział oficjalnie ktoś z Barcy to to, ze nikt nie ma pewnego miejsca na boisku.
3
@RosjaninBut I ja naprawdę rozumiem, ze PiS też wpuszczał imigrantów tylko czy naprawdę powinniśmy sie skupić na przekrzykiwaniu kto więcej i kto gorzej zamiast jak najszybciej temu zapobiec?
Przecież ta "zaraza" z zachodu jest jeszcze gorsza niż ta ze wschodu.
Śmiem twierdzić, ze Francja, Niemcy czy UK juz sie nie odbudują i za kilka pokoleń będą w większości afrykańskie, wyprane ze swojej narodowości
Po wojnie z ruskimi jeszcze jest szansa wrócić do dawnej świetności, po "ubogaceniu" juz nie.
3
@Popitek12 Przeciez ludzie rzucali kamieniami w dinozaury według przedstawicielki wykształconej elity
1
@kaamil1910 To zależy co mają zapisane w kontraktach.
11
Nie rozumiem tych wszystkich wymyślanych problemów z transferem Nico.
To logiczne, że przed wpłatą klauzuli dogadujesz sie najpierw z zawodnikiem, inaczej się nie da, ba w świetle prawa to chyba zawodnik sam wpłaca tą klauzulę(z pieniędzy otrzymanych od przyszłego klubu, wiadomo).
Otworzy sie okno transferowe, Barca wpłaci klauzule i tyle.
Nikt z klubu nie mówił o dopiętym transferze Nico, a to co pojawia się w mediach to juz inna kwestia
0
@malicinho Araujo tez nie
0
@Eto'o9 R10 Chętnie bym go wymienił za Araujo
6
@Luciano99 Też mi się wydaje, ze jak zostanie to będzie z niego więcej szkody niż pożytku, tak jak w ubiegłym sezonie
0
Teraz to już trochę późno, mógł odejść wcześniej, wzięłoby się tego Huijsena
1
@Karolollo Bardziej bym sie martwił o rejestrację zawodników
2
A co nas obchodzi brazylijski emeryt?
0
@Eto'o9 R10 Najlepiej sprzedać go z opcją wykupy za konkretną kwotę+ procent od następnego transferu do innego klubu
0
@APTAPT O nie, trzeba przestać go lubić
1
@blakkudium Rozumiem, ze jako opcja na "9"?
4
@Coveta Doliczyłes juz odejście Lengleta?
1
@Eto'o9 R10 oby jeszcze Mareczek out
1
@kuz Aktualizacja za 370zl to brzmi slabo, ale "nową" grę juz kupią:D
2
@Sulimo Chyba po prostu kwestia odpowiedniego poziomu postaci.
Pograłem 40h i raczej nie mialem problemów o ile właśnie przeciwnik nie miał przewagi lvl
5
@MateS maczugi za 50gr
9
@blakkudium Całkiem git to by było wziąć za niego z 10M i pozbyć sie na amen.
No ale lepiej płacić mu te 5m niz pelny kontrakt