LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I reszta kadry pewnie zajechana
0
@Sccaner Venu 2 to chyba dla kobiet?
3
@Popitek12 Starzejesz sie po prostu, czas dorosnąć
1
@BulaKG Opłacać się będzie może od półfinału
0
Kupon wszedł to już mogą remisować albo przegrać
2
Oczywiście obaj.
Jeden nie myśli, popełnia mnóstwo błędów i jest twarzą ostatnich porażek w LM, a drugi prawie nie gra z powodu kontuzji
1
@MOLESTA Warto wspomnieć, ze to nie były przypadkowe komisje tylko te zgłoszone z nieprawidłowościami.
3
@ikar34 źródło jakieś masz?
2
W zasadzie to skoro Rosja i Iran są sojusznikami, Iran dostarcza Rosji drony i inną pomoc wojskową, to dlaczego obawiamy sie zbudowania atomu przez Iran skoro Rosja może się z nimi po prostu podzielić w razie konieczności?
Raczej wątpię żeby Rosja respektowała jakieś traktaty jeśli faktycznie wybuchnie wojna na dużą skalę
2
@Rifek dokładnie, 3 dobrych bramkarzy to zły pomysł.
To nie jest pozycja, gdzie robi się rotacje
3
@doc oni grają w KMŚ, my nie. Tylko takie wytłumaczenie
0
@Faro No właśnie te jego liczby nie robiły wrażenia
1
@katalonczyk987 Prędzej Arabia, wątpię żeby chciał przejść na zarobki z Ekstraklasy
0
@BORO_12 Fort i Martin, na PO jeszcze może ogarnąć Eric Garcia.
Jeśli przyjdzie ktoś lepszy to raczej nie będzie miejsca dla nich wszystkich, Martin albo Fort mogliby iść na jakiejś wypożyczenie
3
@FloroFloro W ilu sezonach ratował nas Ter Stegen od 2013 roku?
Mistrzostwo za Xaviego to faktycznie w dużej mierze zasługa Niemca, jeszcze 2-3 dobre/bardzo dobre sezony by się znalazły, ale to jest Barcelona i tu muszą grać topowi zawodnicy na teraz, nie możemy żyć sentymentem z 2015 roku itp
0
@BORO_12 No niestety jest taka opcja, bo ciężko będzie się go pozbyć.
A niestety jeśli Niemiec zostanie to nie ma tu miejsca dla Wojtka i rywalizacje 3 dobrych bramkarzy
0
@Vurt Zanim przedłużą Wojtka to chcialbym zobaczyć info o odejściu Ter Stegena. 3-4 bramkarzy to za dużo
3
No i super! Bramkarz na lata jeśli utrzyma formę. Gorszy od Ter Stegena i Peny raczej nie będzie
1
@lajcior Fiu fiu to nieźle mu sie powodzi.
0
@thcmenel420 to był mój pierwszy lot, ja sie ciesze, ze sie nie zgubilem a co dopiero kraników szukać :D
@Lucyffffer1922 Właśnie nie wiedziałem czy w ogóle mogę mieć swoją wodę. W bagażu podręcznym na pewno nie, bo tam płyny tylko do 100ml, a mógłbym po prostu przejść przez kontrolę bezpieczeństwa z butelką wody w ręku?
@Rifek No i to jest bardzo dobry przepis. Zdzierać z ludzi mogą na przekąskach itp, ale nie na czymś tak podstawowym jak woda
0
@ViscaelBarca2007 Inigo to profesor i prędzej to bym się rozglądał za kimś do pary właśnie z nim. Cubarsi pod koniec sezonu juz mocno nie dojeżdżał z formą
0
@Lucyffffer1922 u nich też przymocowane.
Polska taka bogata widocznie
0
@Lisek Zbytnio wyboru nie mają jak chce sie pić :)
0
Dlaczego butelka wody na Okęciu kosztuje 11zl, a na lotnisku w Grecji 0.60 euro czyli jakieś 2.50zl?
0
@Luffy To duzo? Ty zobacz ile u nas zarabiają obrońcy :D
2
Kepa za 80mln to był hit :)
2
No niestety, ale nie ma tu dla niego miejsca. Nie grał w tym sezonie to nie pogra też w następnym jeśli ściągniemy jeszcze LS i Rapha będzie mógł grać na "10".
Wziąć dobry procent od następnego transferu i tyle
1
@Deathwing112 Coś mi sie wydaje, ze nawet bardziej
0
@Joe_Barbaro Ale jest zbędny i przepłacony
Gdyby był dobry to by gral i nikt nie myślałby o jego sprzedaży - tak samo w przypadku Ter Stegena czy innego zawodnika.
2
@LeoMessiiBarcaPepa To też racja, w Barcelonie będzie mial dużo więcej sytuacji, no ale mimo wszystko w perspektywie calego sezonu te 10G/A w La Lidze nie robią wrażenia
Oczywiście jestem za tym transferem, zdecydowanie wolę Nico niz Diaza