0

I reszta kadry pewnie zajechana

0

@Sccaner Venu 2 to chyba dla kobiet?

3

@Popitek12 Starzejesz sie po prostu, czas dorosnąć

1

@BulaKG Opłacać się będzie może od półfinału

0

Kupon wszedł to już mogą remisować albo przegrać

2

Oczywiście obaj.
Jeden nie myśli, popełnia mnóstwo błędów i jest twarzą ostatnich porażek w LM, a drugi prawie nie gra z powodu kontuzji

1

@MOLESTA Warto wspomnieć, ze to nie były przypadkowe komisje tylko te zgłoszone z nieprawidłowościami.

3

@ikar34 źródło jakieś masz?

2

W zasadzie to skoro Rosja i Iran są sojusznikami, Iran dostarcza Rosji drony i inną pomoc wojskową, to dlaczego obawiamy sie zbudowania atomu przez Iran skoro Rosja może się z nimi po prostu podzielić w razie konieczności?
Raczej wątpię żeby Rosja respektowała jakieś traktaty jeśli faktycznie wybuchnie wojna na dużą skalę

2

@Rifek dokładnie, 3 dobrych bramkarzy to zły pomysł.
To nie jest pozycja, gdzie robi się rotacje

3

@doc oni grają w KMŚ, my nie. Tylko takie wytłumaczenie

0

@Faro No właśnie te jego liczby nie robiły wrażenia

1

@katalonczyk987 Prędzej Arabia, wątpię żeby chciał przejść na zarobki z Ekstraklasy

0

@BORO_12 Fort i Martin, na PO jeszcze może ogarnąć Eric Garcia.
Jeśli przyjdzie ktoś lepszy to raczej nie będzie miejsca dla nich wszystkich, Martin albo Fort mogliby iść na jakiejś wypożyczenie

3

@FloroFloro W ilu sezonach ratował nas Ter Stegen od 2013 roku?
Mistrzostwo za Xaviego to faktycznie w dużej mierze zasługa Niemca, jeszcze 2-3 dobre/bardzo dobre sezony by się znalazły, ale to jest Barcelona i tu muszą grać topowi zawodnicy na teraz, nie możemy żyć sentymentem z 2015 roku itp

0

@BORO_12 No niestety jest taka opcja, bo ciężko będzie się go pozbyć.
A niestety jeśli Niemiec zostanie to nie ma tu miejsca dla Wojtka i rywalizacje 3 dobrych bramkarzy

0

@Vurt Zanim przedłużą Wojtka to chcialbym zobaczyć info o odejściu Ter Stegena. 3-4 bramkarzy to za dużo

3

No i super! Bramkarz na lata jeśli utrzyma formę. Gorszy od Ter Stegena i Peny raczej nie będzie

1

@lajcior Fiu fiu to nieźle mu sie powodzi.

0

@thcmenel420 to był mój pierwszy lot, ja sie ciesze, ze sie nie zgubilem a co dopiero kraników szukać :D

@Lucyffffer1922 Właśnie nie wiedziałem czy w ogóle mogę mieć swoją wodę. W bagażu podręcznym na pewno nie, bo tam płyny tylko do 100ml, a mógłbym po prostu przejść przez kontrolę bezpieczeństwa z butelką wody w ręku?

@Rifek No i to jest bardzo dobry przepis. Zdzierać z ludzi mogą na przekąskach itp, ale nie na czymś tak podstawowym jak woda

0

@ViscaelBarca2007 Inigo to profesor i prędzej to bym się rozglądał za kimś do pary właśnie z nim. Cubarsi pod koniec sezonu juz mocno nie dojeżdżał z formą

0

@Lucyffffer1922 u nich też przymocowane.

Polska taka bogata widocznie

0

@Lisek Zbytnio wyboru nie mają jak chce sie pić :)

0

Dlaczego butelka wody na Okęciu kosztuje 11zl, a na lotnisku w Grecji 0.60 euro czyli jakieś 2.50zl?

0

@Luffy To duzo? Ty zobacz ile u nas zarabiają obrońcy :D

2

Kepa za 80mln to był hit :)

2

No niestety, ale nie ma tu dla niego miejsca. Nie grał w tym sezonie to nie pogra też w następnym jeśli ściągniemy jeszcze LS i Rapha będzie mógł grać na "10".
Wziąć dobry procent od następnego transferu i tyle

1

@Deathwing112 Coś mi sie wydaje, ze nawet bardziej

0

@Joe_Barbaro Ale jest zbędny i przepłacony

Gdyby był dobry to by gral i nikt nie myślałby o jego sprzedaży - tak samo w przypadku Ter Stegena czy innego zawodnika.

2

@LeoMessiiBarcaPepa To też racja, w Barcelonie będzie mial dużo więcej sytuacji, no ale mimo wszystko w perspektywie calego sezonu te 10G/A w La Lidze nie robią wrażenia
Oczywiście jestem za tym transferem, zdecydowanie wolę Nico niz Diaza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?