11

To teraz mamy dwie pierwsze damy? Czy pół kadencji żona Trzaskowskiego, a drugie pół żona Nawrockiego?
No niesamowicie się odkleił Rafał o 21. Mininalna rozncia, a on juz na pewniaku mówi o zwycięstwie. Na X tak samo zbyt dużo przedwczesnych reakcji, nawet fajerwerki ktoś odpalał w Łodzi :)
Trzasnęło porządnie po 23

No a prezydenta mamy jakiego mamy, juz po pierwszej turze było wiadome, ze nie będzie to wlasciwa osoba na to stanowisko

2

@sergio5 Po prostu zależy co liczą. Wleci tu większe miasto i Trzaskowski będzie miał 55

0

0

@LambiPL No i to jest poważny problem. Nie można ciągle wybierać między mniejszym złem

1

Ale tu będzie karuzela do rana

0

@LambiPL Prince Polo też poważne nie było.
Mniej więcej ten sam poziom
No ale Nawrocki to była przesada, PiS przegrał na starcie

0

@Sulimo Duda by to wziął tak szczerze :D

0

@Irmscher10 Po wyborach to juz nikt nie będzie miał interesu żeby drążyć

14

@Szmulek Fakt, mogli oglądać czystą wodę w TVP

0

@JordiAlbion Do 3 obietnic sztuka, po kolejnych wyborach

0

@Konradowskyy Że niby Trzaskowski będzie miał wiele do powiedzenia?

0

@Tarnowitz LM>LN
No i jeszcze KMŚ na których nas nie ma

1

@mariuszxc Coo? Wlasnie boli mniej.
Do zrobienia to był awans do finału, ale w finale nasza obrona też by stracila 5-6 bramek, szczególnie przy naszym szalonym ustawieniu gdzie jedna pilka robi 1-2vs1
Inter przejść powinniśmy, ale ten final i tak bylby przegrany, PSG bylo kompletne

1

@pt9 No i ciężko też o łatwiejszą drabinkę niż mieliśmy teraz. Borussia i Benfica to juz sie nie powtórzy raczej

0

@pt9 Nie widze specjalnej różnicy - z LM czy bez

0

@Arden Nie, tu dobili jak juz Inter się poddał, Niemcy rozjechali Brazoli w pierwszej połowie i to na ich ziemi

3

PSG-Barca pewnie jakieś 6:5 by było

0

@KrwawiaceoczyVEB bez przesady, nie aż tak

0

@tbas Ale tylko do remisu:)

0

Tu będzie pogrom.
Nasza obrona też by się ze*rala w tym meczu, moze mała strata

0

@Szmulek Tak, jest tak dziurawa. Im bliżej końca sezonu tym było gorzej

3

@natanvip Ściek, bo wygrali z Barceloną?

0

Sommer strasznie niepewny przy tym presingu PSG

0

I pomyśleć, że PSG miało problem z awansem z fazy ligowej

0

@Pedri16Future Dlaczego? Bo kibice Barcy bojkotują, ale i tak większość z nich obejrzy? :D

1

@Kessie Od tyłu to Kessie jest... za murem

2

Teraz jak pokazywali te analizy gry Interu i przebitki z naszych meczów z nimi... Masakra jaki kryminał graliśmy w defensywie.
Ogolnie nam sie obrona rozjechała w decydującej fazie sezonu.

A dziś oczywiście za Interem - klub z wielką historią, strzelili nam 7 bramek, więc proszę skończyć z tym "autobusem".
Dembele ze ZP to też słabo...
Niestety PSG jest faworytem, ale zobaczymy

0

@sergio5 mogliśmy korzystać, Kounde częściej SO, a i niezły zmiennik dla Yamaha by mógł być;)

0

@marcin62 W sumie filtruje też pustaki, które patrzą głównie na to, więc faceci też powinni być zadowoleni

0

@Szlag Dokładnie, jeśli daliśmy sobie wbić 7 bramek z "autobusem" to jak g*wniani musieliśmy być, po prostu nie zasłużyliśmy na ten finał

W Serie A ten "autobus" strzelił najwięcej bramek w całej lidze :)
Niektorzy to chyba wciąż żyją w 2010 roku i myślą, ze to ta sama drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?