LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
To teraz mamy dwie pierwsze damy? Czy pół kadencji żona Trzaskowskiego, a drugie pół żona Nawrockiego?
No niesamowicie się odkleił Rafał o 21. Mininalna rozncia, a on juz na pewniaku mówi o zwycięstwie. Na X tak samo zbyt dużo przedwczesnych reakcji, nawet fajerwerki ktoś odpalał w Łodzi :)
Trzasnęło porządnie po 23
No a prezydenta mamy jakiego mamy, juz po pierwszej turze było wiadome, ze nie będzie to wlasciwa osoba na to stanowisko
2
@sergio5 Po prostu zależy co liczą. Wleci tu większe miasto i Trzaskowski będzie miał 55
0
@L4ngusta https://polandelects.com/
0
@LambiPL No i to jest poważny problem. Nie można ciągle wybierać między mniejszym złem
1
Ale tu będzie karuzela do rana
0
@LambiPL Prince Polo też poważne nie było.
Mniej więcej ten sam poziom
No ale Nawrocki to była przesada, PiS przegrał na starcie
0
@Sulimo Duda by to wziął tak szczerze :D
0
@Irmscher10 Po wyborach to juz nikt nie będzie miał interesu żeby drążyć
14
@Szmulek Fakt, mogli oglądać czystą wodę w TVP
0
@JordiAlbion Do 3 obietnic sztuka, po kolejnych wyborach
0
@Konradowskyy Że niby Trzaskowski będzie miał wiele do powiedzenia?
0
@Tarnowitz LM>LN
No i jeszcze KMŚ na których nas nie ma
1
@mariuszxc Coo? Wlasnie boli mniej.
Do zrobienia to był awans do finału, ale w finale nasza obrona też by stracila 5-6 bramek, szczególnie przy naszym szalonym ustawieniu gdzie jedna pilka robi 1-2vs1
Inter przejść powinniśmy, ale ten final i tak bylby przegrany, PSG bylo kompletne
1
@pt9 No i ciężko też o łatwiejszą drabinkę niż mieliśmy teraz. Borussia i Benfica to juz sie nie powtórzy raczej
0
@pt9 Nie widze specjalnej różnicy - z LM czy bez
0
@Arden Nie, tu dobili jak juz Inter się poddał, Niemcy rozjechali Brazoli w pierwszej połowie i to na ich ziemi
3
PSG-Barca pewnie jakieś 6:5 by było
0
@KrwawiaceoczyVEB bez przesady, nie aż tak
0
@tbas Ale tylko do remisu:)
0
Tu będzie pogrom.
Nasza obrona też by się ze*rala w tym meczu, moze mała strata
0
@Szmulek Tak, jest tak dziurawa. Im bliżej końca sezonu tym było gorzej
3
@natanvip Ściek, bo wygrali z Barceloną?
0
Sommer strasznie niepewny przy tym presingu PSG
0
I pomyśleć, że PSG miało problem z awansem z fazy ligowej
0
@Pedri16Future Dlaczego? Bo kibice Barcy bojkotują, ale i tak większość z nich obejrzy? :D
1
@Kessie Od tyłu to Kessie jest... za murem
2
Teraz jak pokazywali te analizy gry Interu i przebitki z naszych meczów z nimi... Masakra jaki kryminał graliśmy w defensywie.
Ogolnie nam sie obrona rozjechała w decydującej fazie sezonu.
A dziś oczywiście za Interem - klub z wielką historią, strzelili nam 7 bramek, więc proszę skończyć z tym "autobusem".
Dembele ze ZP to też słabo...
Niestety PSG jest faworytem, ale zobaczymy
0
@sergio5 mogliśmy korzystać, Kounde częściej SO, a i niezły zmiennik dla Yamaha by mógł być;)
0
@marcin62 W sumie filtruje też pustaki, które patrzą głównie na to, więc faceci też powinni być zadowoleni
0
@Szlag Dokładnie, jeśli daliśmy sobie wbić 7 bramek z "autobusem" to jak g*wniani musieliśmy być, po prostu nie zasłużyliśmy na ten finał
W Serie A ten "autobus" strzelił najwięcej bramek w całej lidze :)
Niektorzy to chyba wciąż żyją w 2010 roku i myślą, ze to ta sama drużyna