LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Astad Po klasyku to terminarz mamy trudniejszy+ ewentualna zmiana mentalna, bo wygranej lub przegranej
Szczerze wątpię, ze wygramy 3 ostatnie mecze w lidze, jak juz to w bólach. I tak samo nie wierzę, ze po wygranym Klasyku i tylko 1pkt straty Real wtopi jeszcze z kimś do końca sezonu.
Ten klasyk będzie kluczowy, dla nas remis to dobry wynik, bo pozwoli nam na 2 remisy w pozostałych 3 spotkaniach
0
80mln i deal, bierz pan
1
@Przemek2323 Gdyby nie to nasze 3:2 w 93 minucie to pewnie każdy patrzyłby inaczej
2
7 bramek straconych z Interem, który miał parkować busa we wlasnym polu karnym, masakra
Strzelasz 6 bramek Interowi, a i tak wylatujesz z rozgrywek.
A i tak widziałem tu wczoraj komentarze o jakimś antyfutbollu Interu :D
1
@Kasy De Jong to tez ciagle ten sam czlapiacy sredniak z przebłyskami na top pomocnika
1
@Danny Gaucho A karny na Yamalu? Ty pewnie lepiej znasz przepisy. Faul zaczął sie ewidentnie przed polem karnym i z tym chyba ciężko dyskutować. Chyba właśnie ten moment ma znaczenia, a nie to gdzie finalnie Yamal sie przewrócił?
0
@mientusek1407 I za tą statystykę trzeba winić zarówno naszą obronę jak i nasz atak.
0
@Limaker to liczy sie początek faulu czy jego koniec? Jeśli początek to ewidentnie przed polem
3
Wojtek oczywiście zawalił pierwszy mecz i dzisiaj nie pomógł, ale czy naprawdę on mógł dzisiaj zrobić coś więcej? Doslownie najwieksze szanse miał przy karnym - jakieś 10% czy tam ile wyliczają w takich sytuacjach :D
Reszta to zwyczajnie sytuacje bez szans.
2vs1, luta z paru metrów gdzie nawet refleks się "nie włączy" i precyzyjny strzał niemal ocierający sie o slupek.
Za pierwszy mecz można go zjechać, ale dziś to nawet Kurtuła by nam nie pomógł
0
@Patrykl145 A Real będzie głodny i ciężko uwierzyć, ze tak samo slaby jak teraz
0
Komentarz usunięty
1
@Kinginiesta Brakuje mu juz doslownie tylko jednego - wykończenia.
Drybling, wizja, branie na siebie wielkich meczów, nawet te strzały "finezyjne" ma ogarnięte. Jedynie wykończenie... Tylko i az tyle, ale chlopak ma dopiero 17 lat.
W każdym razie to aspekt nad którym szczególnie powinien poćwiczyć
0
@Toretto Faul zaczął się ewidentnie przed polem karnym, a chyba niestety ten moment się liczy.
To ze madryciakom kiedyś gwizdneli faul zaczęty 3 metry przed polem karnym to juz inna sprawa
0
@michal26 Tej walki całkowicie brakło w pierwszej polowie z małym wyjątkiem - właśnie Yamal.
Paradoksalnie to 17-letni dzieciak pokazał najwieksze jaja na boisku.
Szereg kontuzji to ma każda drużyna, Inter tez miał ich mnóstwo, szczęśliwie zdążyli wrócić. U nas wrócił na końcówkę Lewy i nie trafił do pustej bramki z doslownie metra
Owszem - Inter był trudny i niestety nas zweryfikował. Mogliśmy awansować ale koniec końców wyszedł jeden wielki zawód z perspektywy tego co mieliśmy w 93 minucie
2
@greedo i porównać go z czlapiacym juz od początku meczu Olmo
0
@michal26 moge być dumny za indywidualny występ Yamala ale nie za drużynę która traci 7 bramek w dwumeczu i frajersko odpada po bramce stopera w 93 minucie
6
Ale to jest serio abstrakcja, ze tą bramkę w 93 strzela nam jak rasowy napastnik 37-letni obrońca, zbyt trudny przeciwnik dla Araujo
Jego pierwsza bramka w tym sezonie, musiał poczekać na taki moment
2
@Messi1992 Boże, here we go again
0
@Kasy A gdyby babcia miała wąsy...
To tylko przypuszczenia
1
@FabianekMrozek Jakie znaczenie ma teraz ZP
1
@FcBforever221 niestety, idealne podsumowanie
0
@martiniloca Pierwszy powazny rywal w fazie pucharowej i w cymbał.
Sorry ale Benfica czy Borusia(tak, wiem, cud rok temu)to nie poziom na top 4 LM, więc awansować musieliśmy
0
@Sulimo Frajerstwem było oddanie finalu 2min przed koncem po katasteofalnym kryciu Araujo i calej drużyny (chyba 3vs3 w tej akcji na początku bylo).
No i to ze nie wyszlismy na pierwszą połowę
Druga polowa super, ale to za malo. Trzeba grać na poziomie caly mecz
0
@VeB 1899 Oj nie po to przedłużał kontrakt, będzie nas prześladować jak Dembele
0
@Kasy No chyba ze najgorszy Real od dekady jednak będzie lepszy. Nawet teraz mają tylko -4
0
@VegetaPolska Tylko Barca w miejscu jeśli chodzi o LM przez te 9 lat :)
0
@zadyma922 antyfutboll strzelił nam 7 bramek w dwumeczu
2
@Barca_bwo Akurat on był dzisiaj 2 klasy lepszy od drugiego najlepszego zawodnika w drużynie (Pedriego), później długo długo nic
0
@Arcybiskup Do trzech razy sztuka:D
0
@michal26 Szacun za sklepanie Benfiki i Dortmundu xd