LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Mieliśmy calkiem niedawno taki sezon gdzie prawie sfrajerzylismy kilkanaście punktów przewagi na kilka kolejek przed końcem:D
Nie no, tego juz sie nie da przegrać, ale im szybciej tym lepiej, w ostatniej kolejce to juz bylby stres i splątane nogi
0
@Tarnowitz Zdecydowanie potrzebujemy napastnika z 6 bramkami w sezonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mientusek1407 Juz teraz jest na poziomie Neymara, no może wykonczenie jeszcze trochę gorsze.
4
@Barceloniarz987 Teraz to juz nam wystarczą tylko 2 remisy
0
Szkoda, ze nasz mecz juteo tak pozno i nie będzie można sie cieszyć z mistrza na żywo. No chyba, ze jeszcze jutro sie nie uda
0
@Eto'o9 R10 Flcik potrzebuje zdrowych, wybieganych zawodników. Olmo co chwile kontuzje i w presingu za wiele nie pomaga.
Potrafi zagrać genialne podanie albo strzelić gola, a w następnym meczu kompletnie znika.
0
@Ryoumen Na hybryde to masz Erica
0
@prokofiew Ogromna kasa i to tyle z plusów, nam by sie akurat przydala, ale też sie obawiam o forme i zdrowie zawodników. Kiedy mają odpocząć? Wrócą po finale i za miesiąc juz ruszają ligi
1
@CurryTheGoat30 Calkiem niedawno mieliśmy sezon gdzie prawie stracilismy kilkanaście punktów przewagi w ostatnich kilku kolejkach, więc spokojny będę dopiero jak wygrają :D
No ale sytuacja juz jest bardzo komforowa, wygrać 1 albo 2 zremisować, raczej ta ekipa tego nie wypuści, zbyt duży głód :D
0
@Przemek2323 Nie no, chyba więcej. Zaraz trzeba odpalić ten ból d*py dla przyjemności
1
Kolejny klasyk i kolejny raz ważne decyzje na korzyść Realu Madryt, na szczęście bez wiekszych konsekwencji. Niesamowite jak sędziowie próbują podawać im tlen
0
@directedbyfcb Ferran trochę zweryfikował to jak podobno Lewy jest niezastąpiony i dużo lepszy od Ferrana.
0
@joloskyy Żałosny poziom
0
@goldmetaxa to zle, bo to mecz o 6pkt, nie o 3
1
@Barcafan2020 To juz bylo i nie wróci niestety. Namiastkę magi daje Yamal, ale to oczywiście nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie poziom Leo
0
@A4ron Szkoda, ze Jaga przegrała juz tego mistrza
1
Spadl już ten cud radzieckiej technologii czy jeszcze leci?
Łódź na kursie kolizyjnym, trochę się cykam :D
Zarty żartami, ale pasowałoby znaleźć jakiś sposób na eliminacje takiego zagrożenia. Nie może być tak, ze nagle spadnie w losowe miejsce na ziemi 500-1000kg "kawałek" metalu. Zazwyczaj wpadnie do oceanu albo na pustkowie, ale rownie dobrze może trafić w grupę ludzi. Albo tak jak niedawno te odlamki obiektu Muska - wyjdziesz na spacer i zabije cie fragment zabawki miliardera spadający z nieba, no słabo:D
0
@PawkoFCB A gdzie tam jest kamera "gracza"? Połowa to tam chyba z drona :D
1
@Karolo1 Bez jaj z tym Dumfriesem :D
1
@PatrychoO Niestety po wyjściu z Watykanu juz tylko gorzej w tej grze
0
Vance poleciał dzień przed śmiercią papieża i załatwił następcę... :)
Nie no, zarty, ale teorie będą pewnie jakieś :D
7
Może problemy z rejestracją, samo fichado nic nie znaczy
0
@gumaz Ale jak schabowy to nie z kaszą albo pieczonymi ziemniakami:D
0
@MesQueUnClub96 Co tu tu robisz, dotrzymaj słowa
0
@Kgorecki2500 moze za 300-400 lat :D
0
Wloch albo Azjata
0
Na pewno nie tracić 7 bramek w półfinale
1
@barcelonaLM no i 37 letni stoper przeciwnika strzelał lepiej niż nasi napastnicy
0
@vangoor efekt Araujo