0

@mekston Mieliśmy calkiem niedawno taki sezon gdzie prawie sfrajerzylismy kilkanaście punktów przewagi na kilka kolejek przed końcem:D

Nie no, tego juz sie nie da przegrać, ale im szybciej tym lepiej, w ostatniej kolejce to juz bylby stres i splątane nogi

0

@Tarnowitz Zdecydowanie potrzebujemy napastnika z 6 bramkami w sezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mientusek1407 Juz teraz jest na poziomie Neymara, no może wykonczenie jeszcze trochę gorsze.

4

@Barceloniarz987 Teraz to juz nam wystarczą tylko 2 remisy

0

Szkoda, ze nasz mecz juteo tak pozno i nie będzie można sie cieszyć z mistrza na żywo. No chyba, ze jeszcze jutro sie nie uda

0

@Eto'o9 R10 Flcik potrzebuje zdrowych, wybieganych zawodników. Olmo co chwile kontuzje i w presingu za wiele nie pomaga.
Potrafi zagrać genialne podanie albo strzelić gola, a w następnym meczu kompletnie znika.

0

@Ryoumen Na hybryde to masz Erica

0

@prokofiew Ogromna kasa i to tyle z plusów, nam by sie akurat przydala, ale też sie obawiam o forme i zdrowie zawodników. Kiedy mają odpocząć? Wrócą po finale i za miesiąc juz ruszają ligi

1

@CurryTheGoat30 Calkiem niedawno mieliśmy sezon gdzie prawie stracilismy kilkanaście punktów przewagi w ostatnich kilku kolejkach, więc spokojny będę dopiero jak wygrają :D
No ale sytuacja juz jest bardzo komforowa, wygrać 1 albo 2 zremisować, raczej ta ekipa tego nie wypuści, zbyt duży głód :D

0

@Przemek2323 Nie no, chyba więcej. Zaraz trzeba odpalić ten ból d*py dla przyjemności

1

Kolejny klasyk i kolejny raz ważne decyzje na korzyść Realu Madryt, na szczęście bez wiekszych konsekwencji. Niesamowite jak sędziowie próbują podawać im tlen

0

@directedbyfcb Ferran trochę zweryfikował to jak podobno Lewy jest niezastąpiony i dużo lepszy od Ferrana.

0

@joloskyy Żałosny poziom

0

@goldmetaxa to zle, bo to mecz o 6pkt, nie o 3

1

@Barcafan2020 To juz bylo i nie wróci niestety. Namiastkę magi daje Yamal, ale to oczywiście nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie poziom Leo

0

@A4ron Szkoda, ze Jaga przegrała juz tego mistrza

1

Spadl już ten cud radzieckiej technologii czy jeszcze leci?
Łódź na kursie kolizyjnym, trochę się cykam :D
Zarty żartami, ale pasowałoby znaleźć jakiś sposób na eliminacje takiego zagrożenia. Nie może być tak, ze nagle spadnie w losowe miejsce na ziemi 500-1000kg "kawałek" metalu. Zazwyczaj wpadnie do oceanu albo na pustkowie, ale rownie dobrze może trafić w grupę ludzi. Albo tak jak niedawno te odlamki obiektu Muska - wyjdziesz na spacer i zabije cie fragment zabawki miliardera spadający z nieba, no słabo:D

0

@PawkoFCB A gdzie tam jest kamera "gracza"? Połowa to tam chyba z drona :D

1

@Karolo1 Bez jaj z tym Dumfriesem :D

1

@PatrychoO Niestety po wyjściu z Watykanu juz tylko gorzej w tej grze

0

Vance poleciał dzień przed śmiercią papieża i załatwił następcę... :)

Nie no, zarty, ale teorie będą pewnie jakieś :D

7

Może problemy z rejestracją, samo fichado nic nie znaczy

0

@gumaz Ale jak schabowy to nie z kaszą albo pieczonymi ziemniakami:D

0

@MesQueUnClub96 Co tu tu robisz, dotrzymaj słowa

0

@Kgorecki2500 moze za 300-400 lat :D

0

Wloch albo Azjata

0

Na pewno nie tracić 7 bramek w półfinale

1

@barcelonaLM no i 37 letni stoper przeciwnika strzelał lepiej niż nasi napastnicy

0

@vangoor efekt Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?