0

@Sulimo Frajerstwem było oddanie finalu 2min przed koncem po katasteofalnym kryciu Araujo i calej drużyny (chyba 3vs3 w tej akcji na początku bylo).
No i to ze nie wyszlismy na pierwszą połowę
Druga polowa super, ale to za malo. Trzeba grać na poziomie caly mecz

0

@VeB 1899 Oj nie po to przedłużał kontrakt, będzie nas prześladować jak Dembele

0

@Kasy No chyba ze najgorszy Real od dekady jednak będzie lepszy. Nawet teraz mają tylko -4

0

@VegetaPolska Tylko Barca w miejscu jeśli chodzi o LM przez te 9 lat :)

0

@zadyma922 antyfutboll strzelił nam 7 bramek w dwumeczu

2

@Barca_bwo Akurat on był dzisiaj 2 klasy lepszy od drugiego najlepszego zawodnika w drużynie (Pedriego), później długo długo nic

0

@Arcybiskup Do trzech razy sztuka:D

0

@michal26 Szacun za sklepanie Benfiki i Dortmundu xd

0

@arehiba dorosnij, serio chlopie/babo :D

1

Nawet gdyby tu d*pa wcisneli to sfrajerzymy w karnych.

Pociąg odjechał

0

@Messi96_96 nie ma czasu

1

Przeklęta...


.

0

@LOPEZ16 Przy ostatniej dostał z 8 metrów przy samym slupku, tylko teleportacja albo zatrzymanie czasu by mu pomoglo xd

0

@Coutinho007 Zbyt slaby argument jak na ostatnie minuty boju o final LM

0

@wyrek Dlaczego mialby wylecieć z czerwem? Z żółtkiem da sie grać

0

Nic ten Szczęsny nie broni

4

Wlasnie po to wszedł Lewy, jego atut xd

0

@LOPEZ16 kolejnego prosze - przy której bramce mógł cokolwiek zrobić

1

Jesli Martinez nie ma kontuzji to to był największy sabotaż trenerski w dziejach :D

1

Uff Marciniak oddał xd Szlo na 5:3 :D

0

@FCB24 ale konkretnie którą bramke by ci tu wybronił Kurtuła

0

@KobeFR no spoko ale przy której mial jakieś szanse?

15

7 bramek w d..pe z "defensywnym" Interem xd
ta obrona to zart

1

@FCB24 ale co? 2vs 1, karnego czy 2 pilki niemal ocierajace sie o obramowanie bramki?

0

@Sapos93 niestety nie umie w teleportacje

2

Przeklęta drużyna.

2 min i frajerstwo

0

Flick zawalil wpuszczając elektrycznego Araujo.
I my kryjemy 3 na 3.. nieodpowiedzialność taktyczna niestety
Byliśmy 2 min od nieba, teraz to Inter wyjdzie na fali

3

@LOPEZ16 co on ci tu mial wybronic??

17

2 minuty od finalu LM a my bronimy 3vs3

0

De Jong sabotażysta jednak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?