LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Frajerstwem było oddanie finalu 2min przed koncem po katasteofalnym kryciu Araujo i calej drużyny (chyba 3vs3 w tej akcji na początku bylo).
No i to ze nie wyszlismy na pierwszą połowę
Druga polowa super, ale to za malo. Trzeba grać na poziomie caly mecz
0
@VeB 1899 Oj nie po to przedłużał kontrakt, będzie nas prześladować jak Dembele
0
@Kasy No chyba ze najgorszy Real od dekady jednak będzie lepszy. Nawet teraz mają tylko -4
0
@VegetaPolska Tylko Barca w miejscu jeśli chodzi o LM przez te 9 lat :)
0
@zadyma922 antyfutboll strzelił nam 7 bramek w dwumeczu
2
@Barca_bwo Akurat on był dzisiaj 2 klasy lepszy od drugiego najlepszego zawodnika w drużynie (Pedriego), później długo długo nic
0
@Arcybiskup Do trzech razy sztuka:D
0
@michal26 Szacun za sklepanie Benfiki i Dortmundu xd
0
@arehiba dorosnij, serio chlopie/babo :D
1
Nawet gdyby tu d*pa wcisneli to sfrajerzymy w karnych.
Pociąg odjechał
0
@Messi96_96 nie ma czasu
1
Przeklęta...
.
0
@LOPEZ16 Przy ostatniej dostał z 8 metrów przy samym slupku, tylko teleportacja albo zatrzymanie czasu by mu pomoglo xd
0
@Coutinho007 Zbyt slaby argument jak na ostatnie minuty boju o final LM
0
@wyrek Dlaczego mialby wylecieć z czerwem? Z żółtkiem da sie grać
0
Nic ten Szczęsny nie broni
4
Wlasnie po to wszedł Lewy, jego atut xd
0
@LOPEZ16 kolejnego prosze - przy której bramce mógł cokolwiek zrobić
1
Jesli Martinez nie ma kontuzji to to był największy sabotaż trenerski w dziejach :D
1
Uff Marciniak oddał xd Szlo na 5:3 :D
0
@FCB24 ale konkretnie którą bramke by ci tu wybronił Kurtuła
0
@KobeFR no spoko ale przy której mial jakieś szanse?
15
7 bramek w d..pe z "defensywnym" Interem xd
ta obrona to zart
1
@FCB24 ale co? 2vs 1, karnego czy 2 pilki niemal ocierajace sie o obramowanie bramki?
0
@Sapos93 niestety nie umie w teleportacje
2
Przeklęta drużyna.
2 min i frajerstwo
0
Flick zawalil wpuszczając elektrycznego Araujo.
I my kryjemy 3 na 3.. nieodpowiedzialność taktyczna niestety
Byliśmy 2 min od nieba, teraz to Inter wyjdzie na fali
3
@LOPEZ16 co on ci tu mial wybronic??
17
2 minuty od finalu LM a my bronimy 3vs3
0
De Jong sabotażysta jednak