0

Całkiem dobry skład Realu

1

@PatrychoO Dla porównania De Jong niby umiejętności duże, ale często odpuszczał i zachowywał się jak amator.
I jaki typ pilkarza tu bardziej cenić?
W tym sezonie oczywiście De Jong gra dobrze, ale ile miał tych "przeczłapanych"?

0

@Gacek5 Dopóki nie wygramy w Klasyku ligowym to liga wciąż będzie otwarta

2

@Kapitan hawk Złapał? To szacun, złote rękawice mają nowego właściciela:D

1

1 celny strzał więcej od rywali ale za to 82% posiadania, myślę ze już powinni za to przyznać nam tytuł

1

@Barcaa12 Jak ma się połamać ale pomóc to właśnie teraz

1

@AdrianFCB10 Klasyka juz od czasów Enrique

0

@ElKamil Zagrał dobre kilkadziesiąt minut i pchamy go w decydującym momencie sezonu, trochę słabe

0

Może jednak wystawienie tercetu który ma łącznie jakieś 200 minut w sezonie to nie był taki dobry pomysł? No ale co odpoczną na Inter to nasze...
Może jednak 20 druzyna La Liga to nie trzecioligowiec?

Pewnie wciśniemy farfocla na 2:1 w 94 minucie, ale Flick tu ewidentnie poleciał zbyt odwaznie

2

@BOSSS85 Dokładnie, chłop w 11 sezonów miał 2 dobre, juz zapomnieliście hejterzy???111

1

Mają jeszcze 85 min ale gorzej jak przegrają sezon w tydzień xd

0

Oni za parę dni walczą o finał LM?

0

@zodiak_10 DJ Farad albo Cypis

1

@fart Ale przy złych wiatrach może wylecieć z top 5

1

@APTAPT Real ma już same ligowe "finały".
Jeśli my jutro całkowicie odpuścimy czekając na "finał" z Interem to serio możemy wszystko zepsuć.
Rotacje tak, ale nie od razu 7-8 zawodników

0

@Armandi Wpakował gola, bo nasza obrona dala d...

3

@Herato Ależ los z nas zadrwi

0

Po pierwsze to jedynie zmiana na ten mecz.

Po drugie to niestety Wojtek ostatnio nie robi nic nadzwyczajnego.

Raczej zmiana bramkarza w końcówce sezonu odpada, ale z czerwoną latarnią ligi chyba można sobie na to pozwolić

30

@FCB24 Jeśli Yamal mi kogoś przypomina to nie Messiego, ale wlasnie Neymara - ta sama bezczelność, porownywalne ruchy, drybling i dotykanie pilki wlasnie w stylu Neymara, a nie Messiego.
Do tego mimu wielu asyst to drybling i fajna akcja po której albo genialne podanie albo zupełnie nieudane co Neymar też często pokazywał u nas :D
Taki geniusz jak Leo był tylko 1
Dla mnie to typowy vibe Neymara, chociaż tez jestem zdania, ze Yamal niech po prostu pisze swoją własną historię

0

@norbi77 Czyli trzymać Olmo na ławce żeby wchodził w 80 minucie za Pedriego?
No i druga sprawa, ze Olmo albo nam uraruje tylek ważną bramką czy podaniem albo czlapie po tym boisku i wiele nie daje zespołowi. Nie wiem czy to rozgrywanie tak dobrze mu wychodzi, to raczej mistrz ostatniego podania, ale to też w zależności jaki mecz mu sie "wylosuje"

2

@zodiak_10 To tak jak remontada z PSG - piękne i smutne ze względu na to co było później

1

@tomek8756 nielegalnie to tylko do UE można

1

Super, ze udało się wrócić z 0:2, mamy remis, ale bez zaliczki bramkowej i tak będzie ciężko w Mediolanie. Nie możemy tak łatwo trafić bramek, bijemy sie o finał o tracimy gola po 30 sekundach...
Yamal daje show, tego brakowało w Barcelonie przez ostatnie lata:)

1

@Tarnowitz Wpuścił 3 gole z 3 strzałów czyli nic nie obronił - jak tu można mówić o dobrym spotkaniu? Nawet jeśli nie obarczymy go winą za żadną z bramek to i tak po prostu NIC nie obronił

6

@PW27 przecież były tylko 3 celne strzały Interu

0

@Kubsoleon Mimo wszystko w obronie Martin zagrał calkiem nieźle z Realem. W ofensywie gorzej, ale czy Martinez da więcej?
Ja bym jednak nie ruszał duetu Martinez-Cubarsi na środku obrony.
Warunki fizyczne Araujo tez mnie nie przekonują, bo i tak byle kto może wygrać z nim pojedynek główkowy

0

@DIPENSE Do finału to my też będziemy wypoczęci, nie panikuj

0

@Recha_0684 Większość tych obron Szczeny to mimo wszystko było coś co powinien wybronić, moze 1-2 sytuacje gdzie dał coś ekstra.
W ostatnich meczach faktycznie broni tylko to co musi obronić no i nie to ze wymagam od niego więcej - po prostu juz nie robi takiego wow.
No ale oczywiście chce żeby został w bramce do końca sezonu a nawet w kolejnym jeśli jedynymi jego konkurentami mają być Pena i Ter Stegen - z tej trójki Wojtek jest po prostu najlepszy

2

@DLFCB Ten rząd sam sie orze, jeszcze bardziej niż ten pisowski

1

@Zoker Mimo wszystko nie lubie typa za bycie boiskowym rzeźnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?