LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mindbender84 Ale ten Aspas jest żałosny, wstyd za takie "legendy"
0
@FcPortoFan1999 Klasycznie Ekstraklasa parzy.
0
@Derean Dokladnie. Gość robi różnicę, ale ta jego kruchość
12
@GeraltzKatalonii Obrzydliwy to był Aspas
1
Jeszcze ciągnął ten mecz na jakąś akcje Celty, co za partacz z gwizdkiem.
No ale brawo za remontade, niepotrzebnie odpuściliśmy przy 3:3 - trzeba było cisnąć jak wcześniej.
+3pkt najważniejsze, ale gra zdecydowanie musi sie poprawić, głównie w defensywie
0
I Olmo poda do bramkarza :D
0
@beter2 To co powiesz o Lewym, fatalnosc do kwadratu :D
6
Zabiliśmy remontade swoim DNA
Jeszcze z 10 min, moze zrobią 1 celny strzał przez ten czas
3
To nasze klepanie to mały sabotaż, oni wiedzą, ze jeszcze jedną bramkę trzeba strzelić? Szybko i konkretnie, 50 podań przed tym kluczowym nic nam nie daje
16
Dwie szybkie bramki i znowu usypiamy sami siebie zamiast docisnąć i pograć coś konkretnego
2
W takiej formie to nawet Real nas zleje
5
Lewy nawet prostej klepki nie umie dzisiaj zrobić.
Fenomem ze gość ma takie liczby jak dobrze gra co trzeci mecz
1
To nie czas na włażenie z piłką do bramki
0
Nawet tej Celty nie zmęczyliśmy, nie mają po czym spuchnąć :D
0
@krol211 No tak, jego wina xdd
0
Inter nas zniszczy
0
Lewy jest dziś beznadziejny
0
@Zieliniak tylko zawalił bramke i obronił co musiał
No to spoko mecz jak na bramkarza
1
Dobra, Olmo za Fermina i jakoś to będzie
No chyba, ze Olmo potrzebuje teraz 3-4 rozruchowe mecze, które i tak nie chronią go przed następną kontuzją
10
Z wolnego nie strzelił to wkręca z rożnego
6
To wygląda na kolejny mecz gdzie nic nam nie wpadnie, a Celta jeszcze nam wciśnie d..pą w 85 minucie
3
Lewemu znowu sie pinokio wylosował
0
@BulaKG Prawa też nie
0
@macio_944 Jakie sytuacje? Gdyby nie indywidualna akcja Ferrana to bramkarz bylby bezrobotny
3
Yamala nie można krytykować, bo ma 17 lat, to juz wiem.
A o Raphini można powiedzieć, ze gra słabo? Wiek ok?
1
@soczeq Zgoda oprócz tego "debila"
0
@partymaker Czy ja wiem, wcześniej to nasze klepanie też nic nie robiło
0
Z taką obroną i Wojtkiem w tej formie to na LM nie ma duzych szans niestety.
Byle kopnięcie do przodu i juz przeciwnik o jedno podanie od otwartej drogi do bramki. Nie radzimy sobie z tymi spalonymi tak jak na początku sezonu
0
@kemyt1995 Cala akcja? Nie
Wyjście? Oczywiście, ze babol
0
Na lini Wojtek jest super, ale jego wyjścia to tykającą bomba.
Oczywiście obrona też tu dala d..py