4

@mindbender84 Ale ten Aspas jest żałosny, wstyd za takie "legendy"

0

@FcPortoFan1999 Klasycznie Ekstraklasa parzy.

0

@Derean Dokladnie. Gość robi różnicę, ale ta jego kruchość

12

@GeraltzKatalonii Obrzydliwy to był Aspas

1

Jeszcze ciągnął ten mecz na jakąś akcje Celty, co za partacz z gwizdkiem.

No ale brawo za remontade, niepotrzebnie odpuściliśmy przy 3:3 - trzeba było cisnąć jak wcześniej.
+3pkt najważniejsze, ale gra zdecydowanie musi sie poprawić, głównie w defensywie

0

I Olmo poda do bramkarza :D

0

@beter2 To co powiesz o Lewym, fatalnosc do kwadratu :D

6

Zabiliśmy remontade swoim DNA
Jeszcze z 10 min, moze zrobią 1 celny strzał przez ten czas

3

To nasze klepanie to mały sabotaż, oni wiedzą, ze jeszcze jedną bramkę trzeba strzelić? Szybko i konkretnie, 50 podań przed tym kluczowym nic nam nie daje

16

Dwie szybkie bramki i znowu usypiamy sami siebie zamiast docisnąć i pograć coś konkretnego

2

W takiej formie to nawet Real nas zleje

5

Lewy nawet prostej klepki nie umie dzisiaj zrobić.
Fenomem ze gość ma takie liczby jak dobrze gra co trzeci mecz

1

To nie czas na włażenie z piłką do bramki

0

Nawet tej Celty nie zmęczyliśmy, nie mają po czym spuchnąć :D

0

@krol211 No tak, jego wina xdd

0

Inter nas zniszczy

0

Lewy jest dziś beznadziejny

0

@Zieliniak tylko zawalił bramke i obronił co musiał
No to spoko mecz jak na bramkarza

1

Dobra, Olmo za Fermina i jakoś to będzie

No chyba, ze Olmo potrzebuje teraz 3-4 rozruchowe mecze, które i tak nie chronią go przed następną kontuzją

10

Z wolnego nie strzelił to wkręca z rożnego

6

To wygląda na kolejny mecz gdzie nic nam nie wpadnie, a Celta jeszcze nam wciśnie d..pą w 85 minucie

3

Lewemu znowu sie pinokio wylosował

0

@BulaKG Prawa też nie

0

@macio_944 Jakie sytuacje? Gdyby nie indywidualna akcja Ferrana to bramkarz bylby bezrobotny

3

Yamala nie można krytykować, bo ma 17 lat, to juz wiem.
A o Raphini można powiedzieć, ze gra słabo? Wiek ok?

1

@soczeq Zgoda oprócz tego "debila"

0

@partymaker Czy ja wiem, wcześniej to nasze klepanie też nic nie robiło

0

Z taką obroną i Wojtkiem w tej formie to na LM nie ma duzych szans niestety.
Byle kopnięcie do przodu i juz przeciwnik o jedno podanie od otwartej drogi do bramki. Nie radzimy sobie z tymi spalonymi tak jak na początku sezonu

0

@kemyt1995 Cala akcja? Nie
Wyjście? Oczywiście, ze babol

0

Na lini Wojtek jest super, ale jego wyjścia to tykającą bomba.

Oczywiście obrona też tu dala d..py

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?