3

@Messiah10 I mimo straty punktów ciężko narzekać na grę drużyny, a jedynie na słabszy występ 2-3 zawodników i brak skuteczności

1

@VeB 1899 Gdy kontuzje nas omijały to wyglądało to super. Olmo, Casado, Martinez z kontuzjami i wypada trzech kluczowych zawodników

0

@Kamiloza91
Jeśli potraficz czytać to wskaż w MOIM komentarzu gdzie JA stwierdzam, ze
- krytykujesz Ferrana
- mówisz, ze występ Ferrana "był jakiś słaby"

Ty przedstawiles swój wniosek po meczu Ferrana, a ja swój.
Dla czlowieka potrafiącego czytać to raczej latwe do wyłapania :)

Serio nie wiem gdzie sie tam doczytałes wniosków ze swojej odpowiedzi do mnie, a to mi zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem :)


0

@Fake69 Czego sie nie robi dla Lucho :)

0

@Pawlusek Trzeba czekać na Camp Nou i prawdziwy doping

1

@Criss18Barca i oprócz kilku kontr w pierwszej połowie to nie pokazali dzisiaj nic ciekawego w ofensywie, pewnie swoje zrobił też brak Isco
Niestety dosyć dobrze sie bronili, a Bartra zagral jeden z lepszych meczów w karierze

0

@Commando Ale się zmęczył i w drugiej połowie przestał :)
Swoją drogą ładnie go tam Cubarsi zgasił przy lini

2

@Hosh Z drugiej strony Dembele zasługiwał na 6 lat czekania aż odpali :)

1

@NeroTFP1 Uu to by musieli całe trybuny na polskich boiskach od razu kierować do specjalistów :)

1

@Faro Tylko dla mnie dziwne, ze Yamal fizycznie serio nie wygląda źle, tu bardziej decyzyjność i brak koncentracji dają o sobie znać. Czy to efekt przemęczenia? Być może, ale samo poruszanie po boisku, pojedynki biegowe itp nie wskazują na wyczerpane baterie

0

@wojopancer Na moje przy +4 to juz tylko mecze o pietruszkę

0

@Astad Aa dobra, faktycznie.

W takim razie dodatkowy plus :)

1

@Martwy Nie zrzucam straty punktów na sędziego, ale jak można wbiec w Gaviego w takiej sytuacji? Rozumiem, ze nabije go piłka, ale on po prostu wpakował sie w Gaviego

0

@czarny0102 Dla mnie obaj na mocne 3

1

@kuz W sumie na ten moment ten punkcik nic nie zmienia, bo przegrać mogliśmy juz wcześniej :D
No ale może na koniec sezonu ten punkcik bedzie na wagę złota

11

Gavi dzisiaj dobry meczyk, chyba wraca do formy. Gol + wreszcie ogarniał środek pola, do tego typowa juz dla niego waleczność.

0

@BezglutenowyPedri Nie no, pajacowac nie pajacował, ale okropne decyzje i w zasadzie nic mu dzisiaj nie wychodziło

1

Przez Araujo i Yamala tracimy 2pkt i nie obchodzi mnie w tym momencie błąd Araujo z PSG ani to ile Yamal ma lat - po prostu zawiedli. Lewy tez nie zrobił nic pozytecznego dla drużyny.

Trudno, Real zrobił nam dzisiaj prezent i finalnie i tak jesteśmy punkt do przodu, przed tą kolejką bralibysmy w ciemno
Na plus fajne zmiany Flicka w kontekście rotacji, bo nie gonienia wyniku.

Mogło być lepiej, ale nie jest źle, +4 :)

6

Co ten dzieciak dzisiaj robi

4

Zdyskwalifikować tą pokrake z gwizdkiem

1

Bardzo dobre rotacje, jedynie zostawiłbym Ferrana, bo Lewy moze wypoczęty, ale beznadziejny dzisiaj

2

Ale by sie przydał taki Ferran wchodzący na zmęczonego rywala

3

On po prostu gra dziś swój własny mecz

0

@matirix20 Czyli do Barcy B z nim :D

0

Zmienić Yamala - zmiennik dziś gorszy nie będzie, a chociaż chlopak odpocznie na Dortmund

2

Bez jaj, dzisiejszy występ Yamala to jakiś koszmar, az się wierzyć nie chce :D

0

Chore to gwizdanie każdego kontaktu

2

@Kamiloza91 Asysta, kilka zagrań z pierwszej. Wystep bez szalu, ale o klasę lepszy niż występ Lewego

1


Ok, jednak Frenkie, teraz ma to sens :)

0

@Kamiloza91 No to jeśli wiesz to za taki błąd mamy go chwalić czy ganić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?