0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Luis Diaz to jakiś zart, niestety nasz dyrektor sportowy też jest zartem, więc obstawiam właśnie Luisa.

No i pytanie czy my szukamy kogoś do pierwszej 11 czy do rotacji z Raphą? Rapha na ten moment jest kandydatem do ZP, raczej nikt go ze skladu nie wygryzie, z Laminem podobnie.
Rapha na 10? To po co nam był ten Olmo.
Oczywiście niewiadomo jak Rapha będzie wyglądać w nastepnych sezonach.
Na 10 by pasował, ale wtedy Olmo zmiennikiem i gdzie miejsce dla Fermina?

0

@Lionel_Messi10 Po statystykach widze, ze pazdierz jak prawie każdy mecz w Ameryce Południowej :D

0

@Irmscher10 Gra w bulgarskim sredniaku, to za malo?

0

Oni juz chyba sie zes*rali i mają wywalone.
Nawet pilki nie potrafią wybić, chyba na zwolnienie trenera graja, bo ciężko to inaczej wytłumaczyć

0

@messi33 Nie mamy madryciaka w składzie

0

Litwa 142 w rankingu, a przecież jest jeszcze masa malutkich państw w Europie na poziomie pół amatorskim.
No można sobie nabić statystyki w tych wszystkich kwalifikacjach

0

@lithotripter Budować ale nie kosztem ludzi. Naprawdę w Polsce jest taka gęstość zabudowań, ze ciężko znaleźć przestrzeń dalej niż 500 metrów od zabudowań?

0

@Fake69 Balde tez by miał problemy, Holendia robi wiatrak, szybko zaczeli grać

0

Chyba za szybki mecz dla Hiszpanii, Holandia więcej konkretów.

0

Yamal i Nico zrobili tą jedną bramkę, ale później to już mizeria straszna, nie istnieją w tym meczu

0

Cubarsi do zmiany?

0

@T^L A Yamal lepiej?

4

Soczyście, ladna bramka

0

@SinMistico E tam piękny Kolumbijczyk to jest przyszłość i top LS

3

Cudem ta piłka wpadła, ale jest 1:0 ;)

2

@Eklerek Uśmiechnij się, mecz oglądaj

1

Coś czuje, ze Holandia dzisiaj pyknie Hiszpanie

15

xD

No tak, Lewy wreszcie strzelił bramkę i nie potrzebował do tego 5 prób, a Ferran jest dobrym zmiennikiem i juz nie potrzebujemy napastnika.
Pewnie farmazony prasy, ale to by była masakra gdyby Deco tak naprawdę myślał

0

Nie oglądałem go w presezonie, ale skoro tak był chwalony...:) Oby była pociecha z niego

0

@Herato Teraz większość spotkań w kadrze przeciwko slabym druzynom to postrzela. Takiej Malcie w dwóch meczach może strzelić łącznie 5-6 bramek

8

@MagdJanko oby to były tylko 2 miesiące, bo może być dużo poważniej

0

@LeoMessiiBarcaPepa Szczególnie, ze obronę też raczej chwalimy :D

3

Całkiem niezle liczby jak na polskie warunki wykręca Imaz w ekstraklasie od kilku ładnych lat.

0

@Criss18Barca Jak ma ochotę to niech skaczę. Lepszy juz nie będzie, ale jeśli jest jakiś sens oglądać te skoki dla Polaka to głównie ze względu na taką legendę w akcji

0

Ligę juz mogą sobie odpuścić, pewnie wygrają Puchar Polski i to da im europejskie puchary

0

Ale beznadziejna wrzutka z rożnego, nie rozumiem jak wyznaczony zawodnik nie umie kopnąć że stojącej piłki

0

2 razy gol na styku, trochę pech Legii :D

1

Pięknie, oby Raków to utrzymał. Wieczorem jeszcze wygrana Jagi i będzie super

0

No tak, dawno nie odwalił żadnego sabotażu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?