LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Luis Diaz to jakiś zart, niestety nasz dyrektor sportowy też jest zartem, więc obstawiam właśnie Luisa.
No i pytanie czy my szukamy kogoś do pierwszej 11 czy do rotacji z Raphą? Rapha na ten moment jest kandydatem do ZP, raczej nikt go ze skladu nie wygryzie, z Laminem podobnie.
Rapha na 10? To po co nam był ten Olmo.
Oczywiście niewiadomo jak Rapha będzie wyglądać w nastepnych sezonach.
Na 10 by pasował, ale wtedy Olmo zmiennikiem i gdzie miejsce dla Fermina?
0
@Lionel_Messi10 Po statystykach widze, ze pazdierz jak prawie każdy mecz w Ameryce Południowej :D
0
@Irmscher10 Gra w bulgarskim sredniaku, to za malo?
0
Oni juz chyba sie zes*rali i mają wywalone.
Nawet pilki nie potrafią wybić, chyba na zwolnienie trenera graja, bo ciężko to inaczej wytłumaczyć
0
@messi33 Nie mamy madryciaka w składzie
0
Litwa 142 w rankingu, a przecież jest jeszcze masa malutkich państw w Europie na poziomie pół amatorskim.
No można sobie nabić statystyki w tych wszystkich kwalifikacjach
0
@lithotripter Budować ale nie kosztem ludzi. Naprawdę w Polsce jest taka gęstość zabudowań, ze ciężko znaleźć przestrzeń dalej niż 500 metrów od zabudowań?
0
@Fake69 Balde tez by miał problemy, Holendia robi wiatrak, szybko zaczeli grać
0
Chyba za szybki mecz dla Hiszpanii, Holandia więcej konkretów.
0
Yamal i Nico zrobili tą jedną bramkę, ale później to już mizeria straszna, nie istnieją w tym meczu
0
Cubarsi do zmiany?
0
@T^L A Yamal lepiej?
4
Soczyście, ladna bramka
0
@SinMistico E tam piękny Kolumbijczyk to jest przyszłość i top LS
3
Cudem ta piłka wpadła, ale jest 1:0 ;)
2
@Eklerek Uśmiechnij się, mecz oglądaj
1
Coś czuje, ze Holandia dzisiaj pyknie Hiszpanie
15
xD
No tak, Lewy wreszcie strzelił bramkę i nie potrzebował do tego 5 prób, a Ferran jest dobrym zmiennikiem i juz nie potrzebujemy napastnika.
Pewnie farmazony prasy, ale to by była masakra gdyby Deco tak naprawdę myślał
0
Nie oglądałem go w presezonie, ale skoro tak był chwalony...:) Oby była pociecha z niego
0
@Herato Teraz większość spotkań w kadrze przeciwko slabym druzynom to postrzela. Takiej Malcie w dwóch meczach może strzelić łącznie 5-6 bramek
8
@MagdJanko oby to były tylko 2 miesiące, bo może być dużo poważniej
0
@LeoMessiiBarcaPepa Szczególnie, ze obronę też raczej chwalimy :D
3
Całkiem niezle liczby jak na polskie warunki wykręca Imaz w ekstraklasie od kilku ładnych lat.
0
@Criss18Barca Jak ma ochotę to niech skaczę. Lepszy juz nie będzie, ale jeśli jest jakiś sens oglądać te skoki dla Polaka to głównie ze względu na taką legendę w akcji
0
Ligę juz mogą sobie odpuścić, pewnie wygrają Puchar Polski i to da im europejskie puchary
0
Ale beznadziejna wrzutka z rożnego, nie rozumiem jak wyznaczony zawodnik nie umie kopnąć że stojącej piłki
0
2 razy gol na styku, trochę pech Legii :D
1
Pięknie, oby Raków to utrzymał. Wieczorem jeszcze wygrana Jagi i będzie super
0
No tak, dawno nie odwalił żadnego sabotażu