LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
On po prostu gra dziś swój własny mecz
0
@matirix20 Czyli do Barcy B z nim :D
0
Zmienić Yamala - zmiennik dziś gorszy nie będzie, a chociaż chlopak odpocznie na Dortmund
2
Bez jaj, dzisiejszy występ Yamala to jakiś koszmar, az się wierzyć nie chce :D
0
Chore to gwizdanie każdego kontaktu
2
@Kamiloza91 Asysta, kilka zagrań z pierwszej. Wystep bez szalu, ale o klasę lepszy niż występ Lewego
1
Ok, jednak Frenkie, teraz ma to sens :)
0
@Kamiloza91 No to jeśli wiesz to za taki błąd mamy go chwalić czy ganić?
0
@Azi Calkiem serio to miał ze 2 dobre zagrania?
0
@Swistus172 Podmęczony to tu będzie Betis, Jaga izi win w środku tygodnia
0
@spyke Czyli o Yamalu nie pisać wcale czy szukać pozytywów na siłę?
Komentujemy mecz, a nie dotychczasową kariere Yamala czy jakiegokolwiek innego zawodnika
1
@Kamiloza91 Miał gościa przy sobie, nie musiał za nim gonić ani zmieniać krycia.
Niestety ale od srodkowego obrońcy(szczególnie z takimi warunkami fizycznymi) mamy prawo wymagać wybicia piłki.
0
@Luciano99 Chyba pomyliłeś coś w tłumaczeniu:)
9
Yamal to kozak, ale brakuje mu czasem tej odpowiedzialności za piłkę i za wynik.
Bezsensowny drybling i strata na wlasnej polowie gdzie można to rozegrać zupełnie inaczej, przy remisie zagrania takie jak juz byśmy prowadzili w tym meczu trzema bramkami.
Młody chłopak, ma dużo czasu na poprawę, ale na ten moment strasznie irytujący sie zrobił.
Moze Flick podpowie mu coś w przerwie
1
@daniel32778 Na szczęście mamy Araujo ze świetnymi warunkami :)
0
@MesQueUnClub96 My klepiemy oni kontrują. Nie wiem czy to dominacja
Albo my im wbijemy albo oni nam, szanse w sumie podobne
0
@Kapitan9 Przecież to był sarkazm kolego :D
Smieje sie z tych wszystkich komentarzy broniących wystepu Yamala dzisiaj.
Zgadzam sie z tobą, zbyt nonszalancko i samolubnie
0
Jak wyglądają statystyki Lewego? 10 kontaktów z piłką w tym 7 strat?
Zostawić Ferrana na 9, bo i tak ciągnie go do środka, wpuścić Fermina na LS i może jakoś to będzie wyglądać.
Wiem, ze Lewy w każdej chwili może strzelić bramkę z niczego, ale na ten moment gramy niestety w 10
1
Balde całkiem dobrze broni, ale pod jednym warunkiem - nie ma go aktualnie pod bramką przeciwnika
Brakuje LS w tym meczu i Balde musi ogarniać całą stronę
0
Co tu Cubarsi zrobił? Zgłaszał sie do odpowiedzi?
Łapa w górę i wywalone na akcje, no kryminał
0
@Kapitan9 nie skreślaj go ty podszywko
On ma dopiero 17 lat, zmęczony itp itp xd
0
@VeB 1899 gdyby był zmęczony to gralby proste podania a nie pojedynki biegowe:D
4
Balde na LS, Araujo i Kounde presują 15 metrów od bramki przeciwnika, odważnie:D
0
@Matt_i1992 No jak gra slabo to mają go chwalić a nie krytykować? Czy milczeć bo ma 17-lat? O co wam chodzi? :D
0
Dobra, Yamalek się rozkręca
0
@partymaker w tym meczu zdecydowanie można tak powiedzieć. Niewyważone decyzje niestety.
Można krytykować slaby(na ten moment) występ zawodnika, nawet jeśli ma 17 lat
16
Lewy przyjmuje w 5 dni roboczych po czym niedokładnie podaje, ehh. Ferran to chociaż z pierwszej piłki coś pograł dzisiaj
1
@Matt_i1992 a kto go skresla, co to za odklejka znowu?
0
Balde gra bardziej jako LS niz LO, wszystko wjeżdża jego stroną
0
Yamalowi dziś sie Dembele wylosował