3

On po prostu gra dziś swój własny mecz

0

@matirix20 Czyli do Barcy B z nim :D

0

Zmienić Yamala - zmiennik dziś gorszy nie będzie, a chociaż chlopak odpocznie na Dortmund

2

Bez jaj, dzisiejszy występ Yamala to jakiś koszmar, az się wierzyć nie chce :D

0

Chore to gwizdanie każdego kontaktu

2

@Kamiloza91 Asysta, kilka zagrań z pierwszej. Wystep bez szalu, ale o klasę lepszy niż występ Lewego

1


Ok, jednak Frenkie, teraz ma to sens :)

0

@Kamiloza91 No to jeśli wiesz to za taki błąd mamy go chwalić czy ganić?

0

@Azi Calkiem serio to miał ze 2 dobre zagrania?

0

@Swistus172 Podmęczony to tu będzie Betis, Jaga izi win w środku tygodnia

0

@spyke Czyli o Yamalu nie pisać wcale czy szukać pozytywów na siłę?
Komentujemy mecz, a nie dotychczasową kariere Yamala czy jakiegokolwiek innego zawodnika

1

@Kamiloza91 Miał gościa przy sobie, nie musiał za nim gonić ani zmieniać krycia.

Niestety ale od srodkowego obrońcy(szczególnie z takimi warunkami fizycznymi) mamy prawo wymagać wybicia piłki.

0

@Luciano99 Chyba pomyliłeś coś w tłumaczeniu:)

9

Yamal to kozak, ale brakuje mu czasem tej odpowiedzialności za piłkę i za wynik.
Bezsensowny drybling i strata na wlasnej polowie gdzie można to rozegrać zupełnie inaczej, przy remisie zagrania takie jak juz byśmy prowadzili w tym meczu trzema bramkami.
Młody chłopak, ma dużo czasu na poprawę, ale na ten moment strasznie irytujący sie zrobił.
Moze Flick podpowie mu coś w przerwie

1

@daniel32778 Na szczęście mamy Araujo ze świetnymi warunkami :)

0

@MesQueUnClub96 My klepiemy oni kontrują. Nie wiem czy to dominacja
Albo my im wbijemy albo oni nam, szanse w sumie podobne

0

@Kapitan9 Przecież to był sarkazm kolego :D

Smieje sie z tych wszystkich komentarzy broniących wystepu Yamala dzisiaj.

Zgadzam sie z tobą, zbyt nonszalancko i samolubnie

0

Jak wyglądają statystyki Lewego? 10 kontaktów z piłką w tym 7 strat?

Zostawić Ferrana na 9, bo i tak ciągnie go do środka, wpuścić Fermina na LS i może jakoś to będzie wyglądać.
Wiem, ze Lewy w każdej chwili może strzelić bramkę z niczego, ale na ten moment gramy niestety w 10

1

Balde całkiem dobrze broni, ale pod jednym warunkiem - nie ma go aktualnie pod bramką przeciwnika
Brakuje LS w tym meczu i Balde musi ogarniać całą stronę

0

Co tu Cubarsi zrobił? Zgłaszał sie do odpowiedzi?
Łapa w górę i wywalone na akcje, no kryminał

0

@Kapitan9 nie skreślaj go ty podszywko
On ma dopiero 17 lat, zmęczony itp itp xd

0

@VeB 1899 gdyby był zmęczony to gralby proste podania a nie pojedynki biegowe:D

4

Balde na LS, Araujo i Kounde presują 15 metrów od bramki przeciwnika, odważnie:D

0

@Matt_i1992 No jak gra slabo to mają go chwalić a nie krytykować? Czy milczeć bo ma 17-lat? O co wam chodzi? :D

0

Dobra, Yamalek się rozkręca

0

@partymaker w tym meczu zdecydowanie można tak powiedzieć. Niewyważone decyzje niestety.
Można krytykować slaby(na ten moment) występ zawodnika, nawet jeśli ma 17 lat

16

Lewy przyjmuje w 5 dni roboczych po czym niedokładnie podaje, ehh. Ferran to chociaż z pierwszej piłki coś pograł dzisiaj

1

@Matt_i1992 a kto go skresla, co to za odklejka znowu?

0

Balde gra bardziej jako LS niz LO, wszystko wjeżdża jego stroną

0

Yamalowi dziś sie Dembele wylosował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?