1

Yamala co odkleilo

3

Araujo wie, ze może wyskoczyć?

Za dużo niedokładności, poklepiemy i oddajemy łatwo piłkę

0

@arasz1819 W statystykach zmiażdżyli Walencjie, ale zo z tego? Najważniejsza statystyka po stronie Walencji :)

0

@masa11 Też bym dzisiaj porotowal w drugiej polowie nawet jak wynik nie będzie po naszej myśli

0

Miła niespodzianka z tą przegraną Realu, nawet nasza strata punktów dzisiaj zbytnio nie popsuje mi humoru, kolejka na "zero" względem Realu to i tak będzie dobra kolejka w naszej sytuacji :D

0

@Lionel_Messi10 Ale na różnych kontach google?

0

@messi33 W pełni oddany tez pewnie będzie za 2-3 lata, a nie za rok

2

Kiedyś się spóźnił. Wszedł wtedy z ławki?

4

@KrychaFCB Oni tacy nie są

0

@ShawnC no tak, ale już było 2:4 i tak to wypuściliśmy

1

Dzisiaj my sie pomęczymy, oby bez dogrywki, bo za 3 dni kolejny mecz.
Szkoda tej przewagi zmarnowanej w pierwszym meczu, juz mogło być z górki

0

Szkoda, ze ostatnio Real wymęczył to zwycięstwo. Mają bramkę przewagi i rewanż u siebie, tu sie raczej nic nie wydarzy.
No i mecz o 21.30. W Hiszpanii serio chodzą do pracy na 10?

1

@Criss18Barca Idą na mistrza

0

@Wojciech123 Legią to juz dawno się top3 nie przejmuje

0

@Zoker Tylko czemu w Niemczech jest taniej niż w Polsce? Oni mają jeszcze zapas kakao?

0

@Messiah10 nie był atakowany, Roberto musiał mijać madryciakow jak tyczki

0

@daniel32778 Atleti nam wbiło 4, w Lizbonie też dostaliśmy 4.
Jest lepiej, ale wciąż dość łatwo nas "ugryźć", gdy przeciwnik juz ma piłkę.
Na szczęście zazwyczaj to my prowadzimy grę.
Chociaż też musze pochwalić gre w osłabieniu - wtedy potrafimy cierpieć, paradoksalnie bronimy lepiej niz w 11 :)

0

@daniel32778 Obrona to akurat mocarna nie jest, tracimy minimalnie mniej bramek niż w poprzednim sezonie.
Ofensywa nadrabia

0

@Ilka Trochę dziwnie, bo jedna bramka jest liczona zarówno jako gol jednego i asysta drugiego

1

Pokarało za człapanie

8

Wczoraj sedzia zdobyl Realowi 3pkt, a dzis probuje nam je zabrać. To sa wlasnie te detale. Kolejny już raz w tym sezonie. Oczywiście - dziala to w dwie strony, ale szkoda, ze na naszą niekorzyść zdecydowanie częściej.
Tak jak w poprzednim sezonie - Real duza przewaga, a i tak gdyby nie pomylki sędziów to mistrzem bylaby Barcelona...

1

@Kondziubarca chociaż coś próbuje

0

O tej godzinie zawsze nam sie gra ciężko to Flick znowu swoje rotacje wymyśla.

0

Tartak w środku pola w tym meczu

0

Jeśli Barca Femeni tego nie wygra to Real może doskoczyć tylko na 2pkt w lidze. Byłyby jaja gdyby nasze jeszcze przegrały tytuł :)

0

@skyy10fan Zamiatałem wielokrotnie, żyje.


1

Czekamy na reportaż obiektywnego RM TV

18

Może i dostali karnego z d*py, ale za to Leganes nie dostało zasłużonego karnego.
Tak czy inaczej liga Negreiry

5

Szkoda, ze to Atleti nam zabrało 3pkt w pierwszym spotkaniu ligowym. Powinniśmy ten mecz wygrać, mieć teraz 6pkt przewagi nad Realem i Atletico juz sie dawno nie przejmować

0

@gaucho104 Ale że niby mieli czelność skrytykować Flicka gdy nie mógł wygrać meczu przez kilka kolejek? Nie no, to faktycznie sezonowcy, chorągiewki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?