LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamala co odkleilo
3
Araujo wie, ze może wyskoczyć?
Za dużo niedokładności, poklepiemy i oddajemy łatwo piłkę
0
@arasz1819 W statystykach zmiażdżyli Walencjie, ale zo z tego? Najważniejsza statystyka po stronie Walencji :)
0
@masa11 Też bym dzisiaj porotowal w drugiej polowie nawet jak wynik nie będzie po naszej myśli
0
Miła niespodzianka z tą przegraną Realu, nawet nasza strata punktów dzisiaj zbytnio nie popsuje mi humoru, kolejka na "zero" względem Realu to i tak będzie dobra kolejka w naszej sytuacji :D
0
@Lionel_Messi10 Ale na różnych kontach google?
0
@messi33 W pełni oddany tez pewnie będzie za 2-3 lata, a nie za rok
2
Kiedyś się spóźnił. Wszedł wtedy z ławki?
4
@KrychaFCB Oni tacy nie są
0
@ShawnC no tak, ale już było 2:4 i tak to wypuściliśmy
1
Dzisiaj my sie pomęczymy, oby bez dogrywki, bo za 3 dni kolejny mecz.
Szkoda tej przewagi zmarnowanej w pierwszym meczu, juz mogło być z górki
0
Szkoda, ze ostatnio Real wymęczył to zwycięstwo. Mają bramkę przewagi i rewanż u siebie, tu sie raczej nic nie wydarzy.
No i mecz o 21.30. W Hiszpanii serio chodzą do pracy na 10?
1
@Criss18Barca Idą na mistrza
0
@Wojciech123 Legią to juz dawno się top3 nie przejmuje
0
@Zoker Tylko czemu w Niemczech jest taniej niż w Polsce? Oni mają jeszcze zapas kakao?
0
@Messiah10 nie był atakowany, Roberto musiał mijać madryciakow jak tyczki
0
@daniel32778 Atleti nam wbiło 4, w Lizbonie też dostaliśmy 4.
Jest lepiej, ale wciąż dość łatwo nas "ugryźć", gdy przeciwnik juz ma piłkę.
Na szczęście zazwyczaj to my prowadzimy grę.
Chociaż też musze pochwalić gre w osłabieniu - wtedy potrafimy cierpieć, paradoksalnie bronimy lepiej niz w 11 :)
0
@daniel32778 Obrona to akurat mocarna nie jest, tracimy minimalnie mniej bramek niż w poprzednim sezonie.
Ofensywa nadrabia
0
@Ilka Trochę dziwnie, bo jedna bramka jest liczona zarówno jako gol jednego i asysta drugiego
1
Pokarało za człapanie
8
Wczoraj sedzia zdobyl Realowi 3pkt, a dzis probuje nam je zabrać. To sa wlasnie te detale. Kolejny już raz w tym sezonie. Oczywiście - dziala to w dwie strony, ale szkoda, ze na naszą niekorzyść zdecydowanie częściej.
Tak jak w poprzednim sezonie - Real duza przewaga, a i tak gdyby nie pomylki sędziów to mistrzem bylaby Barcelona...
1
@Kondziubarca chociaż coś próbuje
0
O tej godzinie zawsze nam sie gra ciężko to Flick znowu swoje rotacje wymyśla.
0
Tartak w środku pola w tym meczu
0
Jeśli Barca Femeni tego nie wygra to Real może doskoczyć tylko na 2pkt w lidze. Byłyby jaja gdyby nasze jeszcze przegrały tytuł :)
0
@skyy10fan Zamiatałem wielokrotnie, żyje.
1
Czekamy na reportaż obiektywnego RM TV
18
Może i dostali karnego z d*py, ale za to Leganes nie dostało zasłużonego karnego.
Tak czy inaczej liga Negreiry
5
Szkoda, ze to Atleti nam zabrało 3pkt w pierwszym spotkaniu ligowym. Powinniśmy ten mecz wygrać, mieć teraz 6pkt przewagi nad Realem i Atletico juz sie dawno nie przejmować
0
@gaucho104 Ale że niby mieli czelność skrytykować Flicka gdy nie mógł wygrać meczu przez kilka kolejek? Nie no, to faktycznie sezonowcy, chorągiewki