1

@Andi18 Fermin za Yamala, Garcia za Pedriego i lecimy:D

0

@D10SLEO Dokładnie, warto płacić żeby nam nie przeszkadzali:D

0

@tomcias10 Szczególnie, ze my juz strzelać nie musimy, a w defensywie Yamal jest w zasadzie bezużyteczny

1

@Encore Połowa ligi męczy bułe w podobny sposób, ciężko odróżnić

0

@Coutinho007 Lepszy, ale niestety trochę kurczak bez głowy

7

Ważne, ze madryciaki nie poczuły krwi po naszej wpadce, bo jej uniknęliśmy.
Juz blisko do mistrzostwa.

1

@Outlook Pedri tez go na mine wsadził. Nie rozumiem takich krótkich wznowień, jeszcze do partnera z przeciwnikiem na plecach

0

@Messiah10 Teraz Ferminy :D

1

@sokot Oczywiście, ze tak. Z pewnością takim szefem jak Inigo będzie w niedalekiej przyszłości.

0

Za doslownie jeden obroniony strzal.

Dla mnie Inigo

0

@Wafelattio No to pamiętaj, z pewnością będziesz go wspominać latami

0

@sokot Cubarsiemu to jeszcze trochę do szefa brakuje

1

Plusy - wynik
Minusy - męczarnie

Z Betisem graliśmy dużo, dużo lepiej, niestety wtedy nie udało sie przepchnąć.
Dziś na szczęście przeciwnik sam sobie strzelił, bo nam by pewnie brakło kolejne 90min żeby trafić do ich bramki

Niesamowite jak potrafimy kisić piłkę przez 80% czasu, gdy potrzebujemy gola, ale gdy juz mamy wynik i 3pkt to nagle tracimy kontrolę nad meczem, nie potrafimy unicestwić wtedy przeciwnika

No ale najważniejsze 3pkt, wszystko inne do zapomnienia

Aa no i Inigo zawodnik meczu

0

Prosimy sie o strate punktów

0

Fermin jest beznadziejny

0

Fermin to jest...

1

Lewy zamiast proste podanie po ziemi do Fermina to górą do bramkarza

0

No dobra, to teraz my im nie dajmy pograć

2

Martinez wrzucający na Kounde to idealne podsumowanie naszej gry.
Na pół gwizdka, na odpierdziel. Mnóstwo niedokładności. Leganes teraz będzie zabijać ten mecz.
Jeśli chcemy wygrać to jak najszybciej Gavi i Ferran na boisko

1

Nawet Pedri w kluczowym momencie źle podaje, coś brakuje skupienia

2

Ale to jest beznadziejny mecz na ten moment, typowa kopanina na stratę punktów.

Trzeba podkręcić

1

@dorkizos W rewanżu LM może porotowac

0

Przy takim wyniku Bayern (nie)oficjalnie mistrzem Niemiec

0

@Faro O nic juz w lidze nie grają, mogą oszczędzać siły na Real

0

@FcPortoFan1999 Nadzieja to jest może na jakiś fartowny remisik, ale nie na zwycięstwo 2 bramkami

0

Co ta Jaga odwala

0

Jaga nawet piłki nie może dobrze wybić

0

Może Jaga powalczy chociaż o remis :)

3

@yoli Z szacunku dla kolegi nie powinien skoro chodziło mu o króla strzelców.
Jedynie co zagrażało zdobyciu bramki to potencjalny spalony Raphy po idiotycznym dobiciu - mało brakowało.

0

Rapha z tym dobiciem strzału Cubarsiego to niezłego samoluba odwalił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?