LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W oslabieniu to Lewy dotknie pilke jeszcze ze 2 razy do końca meczu
0
Moze w osłabieniu zaczniemy normalnie bronić
0
@BezglutenowyPedri Do 3 wygranych
0
Z Lewym to juz w sumie w 9 gramy
0
Jeszcze elektryka Araujo na boisko to skończymy w 9
0
W Barcelonie remontada, bo tu bedzie co odrabiać, juz teraz mieli więcej sytuacji niz my, bo my tylko bezplciowe klepanie az do straty
1
Jesteśmy pieprzonymi dziadami w ważnych meczach LM
Więcej spalonych, mniej bronienia
0
@Barcatroll Ale byloby tak samo ofensywie jak teraz :)
4
Zielu wykonawcą karnych w takim klubie, dziwne to jest :D
Martinez taki napadzior i nie podchodzi do 11?
0
@Litman Czy ja wiem? To bez Olmo i z Casado?
0
@F3DO Z tym, ze właśnie w Polsce większość "januszy" woli oglądać Barcę z 2 Polakami w składzie.
Zrozumiały wybór Canal Plus, na TVP tez dobry meczyk, wiadomo
0
@krol211 Frenkie niby w jakiejś tam formie, ale zawsze strach, ze coś odpierdzieli w ważnym meczu
Casado to 100% walki, Frenkie niekoniecznie, chociaż może jeśli czuje konkurencję na plecach...
0
@sebo939 Ja też nie wierze, ze uda im sie wygrać z Realem, nawet jeśli grają u siebie. Znów będziemy robić sobie nadzieję, a przyjdzie mecz i Real wciśnie farfocla na samym początku i najwyżej skończy sie remisem, który Atletico nie ratuje.
Otworzą sie to dostaną kontrę, jak będą grać tak jak wczoraj to znowu ciężko będzie im strzelić Realowi.
Jakos nie wierzę w tą ekipe w LM przeciwko Realowi
0
Pomyślałem "znowu ta ciężka Osasuna", ale w ostatnim czasie są juz zwykłym średniakiem, do tego gramy u siebie.
Biorąc pod uwagę ostatnie 15 ligowych spotkań to drużyna z 17. miejsca w lidze, z 1 zwycięstwem w 14ostatnich ligowych spotkaniach. Po prostu musimy to wygrać, mimo ciężkiego terminarza.
Mam nadzieję, ze znów nie wyjdziemy przesadną rezerwą na boisko, lepiej zrobić swoje i dopiero wtedy oszczędzać kadre
5
@Bulbazaur17 20lat temu w promce był pewnie za 80gr.
Teraz byle jakie piwo to 3.50-4zl, jeszcze niedawno kosztowało 2.50-3zl
Plus taki, ze sporo promek i mozna dorwać za połowę ceny
1
@SkN Niby nie, ale wiadomo jak to sie skończy, mierdy przejdą dalej
0
@Pedri16Future PSV sprzed paru tygodni/miesięcy to był podobny poziom
Teraz niestety dołek
0
@lithotripter I za ile przyszedł? Okolo 70-80mln? W tym samym czasie wydaliśmy 60mln na Olmo
0
@FcPortoFan1999 Może gdyby był Słowakiem...
1
@PIWOSZ89 Jeśli dołoży więcej bramek to to mu wystarczy zeby mu dorównać.
Messim niestety nie będzie nigdy
0
@qbsonFCBarca Pewnie gdybyś dał zaliczkę to by auto poczekalo, ale slabe zachowanie, wiadomo.
1
@Kgorecki2500 A brzydkie jak cholera. Dla mnie ta gra to flop
2
@FanBarcy22 bydło
0
@FcPortoFan1999 Lepiej raz przegrać niż 2 razy zremisować :D
4
@LOPEZ16 Na szczęście bramki strzelają też inni nasi zawodnicy, bo gdybyśmy mysieli liczyć tylko na nasze trio to byłoby słabo.
@Encore Młody nie kiwaj, podaj na spokojnie do tyłu:D
0
@bartekvisca Czerwona ustawila caly mecz
0
@NeroTFP1 Ogolnie to i Barca i Real punktują dużo gorzej niż rok temu
0
@esem91 Tylko czemu tak rzadko uderza na bramkę! Dziś dwa strzały i oba dobre
2
@tbas Olmo tez za bardzo kombinuje czasami, zamiast uderzać to jeszcze szuka podań gdzie juz nie ma na nie miejsca.
Dzisiaj akurat super podal do Martina, ale często brakuje tej decyzji o strzale - jemu i calej naszej drużynie
0
@matirix20 Nie ma szans. Olmo, Casado, Frenkie są przed nim.
Pedri to wiadomo, ze filar drużyny