LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 nielegalnie to tylko do UE można
1
Super, ze udało się wrócić z 0:2, mamy remis, ale bez zaliczki bramkowej i tak będzie ciężko w Mediolanie. Nie możemy tak łatwo trafić bramek, bijemy sie o finał o tracimy gola po 30 sekundach...
Yamal daje show, tego brakowało w Barcelonie przez ostatnie lata:)
1
@Tarnowitz Wpuścił 3 gole z 3 strzałów czyli nic nie obronił - jak tu można mówić o dobrym spotkaniu? Nawet jeśli nie obarczymy go winą za żadną z bramek to i tak po prostu NIC nie obronił
6
@PW27 przecież były tylko 3 celne strzały Interu
0
@Kubsoleon Mimo wszystko w obronie Martin zagrał calkiem nieźle z Realem. W ofensywie gorzej, ale czy Martinez da więcej?
Ja bym jednak nie ruszał duetu Martinez-Cubarsi na środku obrony.
Warunki fizyczne Araujo tez mnie nie przekonują, bo i tak byle kto może wygrać z nim pojedynek główkowy
0
@DIPENSE Do finału to my też będziemy wypoczęci, nie panikuj
0
@Recha_0684 Większość tych obron Szczeny to mimo wszystko było coś co powinien wybronić, moze 1-2 sytuacje gdzie dał coś ekstra.
W ostatnich meczach faktycznie broni tylko to co musi obronić no i nie to ze wymagam od niego więcej - po prostu juz nie robi takiego wow.
No ale oczywiście chce żeby został w bramce do końca sezonu a nawet w kolejnym jeśli jedynymi jego konkurentami mają być Pena i Ter Stegen - z tej trójki Wojtek jest po prostu najlepszy
2
@DLFCB Ten rząd sam sie orze, jeszcze bardziej niż ten pisowski
1
@Zoker Mimo wszystko nie lubie typa za bycie boiskowym rzeźnikiem
0
@Matheu12 Większość nowych aut i tak maledy, ktore w sumie słabo widać ale za to pobierają mało prądu
5
"Wina sędziego"
Trafiłem na to złoto o którym już zdążyłem zapomnieć i... nostalgia
2013 rok, 16 lat, czasy szkolne i wojenki Barca - Real - po prostu czuje ten vibe teraz:D
A słowa piosenki wciąż aktualne, choć Real tych pucharów wygrał sporo, wtedy jeszcze przed La Decimą, ale wina sędziego i terminarz jako wymówki, brutalność i prostactwo ich zawodników.
Jeśli chcecie poczuć sie młodziej to polecam :)
3
@ptrx To jest dosłownie mecz o 6 pkt, jak tu ma nie być presji? Nie mamy 10pkt przewagi tylko 4. Jeśli przegramy będzie+1 i nerwy do końca, jeśli wygramy to +7 i liga w kieszeni. Ten mecz będzie o ogromną stawkę
0
@FCB_dimiC Przy -7 czy -8 do Realu juz było ciężko
0
Napoli tylko 4 zwycięstwa w 11 ostatnich meczach, a i tak mają 3pkt przewagi i lecą po mistrzostwo, bardzo ciekawe :)
W sumie my też ładnie sie podnieśliśmy po listopadzie i grudniu, wtedy też juz każdy zwątpił
0
@tadzik447 bo chyba nie ma oficjalnej pisowni? :D
1
@Derean a u nas jaki był styl za Xaviego?
Przychodzi nowy trener i zmienia styl pod siebie
0
@Szymemdymek czy Martin zagrał tak slabo w defensywie?
0
Ten gol Mbappe z wolnego nie obciąża trochę Wojtka? Mur odsłaniający pół bramki, było logiczne, ze będzie tam celować. Strzał mocny i przy słupku, ale właśnie tego Wojtek musiał się spodziewać
1
@Kuczek Wystarczy im remis
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, bo marzyła mi się obrona tytuły, ale jeśli wygra Raków to też będę zadowolony
13
@Aragorn33 Mnie zastanawia dlaczego jest cisza o ewidentnym karnym na Ferranie dosłownie minutę przed tą sytuacją z Raphinią
0
Jaga jeszcze skończy na 4-5 miejscu jak tak będzie grać. Legia może żałować tej przegranej z Jagą, bo juz by ich wyprzedzili w lidze, to też był taki mały finał
0
Rapha wczoraj tragiczny, ale Olmo też słabiutki mecz. Człapał, człapał i za wiele dobrego nie zrobił.
0
@marcin62 Dembele, Coutinho, Griezman? :D
0
@esem91 Gość nie odgwizdał 2 klarownych karnych dla Barcy, ale nie dał sie nabrać na symulke Raphy, więc top xd
17
Dla Rudigera mniej niz 4 spotkania to będzie skandal.
Niestety tak pewnie będzie
0
@tristan87 Oj ale sluchanie "zranionego" Dudka po zakończeniu meczu było bardzo satysfakcjonujące :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa Brawo dla Ferrana, bo zrobił wszystko jak najlepiej, ale to był też błąd Kurtyny. Niepotrzebnie wychodził.
1
@norbi77 ciężki mecz do oceny. Zrobił 2 bardzo ważne asysty, ale przez 110 minut mial na przeciwko siebie niepewnego Frana i za wiele nim nie pokręcił.
Oczywiście dużo lepszy od Raphinii, ale no do ideału sporo zabraklo.
No i właśnie te glupie straty i popisowe zagrania, które zamaist korzyści narażały nas na kontry.
No ale wiadomon-17 lat wiec nie mamy prawa krytykować :D
0
@F3DO Ogolnie to dziś zagrał dosyć slabo, ale 2 asysty mają znaczenie