1

@tomek8756 nielegalnie to tylko do UE można

1

Super, ze udało się wrócić z 0:2, mamy remis, ale bez zaliczki bramkowej i tak będzie ciężko w Mediolanie. Nie możemy tak łatwo trafić bramek, bijemy sie o finał o tracimy gola po 30 sekundach...
Yamal daje show, tego brakowało w Barcelonie przez ostatnie lata:)

1

@Tarnowitz Wpuścił 3 gole z 3 strzałów czyli nic nie obronił - jak tu można mówić o dobrym spotkaniu? Nawet jeśli nie obarczymy go winą za żadną z bramek to i tak po prostu NIC nie obronił

6

@PW27 przecież były tylko 3 celne strzały Interu

0

@Kubsoleon Mimo wszystko w obronie Martin zagrał calkiem nieźle z Realem. W ofensywie gorzej, ale czy Martinez da więcej?
Ja bym jednak nie ruszał duetu Martinez-Cubarsi na środku obrony.
Warunki fizyczne Araujo tez mnie nie przekonują, bo i tak byle kto może wygrać z nim pojedynek główkowy

0

@DIPENSE Do finału to my też będziemy wypoczęci, nie panikuj

0

@Recha_0684 Większość tych obron Szczeny to mimo wszystko było coś co powinien wybronić, moze 1-2 sytuacje gdzie dał coś ekstra.
W ostatnich meczach faktycznie broni tylko to co musi obronić no i nie to ze wymagam od niego więcej - po prostu juz nie robi takiego wow.
No ale oczywiście chce żeby został w bramce do końca sezonu a nawet w kolejnym jeśli jedynymi jego konkurentami mają być Pena i Ter Stegen - z tej trójki Wojtek jest po prostu najlepszy

2

@DLFCB Ten rząd sam sie orze, jeszcze bardziej niż ten pisowski

1

@Zoker Mimo wszystko nie lubie typa za bycie boiskowym rzeźnikiem

0

@Matheu12 Większość nowych aut i tak maledy, ktore w sumie słabo widać ale za to pobierają mało prądu

5



"Wina sędziego"
Trafiłem na to złoto o którym już zdążyłem zapomnieć i... nostalgia

2013 rok, 16 lat, czasy szkolne i wojenki Barca - Real - po prostu czuje ten vibe teraz:D

A słowa piosenki wciąż aktualne, choć Real tych pucharów wygrał sporo, wtedy jeszcze przed La Decimą, ale wina sędziego i terminarz jako wymówki, brutalność i prostactwo ich zawodników.

Jeśli chcecie poczuć sie młodziej to polecam :)

3

@ptrx To jest dosłownie mecz o 6 pkt, jak tu ma nie być presji? Nie mamy 10pkt przewagi tylko 4. Jeśli przegramy będzie+1 i nerwy do końca, jeśli wygramy to +7 i liga w kieszeni. Ten mecz będzie o ogromną stawkę

0

@FCB_dimiC Przy -7 czy -8 do Realu juz było ciężko

0

Napoli tylko 4 zwycięstwa w 11 ostatnich meczach, a i tak mają 3pkt przewagi i lecą po mistrzostwo, bardzo ciekawe :)

W sumie my też ładnie sie podnieśliśmy po listopadzie i grudniu, wtedy też juz każdy zwątpił

0

@tadzik447 bo chyba nie ma oficjalnej pisowni? :D

1

@Derean a u nas jaki był styl za Xaviego?
Przychodzi nowy trener i zmienia styl pod siebie

0

@Szymemdymek czy Martin zagrał tak slabo w defensywie?

0

Ten gol Mbappe z wolnego nie obciąża trochę Wojtka? Mur odsłaniający pół bramki, było logiczne, ze będzie tam celować. Strzał mocny i przy słupku, ale właśnie tego Wojtek musiał się spodziewać

1

@Kuczek Wystarczy im remis

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, bo marzyła mi się obrona tytuły, ale jeśli wygra Raków to też będę zadowolony

13

@Aragorn33 Mnie zastanawia dlaczego jest cisza o ewidentnym karnym na Ferranie dosłownie minutę przed tą sytuacją z Raphinią

0

Jaga jeszcze skończy na 4-5 miejscu jak tak będzie grać. Legia może żałować tej przegranej z Jagą, bo juz by ich wyprzedzili w lidze, to też był taki mały finał

0

Rapha wczoraj tragiczny, ale Olmo też słabiutki mecz. Człapał, człapał i za wiele dobrego nie zrobił.

0

@marcin62 Dembele, Coutinho, Griezman? :D

0

@esem91 Gość nie odgwizdał 2 klarownych karnych dla Barcy, ale nie dał sie nabrać na symulke Raphy, więc top xd


17

Dla Rudigera mniej niz 4 spotkania to będzie skandal.
Niestety tak pewnie będzie

0

@tristan87 Oj ale sluchanie "zranionego" Dudka po zakończeniu meczu było bardzo satysfakcjonujące :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa Brawo dla Ferrana, bo zrobił wszystko jak najlepiej, ale to był też błąd Kurtyny. Niepotrzebnie wychodził.

1

@norbi77 ciężki mecz do oceny. Zrobił 2 bardzo ważne asysty, ale przez 110 minut mial na przeciwko siebie niepewnego Frana i za wiele nim nie pokręcił.
Oczywiście dużo lepszy od Raphinii, ale no do ideału sporo zabraklo.

No i właśnie te glupie straty i popisowe zagrania, które zamaist korzyści narażały nas na kontry.
No ale wiadomon-17 lat wiec nie mamy prawa krytykować :D

0

@F3DO Ogolnie to dziś zagrał dosyć slabo, ale 2 asysty mają znaczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?