0

Jaki tu będzie spokój

0

@Lukasz999 Z drugiej strony to i tak jestem niemal pewien, ze z taką formą w obronie to by nas ten atak PSG upokorzył. Inter strzelił nam 4 w jednym meczu to PSG chyba z 6...
Ok, final to final, niby równe szanse, ale ta nasza obrona i tak by nie dowiozła

1

@PatrychoO Nawet jeśli to było 500kg ziemniaków... no to ludzie kochani

4

@Konradowskyy No ale ogólnie trzeba przyznać, ze Tusk też slabo wybrał swojego kandydata, ciężko było o gorszy wybór. Jednak jest dużo niechęci wobec Rafałka w społeczeństwie, wystarczyło postawić na jakiegoś randoma, a tak serio wybieramy mniejsze zło

5

@Gall Raczej nie profil TAA, klasa może i nawet wieksza.
TAA po prostu bardziej ofensywny, ale w defensywie gorzej.
Kounde w formie jest świetny z tylu i daje też dużo w ofensywie.

W każdym razie nawet 4mln za dołączenie miesiąc wcześniej jest trochę niezrozumiałe, 10 to juz całkiem absurd

1

@Bajson Kounde to jeszcze za Bartomeu?

0

@Pedri16Future Może patrzymy też przez pryzmat kadry, tam od dłuższego czasu Robert prezentuje sie slabiutko.

1

To jak z powrotem Neymara czy Messiego -uwierzę dopiero, gdy to się stanie

0

@Kgorecki2500 A moze zaczniemy go zgłaszać za trolling?

1

@michaleu Po prostu zależy ci na zielonych, które później wymienisz na atrakcyjne nagrody :)

0

@michaleu Glosujemy lajkami jak na notatniku? :D

1

W ogóle to czemu te europejskie finały są w środku tygodnia? Rozumiem, ze w sobotę final LM, ale to juz lepiej żeby grali final LE czy LK w piątek albo nawet w niedzielę.
Srodek tygodnia i mecz o 21 z potencjalną dogrywką i karnymi to trochę słabo

0

@RosjaninBut Dlatego jeśli ten Garcia jest serio taki dobry to skoro już wyłożymy na niego 25mln to niech gra w pierwszym składzie, a przynajmniej niech rywalizuje na zdrowych zasadach z Ter Stegenem(lub Wojtkiem jeśli Niemiec zgodzilby się odejść w co nie wierzę).
Kupienie dobrego bramakrza i wypozyczenie to jakiś absurd, szczególnie jeśli z Wojtkiem można po prostu nie przedłużyć kontraktu.
Nie widzę ani jednego argumentu żeby robić transfer za 25mln i oddawać go na rok do innego klubu jednocześnie mając problem na tej pozycji.

Ale to czysto teoretycznie, bo ja naprawdę nie wierzę, ze Ter Stegen odejdzie z klubu, ba, nawet wątpię czy będzie uczciwa rywalizacja miedzy nim a Wojtkiem(ewentualnie Garcią).Amigos nie do ruszenia moim zdaniem, niestety

1

@Kgorecki2500 I postawimy mur żeby smog do nas nie przelatywał?

0

@Bykunn No tak, ale chyba Kaczyński dobrze o tym wszystkim wiedział, w każdym razie powinien wiedzieć.

Wystawiasz normalnego gościa, na którego choćby chcieli to nic nie znajdą, masz 30% głosów swojej parti jak jak przeciwnik 30% swojej, ale bezstronni głosują na twojego, bo jest normalnym chłopem, a nie typowym politykiem z aferami i z wątpliwym kręgosłupem moralnym tak jak przeciwnik

Coś takiego jak z Dudą przed pierwszą kadencją- niczym sie nie wyróżniał, niczym nie podpadał i wygrał.

1

Sorry za dolewanie g*wna do tego politycznego szamba tutaj, ale tylko jedno...

Przecież te wybory wygrałby dowolny polityk KO/Pisu, który nie miałby żadnych afer i przyklejonych łatek. Wiem, ze w polityce o to ciężko, ale serio lepiej byłoby wyciągnąć jakichś randomów. Każdy wyznawca KO czy PiSu i tak by głosował na swoich, a bezstronni wybraliby po prostu normalnego gościa.
Jeśli ogromna część wyborców spoza betonu POPis i tak zaglosuje na takiego Nawrockiego i o zwycięstwie zadecyduje kilka punktów procentowych to PiS wystawiając "czystego" kandydata miałby wygraną w kieszeni
Po prostu Nawrocki nie ma żadnych osiągnięć, a afer mnóstwo. Mimo to jeśli przegra to minimalnie.
Podobnie można powiedzieć o Trzaskowskim - afer może mniej, ale też wielu ma go zwyczajnie dosyć chociażby za ciągłe zmiany zdania względem tego co akurat mu się opłaca powiedzieć itp.
Serio te wybory to jakaś groteska.

0

@RosjaninBut Serio był taki moment gdzie widziałes Szczęsnego podającego do obrońców na 10 metrów i pomyślałes "Ter Stegen zrobiłby to lepiej"?. Akurat pod tym względem nie można mieć pretensji do Wojtka, nie wsadzał kolegów na miny, nie kopał na outy częściej niz to robił MATS, po prostu czułeś ten spokój, a tego przy Marcu nie czułem, zawsze mógł coś odwalić przy wprowadzaniu piłki.
Jeśli juz się czepiać Wojtka to o prokurowanie karnych swoimi wyjściami - to na pewno jest dużym minusem

0

@jakub1906 A na cholerę przedłużać kontakt ze Szczęsnym i wypożyczać Garcie skoro jest podobno takim kotem(sam sie nie wypowiem, nie ogladam Espanyolu)
Daj mi jakiś argument.
Jeśli chcemy go kupić, bo jest dobry to po prostu niech gra u nas.
W sprzedaż Ter Stegena nie wierze, ale można pozbyć się Peny, nie przedłużać Wojtka(pisze to z bólem serca jako Polak) i pozwolić na zdrową rywalizację Ter Stegena z Garcią.
Wypożyczenie gościa za którego płacić 25mln jest idiotyczne w każdym scenariuszu

20

@MesQueUnClub96 pomyliłeś forum

0

@krefi10 trochę lepszy+ ograny w La Liga

1

@directedbyfcb Mamy Ferrana w domu, chcesz kupić gościa, który odpali teraz albo równie dobrze za 2-3 lata lub wcale? Komedia

1

No i co oni w nim widzą? To bardziej LS czy 9?
Ma coś więcej niż szybkość, która akurat w La Lidze nie będzie kluczowa? Jeszcze rozumiem wypozyczenie, ale nie transfer za grube pieniądze

0

@norbi77 Nasza obrona wiosną była po prostu zła, wręcz tragiczna i bezsens obwiniać za to Ter Stegena. Cubarsi w wielu meczach wyglądał jak typowy junior, reszta też nie dowoziła. Zamiast łapać na spalone to robiliśmy autostradę do wlasnej bramki.
Moim zdaniem w ważnych meczach powinniśmy grać trochę inaczej, nie z takim ryzykiem

0

@Danny Gaucho To dosyć dziwne, bo jeszcze rozumiem, ze Pele gral w innej epoce + "dzika" Brazylia to mogły być rozbieżności, ale Koeman grał juz w czasach gdzie wszystko powinno być klarowne i udokumentowane

0

Jeśli Wojtek serio przedłuża kontrakt to nie wierze w ten transfer. Ter Stegen przecież nie odejdzie z klubu, a 3 bramkarzy walczacych o skład? No srednio.
Wojtek raczej nie zostanie po to żeby być nr. 3 i patrzeć jak minuty są dzielone miedzy Garcią i Ter Stegenem

1

@Kapitan hawk Grają 1vs2? Słabe fairplay

1

@DeXt3rVeB Skoro pół Polski mu to zarzucało to nic dziwnego

1

@Pedri16Future To kretyński pomysł. Lepiej nie iść wcale niż sie fatygować, a i tak celowo oddać nieważny głos:D

0

@Nefir po co Rashford? I juz nie zarabia 300k tygodniowo? :D

8

A później znowu zajechany będzie szukać formy pół sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?