LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZwyklyKibicBarcy04 No ta Finlandia to nasz główny rywal w walce o baraże
0
@CLS63AMG No i cały hype po stronie Yamala
0
I takie mecze chce się oglądać, nie jakieś 1:0 po bezbarwnej grze
0
@partymaker Obiektywnie to ostatnie 2-3 miesiące Cubarsi miał dosyć średnie.
Wiem, wiem, ma 18 lat, jednak selekcjoner wymaga jakości tu i teraz
1
Pedriiii ale kot
1
Oj slabo widze tego karnego Yamala, ale może...:)
Zeby sie jeszcze nie zemściło
No i ezz, jest progres w tym elemencie:)
0
@LOPEZ16 Wystarczyłoby 60min na boisku z Finlandią, nic więcej
0
Co tam robi Lenglet? Taki kozak?
0
To byłaby kompromitacja zarządu.
Przy założeniu, ze Ter Stegena nie będzie dało sie wypchnąć z klubu to naturalna decyzja nasuwa sie sama - kupujesz bramkarza do pierwszego skladu, Ter Stegen zostanie na rezerwie i będzie walczyc o skład, a Wojtek niestety ale powinien odejść bez przedłużania kontraktu
Przy problemach z rejestracją naprawdę nie potrzebujemy 3 dobrych bramkarzy.
No i sam Garcia bylby glupi gdyby poszedl na układ z wypożyczeniem
0
@arasz1819 wygląda na to, że duża część tych botów lub imbecyli jest posłami koalicji :)
0
@Comentateiro No a PiS tez raczej nie będzie rozmawiać z konfidentami donoszącymi na Polskę do Brukseli
Wybrani przez Polaków i jawnie działający na szkodę ojczyzny, dawniej za zdradę Polski wiadomo jaka była kara, teraz połowa obywateli zadowolona ze s*ania we wlasne gniazdo
Tak to właśnie jest w naszej polityce. Nie ma szans na dialog. Nawet w obecnej koalicji nie mogą sie dogadać to co dopiero mówić o lepszych relacjach PO z PiSem
2
@Kapitan hawk Jakieś 9 lat od ostatniego dobrego meczu w kadrze :)
No trochę przesadziłem, ale ostatnia bramka w kadrze w sezonie 20/21
0
Nie popieram, ale rozumiem
Jesteś bohaterem i nagle odchodzisz do największego rywala
0
@Lewangoooolsky No to niech kończy karierę w kadrze.
Odpuści najważniejszy mecz, a później wrócić poprawiać statystyki z Maltą i innymi "leszczami" w grupie.
0
Zasadniczo zgoda tylko komu? Ze*ranemu w meczach z Mołdawią Zielińskiemu?
Mało liderów w tej drużynie, w zasadzie to ich brak.
Co do decyzji Lewego - no ciężko jej jakoś bronić. Powinien przyjechać na zgrupowanie, pożegnać Grosika jako kapitan nawet jesli nie zagrałby w tym meczu, a z Finlandią byłby potrzebny na boisku w być może kluczowym meczu tych eliminacji(choć myślę, ze drugie miejsce zajmiemy bez problemu).
Co do zmeczenia sezonem - akurat w ostatnich tygodniach Lewy nie miał zbyt wielu minut w nogach, te 60-70 w Helsinkach by jeszcze wytrzymał.
Ogolnie nie podoba mi sie takie wybieranie na których zgrupowaniach zawodnik chce być, a na których nie.
Albo dajesz wszystko dla kadry albo może czas pomyśleć o zasłużonej emeryturze i pozwolić druzynie w pełni przygotować sie na gre bez ciebie
Teraz bedziemy próbować grać bez Lewego, później wróci na mecze z jakąś Maltą itp itp
0
@PIWOSZ89 Na Euro byli top 2 drużyną, niestety dla nich trafili na Hiszpanię
0
@AssisMoreira Podobne gadanie było przed ostatnim Euro, w eliminacjach rozwalcowali przeciwników prezentując ultraofensywny futbol, a przyszedł turniej i grali kupe jak większość drużyn na tym turnieju
2
Niemcy genialne Euro, a ten mecz taki pazdzierz. Brakuje kilku waznych zawodników. No ale mnie porażka Niemców martwić nie będzie:)
1
@BKSChemik Tak, ale też na bramkę Espanyolu teoretycznie można strzelać z lepiej przygotowanych sytuacji niż czasami desperackie strzały na bramkę Realu czy Barcelony :D
0
@Lewy952468xx I tak się nigdzie nie ruszy
0
@torondirn Ale nie rozumiesz - to po prostu jest niemożliwe, sam Ter Stegen już zapewniał, ze nigdzie sie nie rusza.
Lepiej zejść z niskiej pensji Wojtka niz trzymać na siłę 3 bramkarzy, po prostu.
2
@LeoMessiiBarcaPepa Z naszą obroną to się będzie musiał jeszcze nauczyć bronić 2vs1:)
0
@torondirn Zgoda, Szczęsny jest lepszy od Ter Stegena, ale jeśli mamy wybór zostać z Garcią, który ma być "1" i z Ter Stegenem, a zostać z 3 bramkarzami i płacić jeden kontrakt za dużo to lepiej zostać z Ter Stegenem. Chlop nie odejdzie i tyle, z Wojtkiem wystarczy nie przedłużać umowy.
0
@DiSBlaDE Ee tam, taka ładna jesień była tej wiosny. Ciepło i słońce są przereklamowane, team 8 miesięcy jesieni :d
0
@DonPancio Na szczęście to nie będzie transfer za 50-60mln
0
To bez sensu przedłużać kontrakt z Wojtkiem, bo Ter Stegena i tak nie qypchniemy. 3 bramkarzy jest nam zbędnych, za Xaviego sezonie mieliśmy tylko 1(bo Pena nie był traktowany poważnie).
0
@patrykzmc2000 No tak szczerze to przy transferze Garci i przy pozostaniu Ter Stegena(a nie odejdzie na 100%) to przedłużanie kontraktu z Wojtkiem jest bez sensu.
Jeszcze Pena, ale awet jeśli odejdzie to rywalizacja Garci i Ter Stegena będzie wystarczająca
0
@patrykzmc2000 A dobry jest? Obrońca spadkowicza, drugą drużyną ligi pod względem traconych bramek.
Pytanie czy jest nam potrzebny, jako zapchajdziura to bez sensu
0
@Deviler Tak - na pewno nie na POPiS
0
@Matt_i1992 Brave lub Opera