0

Casado zagrał super sezon ale tak, lepiej go sprzedać za wcale nie wielkie pieniądze i liczyć na Bernala, który zagrał 3 mecze w presezonie :D
Nie mogą być aż tak głupi

4

@cchesterr43 I setki innych śmiertelnych wypadków każdego dnia.

0

@dariooo No niestety z tego się utrzymują.

0

@Kondziubarca Mial wracać 7 czy 9 lipca

1

@blakkudium A my mamy jakiś procent od tej sprzedaży czy wszystko bierze Nike?
No i ciekawe czy znów będą problemy z dostępnością przez cały sezon

2

@Eklerek Kto to kupuje?

2

@Majkmajki Co dwa dni chmury w tym kraju, nawet latem, dajcie trochę sie nacieszyć słońcem:D

4

@Kessie Aż doceniłem jeszcze bardziej zasłużone zbanowanie tego...

1

@Starrk Ezz, wreszcie lato

3

Wreszcie lato! Chociaż parę dni sie można nacieszyć słońcem, bo ostatnio to co drugi dzień zachmurzone jak w październiku.

2

@fart Ostatnie referendum i tak było zbojkotowane

19

@Aragorn33 i cyk fikołek

1

@blakkudium 500zl za koszulkę nawet po rabacie? No nie dla Polaka to :D

3

@Katalończyk 99 raczej czepia się niekonsekwencji premiera

1

@MeAndSwan Na szczęście Bilbao to ma tu tyle do gadania co ja albo Ty :)

To jest sprawa tylko między Barcą i Nico

1

@Stinger_ Za Lewego, który też tylko pozoruje presing.

No ale oczywiście nie wierzę w ten transfer, już za późno na powrót
Mecz pożegnalny i tyle

0

Ile ten medialny pajacyk dawał procent na powrót Messiego?

0

@leom2012 Macki Laporty

0

@NeroTFP1 O ile poskłada do kupy naszą obronę, która na wiosnę wyglądała jak amatorzy

0

@pluszek Ale wchodzi głodny Dembele

1

@PerroHerro Nie, nie powinien.
Taki dostał kontrakt, każdy by skorzystał.

4

@Kubsoleon Sam tego chciał, przyszedł tam mimo, ze był to jeszcze słabszy klub niż teraz

0

@adamek20151 Ale czy ty porownujesz mecz z cieniasami z MLS do meczu przeciwko PSG?

0

@Hawajczyk Dokładnie. Messi to jeszcze człapanie nadrabiał swoim geniuszem, ale reszta niestety ciągnęła nas w dół.
Jeszcze gigantyczne pensje

1

@Lionel_Messi10 No w tym sensie to ok, w takim rozumieniu to kazda grupa byłaby dla nich grupą śmierci

1

@Lionel_Messi10 Z czego? Przecież to jedna ze slabszych grup była

0

Nic dziwnego, w innym klubie nawet połowy takiego wynagrodzenia nie dostanie

1

@PatrychoO Jakość top nawet za darmo. Jedynie na androidzie trochę pikseloza

0

@Seledynowy Z takim przeciwnikiem to Messi też się nie nadaje, bo tu potrzeba najwyższej intensywności

0

A trzeba było dać over 5.5 :D

Przecież ta ich obrona to komedia, kwestia czy gracze PSG będą chcieli sie trochę spocić czy przejść się po nich spacerkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?