LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casado zagrał super sezon ale tak, lepiej go sprzedać za wcale nie wielkie pieniądze i liczyć na Bernala, który zagrał 3 mecze w presezonie :D
Nie mogą być aż tak głupi
4
@cchesterr43 I setki innych śmiertelnych wypadków każdego dnia.
0
@dariooo No niestety z tego się utrzymują.
0
@Kondziubarca Mial wracać 7 czy 9 lipca
1
@blakkudium A my mamy jakiś procent od tej sprzedaży czy wszystko bierze Nike?
No i ciekawe czy znów będą problemy z dostępnością przez cały sezon
2
@Eklerek Kto to kupuje?
2
@Majkmajki Co dwa dni chmury w tym kraju, nawet latem, dajcie trochę sie nacieszyć słońcem:D
4
@Kessie Aż doceniłem jeszcze bardziej zasłużone zbanowanie tego...
1
@Starrk Ezz, wreszcie lato
3
Wreszcie lato! Chociaż parę dni sie można nacieszyć słońcem, bo ostatnio to co drugi dzień zachmurzone jak w październiku.
2
@fart Ostatnie referendum i tak było zbojkotowane
19
@Aragorn33 i cyk fikołek
1
@blakkudium 500zl za koszulkę nawet po rabacie? No nie dla Polaka to :D
3
@Katalończyk 99 raczej czepia się niekonsekwencji premiera
1
@MeAndSwan Na szczęście Bilbao to ma tu tyle do gadania co ja albo Ty :)
To jest sprawa tylko między Barcą i Nico
1
@Stinger_ Za Lewego, który też tylko pozoruje presing.
No ale oczywiście nie wierzę w ten transfer, już za późno na powrót
Mecz pożegnalny i tyle
0
Ile ten medialny pajacyk dawał procent na powrót Messiego?
0
@leom2012 Macki Laporty
0
@NeroTFP1 O ile poskłada do kupy naszą obronę, która na wiosnę wyglądała jak amatorzy
0
@pluszek Ale wchodzi głodny Dembele
1
@PerroHerro Nie, nie powinien.
Taki dostał kontrakt, każdy by skorzystał.
4
@Kubsoleon Sam tego chciał, przyszedł tam mimo, ze był to jeszcze słabszy klub niż teraz
0
@adamek20151 Ale czy ty porownujesz mecz z cieniasami z MLS do meczu przeciwko PSG?
0
@Hawajczyk Dokładnie. Messi to jeszcze człapanie nadrabiał swoim geniuszem, ale reszta niestety ciągnęła nas w dół.
Jeszcze gigantyczne pensje
1
@Lionel_Messi10 No w tym sensie to ok, w takim rozumieniu to kazda grupa byłaby dla nich grupą śmierci
1
@Lionel_Messi10 Z czego? Przecież to jedna ze slabszych grup była
0
Nic dziwnego, w innym klubie nawet połowy takiego wynagrodzenia nie dostanie
1
@PatrychoO Jakość top nawet za darmo. Jedynie na androidzie trochę pikseloza
0
@Seledynowy Z takim przeciwnikiem to Messi też się nie nadaje, bo tu potrzeba najwyższej intensywności
0
A trzeba było dać over 5.5 :D
Przecież ta ich obrona to komedia, kwestia czy gracze PSG będą chcieli sie trochę spocić czy przejść się po nich spacerkiem