LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio_87 Jest dobrze, ale dla pewności z optymizmem poczekał bym do drugiego meczu presezonu, wtedy będzie oficjalnie optymizm
0
@Kapitan9 Tak jak w pomocy - 2 po więzadłach, szklanka Olmo i z pewniaków Casado(z problemami pod koniec sezonu, Pedri(który odpukac wyjątkowo nie miał konfuzji) i Frenkie(tez z kontuzjami)
W obronie też Araujo i Christensen co chwile z urazami, no ale za dużo stoperów :D
7
@Goldenretriever1899 Większość poprzedniego sezonu zagrał bardzo dobrze, pensje ma raczej niską, a i tak są tacy, którzy by go sprzedali w celu szukania oszczędności. To juz bym wolał Frenkiego sprzedać albo, z bólem serca, Gaviego.
1
@Never Nie no, mordowanie dziecka w 9 miesiącu nie może przejść bezkarnie
0
@Karamba Dokladnie, to "premium" to po prostu normalna, nowoczesna przeglądarka jak Brave czy Opera.
Nie rozumiem dlaczego tak wielu ludzi męczy sie z Chrome, które tak naprawdę nie ma nic do zaoferowania względem innych przeglądarek
0
No ale ważne, że nie PiS...
2
@Jakchcesz Oczy bolą od tej pikselozy :D
0
@Krystian1588 Ale, ze z tysiecy slawnych ludzi w miesiącu umiera kilku? Szok
3
@Hawajczyk na 9 to Ferran był świetnym zmiennikiem, wręcz równorzędny zawodnik z Lewandowskim.
Potrzebowaliśmy nowego LS, zobaczymy czy to było wzmocnienie
9
@Kgorecki2500 W Neapolu pewnie za 8-10 euro
8
@Bartolomeoo A co on takiego pokazał przez te wszystkie sezony u nas
0
@PatrykBarca I w Polsce jest inna definicja gwałtu, Polki nie wiedzą, że są gwałcone
0
@Rastafarnianin Bo niestety, kto raz sie przelamal i poleciał za granicę to raczej szybko nad Baltyk nie wróci
0
@zadafcb Niestety obawiam się, mistrz Islandii czy innego Kazachstanu to taki maks dla polskich drużyn
1
@BulaKG Spokojnie, póki co rywalizujemy z mistrzem ligi kraju wielkości większego miasta w Polsce.
Zobaczymy w następnej rundzie czy faktycznie godnie nas zaprezentują
1
Szkoda, ze ta Crvena w następnej rundzie
0
Zasadniczo to piłkę i tak zgarnął inny piłkarz Lecha i do tego faulowanego i tak by nie doleciala nawet bez faulu.
Gwizdanie takich karnych jest bez sensu, no ale - przepisy
1
Szedł sam na sam
Przekręci Lecha 2 razy w 5 minut, to jest właśnie ta futbolowa patologia
Możesz sie wzmacniac za miliony, a pozniej jakiś amator i tak cie przekręci
Może VAR pomoże, ale i tak kryminał
0
@lucca87 Niestety bez większych szans na LM w tym roku
11
@Lewangoalski Serio nie znasz Ekstraklasy?
1
@Kibicodlat5 w stylu Barcelony czyli ch..wie
0
@PatrykBarca W sensie zawodnik wypychany z 15 drużyny PL?
0
No cóż, raczej mało prawdopodobne, ze coś da tej drużynie, ale skoro już tu będzie to powodzenia.
Szwagry do wyje.. wiadomo
Marzy mi sie żeby kiedyś o losach tego klubu decydowali profesjonalni, kompetentni ludzie, a nie kółko wzajemnej adoracji i amigosi
1
@Kaktusek Jak sie oddaje najlepszego stopera
1
Coś czuję, ze Jaga w tym sezonie będzie bliżej spadku niż europejskich pucharów
10
Ale się ten klub kompromituje na własne życzenie ehh
2
Legia juz chyba zmęczona sezonem
0
@Dayan016 650zl za koszulke, drogie hobby:)
0
@marcin62 Jak ktoś nie grał to tak, ale mnie nie ciagnie do przechodzenia gier kilka razy.
Zbieram sie do Wiedzmina 3, bo chciałbym jeszcze sobie przypomnieć przed premierą Wiedzmian 4(wiem, mam jeszcze duuuuzo czasu), ale jakoś nie mogę ze świadomością, ze w sumie to większość fabuły wciąż pamietam.
0
@Almighty Nie oszukujmy sie, każdy zainteresowany wie juz od kilku dni kto będzie selekcjonerem