LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No dobra, dajcie już mu spokój.
Na boisku z opaską i tak będzie biegał ktoś inny, a w szatni nie musisz mieć opaski żeby pokazać jaja i się odezwać
4
Z tych donejtów chyba sie uzbiera na rejestracje?
0
@patrykzmc2000 Kup Oled, i czekaj na Switcha 2 Oled, bo to co wyszło teraz to plucie fanom w twarz
2
@Konradowskyy i w finale te placki do ogrania ehh
Ten nasz przeklęty gen przegrywu
0
@Cule1234 Ta liga jest serio upośledzona.
No ale pare milionów do podziału pewnie
Serio to patola jakaś
5
@Kapitan hawk ??? Ale co? :)
1
@tbas u nas miał 7 netto.
Roznica 3mln, niby dużo, ale jak na Arabię to przepaści nie ma
2
@Popitek12 Weź dwa
0
Za dużo pomocników
0
Inigo zarabiał 14mln brutto? No ładna sumka
2
Sprzedajemy najlepszego stopera za 5mln xd
1
@AssisMoreira coś nie wierzę tej teorii:D
2
Postawa Ter Stegena to jedno, ale naprawdę szwagry po raz kolejny potrzebują fikołków żeby zarejestrować nowych piłkarzy? A co gdyby Niemiec był zdrowy? Wtedy jedyna nadzieja na rejestrację to przepchnięcie loży VIP?
Początek sierpnia, a w składzie 4 bramkarzy - 2 niezarejestrowanych, 1 połamany no i ten czwarty... Pena
0
@BorzyKrzys Myślę, że kolejne 9 jeszcze poczekamy
0
To na ten moment zostajemy z Peną w bramce na pierwszy mecz ligowy?
3
@Filipem Serio pobierz Opere
Masz blokowanie reklam i tryb ciemny
0
@karci0 Nie no raczej bez szans na taką wagę przy tym wzroście
1
@JanZagloba Zapomnij o awansie, w Belgradzie nawet remis będzie cudem
0
@BorzyKrzys to idealny puchar na zdobywanie punktów do rankingu, nawet po awansie do LM byłaby ogromną radość, ale punktów 0.
Pytanie czy tym sposobem przybliżymy sie do awansu do LM? Chyba tylko awansując na 10 miejsce i mając bezpośredni awans, bo nasze ekipy jeszcze długo będą za słabe na rywalizacje w 3 czy 4 rundzie LM
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie, dostaną Fenerbahce, Salzburg albo Feyenoord i będzie łomot
2
@Piotrek1993 nigdy nie był w takiej formie żeby wejść do LM
1
Lepiej byłoby mieć 1 mocną drużynę niż 4, które nie będą chłopcami do bicia jedynie w LK, a o LM możemy jedynie marzyć
Będziemy sobie zbierać te punkty w LK i kwalifikacjach, będziemy ogrywać trzecią albo czwartą drużynę z Czech, Słowacji czy Serbii, ale poziomem na wejście do LM jeszcze długo nie dojedziemy, bo mistrzowie wymienionych krajów i tak będą nam spuszczać wpierdziel
8
@PaPo Do 3 wygranych
5
@Who_you_mam Jak można być tak nieprzygotowanym?
6
Naprawdę szkoda, że taka połowa w wykonaniu Lecha jedynie na remis
0
@Stinger_ Zrobił to czego nie zrobił Mrozek
1
Już to widziałem w bramce
0
Z dobrych akcji nie wpadło, a tu wrzuta z d..py i gol.
Nie mam nic przeciwko :)
Teraz grać swoje i nie pozwolić im nabrać wiatru, trzeba wygrać
0
No ładnie grają, niestety nadal 0:1
0
@4drian0 a ja właśnie szukałem czegoś do obstawienia :D