LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyjazd do Londynu, ciężko
0
@Matt_i1992 Szczerze? Fermin>>>>>Cubarsi jeśli chodzi o jakość
0
@Katalończyk 99 Dziwne, u mnie działa
No ale ja wyszedłem ze średniowiecza i nie używam Chrome
1
@AlphaNumeric Dlaczego musimy sprzedawać? Zeby zarejestrować Gerarda Martina? Wytlumacz mi to, dlaczego musimy sie OSŁABIAĆ na starcie sezonu
8
@Lanosss Ojojoj coś sie dzieje[GepardMoreno]
0
Legenda na ratunek
0
@BARCA1899Messi Jeśli sam zawodnik nie będzie chciał odejść to zostanie
1
@ShawnC A jeszcze smieszniej jak się słucha o wypchnięciu Casado za 30mln, bo trzeba zarejestrowac gościa, który jeszcze nic nie dał tej drużynie.
Jak pojawi sie oferta nie do odrzucenia to ok, ale nie za 30mln za jednego czy 50mln za drugiego - Anglików stać na trochę więcej
Najlepszego stopera już oddaliśmy za frajer do bogatej Arabii. Taki "overbooking" mieliśmy, ze teraz zostaliśmy z dzieciakiem popełniającym babole w co drugim meczu, Araujo do którego ciężko mieć zaufanie po wyczynach w najważniejszych meczach i z solidnym, ale szklanym Duńczykiem
1
@Transu96 Oczywiście, ze nie ta pozycja.
Do tego po takim sezonie po prostu nie można zmieniać mu pozycji, bo genialnie poradził sobie na LS.
To samo z Pedrim - zbrodnia wciskać go na siłę na 10.
Dlatego nie uważam, ze mamy takie bogactwo na tej pozycji.
No i to wciskanie Rashforda juz na pewniaka do składu, niech on najpierw coś pokaże
@Who_you_mam Dam mu kilka spotkań, ale wy też dajcie mu najpierw coś pokazać zamiast pokładać w nim wielkie nadzieje. Nie przyszedl do nas jako klasowy zawodnik, raczej jako gość do odbudowania
3
@FiscaelBarca Jak dasz Raphe na 10 to kto na LS? Tylko nie zartuj z Rashfordem
7
50mln? Slabo
70? Oferta do zaakceptowania mimo wielkiej sympatii do Fermina
Pytanie tylko czy to dobry kierunek dla samego zawodnika? Chelsea przeprowadza mnóstwo transferów, wydaje kupę kasy i co? I nic. Większość tych zawodników gdzieś przepada
1
@Murazor Roque to była kompromitacja - w czasie kryzysu kupować takiego placka za olbrzymie pieniądze.
On nawet w Brazylii nie pokazywał nic specjalnego
0
@Walpiano Pisałem o tym niżej.
Mniejsze kluby pokazują serce i wiarę w awans, a my juz przed meczem szukamy wymówek i chyba sami nie wierzymy, ze da sie to zrobić.
Co roku w LM grają biedniejsze kluby niz Legia, Lech czy nawet Jagiellonia.
Czekam na te 2 polskie drużyny w el.Lm, może wtedy się wreszcie uda
0
@WiecekFCB Jak można oddać najlepszego stopera ZA DARMO do Arabii... Zbrodnia, która będzie nas sporo kosztować w trakcie sezonu
2
@cules100pro 70mln? No ok, pod warunkiem, że dobrze wydadzą te pieniądze w co akurat wątpię przy szwagrach. Lepszy deal niz Casado za 30mln xd
Mimo wszystko wolałbym za te 70mln sprzedać Olmo
0
@4drian0 Wieksze budżety, mocniejsza liga, a my nawet w LE nie możemy zagrać ehh :)
1
@Popitek12 Bastoni
0
@Kubsoleon Ee tam, wcisnąć Raphe na 10, a Rashford pierwszy skład na LS. Brzmi genialnie
1
Nie rozumiem dlaczego Pafos czy Kairat Almaty mogą grać w Lidze Mistrzów, a dla Lecha czy Legii wciąż to jest tylko marzenie i każdy zadowala się nie LM, nie LE, ale LK.
Do wczoraj słuchałem jakie te kluby nie są bogate itp, ale przecież Lech czy Legia mają droższe kadry niz wlasnie Pafos, Almaty czy Karabach :)
No i im ranking ligowy nie jest potrzebny do awansu do najlepszej ligi świata
U nas przychodzi pojedynek z Crveną i wszyscy nastawieni na wpie*dol i walkę o honor, a w teori slabszy kadrowo Pafos walczy jak równy z równym i awansuje do LM
0
@adi7adi8 A niby czemu miałoby sie nie zaczynać? :D
Taka po prostu smutna prawda
0
@VeB 1899 Juz tam szwagry jakiegoś flopa z Brazylii za 45mln obmyślą
Przecież to profesjonaliści
0
@fenix1983 Yamal to nasz pierwszy prawdziwy skrzydłowy od odejścia Neymara, przesuwanie go gdziekolwiek byłoby zbrodnią
0
@Rastafarnianin w tym roku to niestety pachniało każdą porą, ale nie latem
0
@LambiPL Mnie niestety całkowicie zniechęcili tymi reklamami.
I śmieszną mnie komentarze żeby przyjść później do kina - to raczej oni powinni puszczać te reklamy 20-30min przed godziną seansu filmu
2
@Kgorecki2500 1. Ceny przekąsek
2. Pół godziny reklam w momencie, gdy już powinien lecieć film
Nikt do kupowania nie zmusza, ale większość lubi coś przekąsić w trakcie oglądania, więc lepiej zostać w domu i na dobrym TV obejrzeć sobie coś innego "na swoich warunkach".
Netflix i inne platformy oczywiście miały ogromny wpływ, a pandemia otworzyła ludziom oczy - wygodniej i taniej po prostu oglądać w domu
2
@VAMOS1899LaMasia Kim jest kur...Rashford od kilku lat i co on pokazal do tej pory w Barcelonie?
Przyszedl jako typowa zapchajdziura, tylko dlatego, ze nie mamy kasy na normalny tranfer na tą pozycję, a połowa kibiców juz na siłę przesuwa Raphe na "10" i wciska Rashforda na LS do pierwszego składu.
Na ten moment Fermin>..dlugo nic...> Rashford
Nie wiem czemu chcecie kombinować, przesuwać Raphe po sezonie życia na LS(ok, schodził do środka, taki styl), albo wymieniać tu Pedriego jako opcje na 10 skoro bez Pedriego na rozegraniu zarowno Barcelona jak i reprezentacjia Hiszpanii wyglądają blado
0
@Cules69 Po co wzrost na tej pozycji? Lepiej żeby miał dobrą technikę, mózg i serducho do zapieprzania - tego akurat Casado nie można odmówić.
1
@Metalowy14 Nie mamy kasy na rejestrację, ale sprzedawanie zawodników i rejestrowanie GORSZYCH w ich miejsce to słaby pomysł.
0
@Kismeth Odejdzie na 40 i zmienne :)
6
@fenix1983 Tak, tak, na upartego to Cubarsi i Eric Garcia bla bla.
Przychodzi co do czego to Olmo polamany, Pedri jest królem jak gra niżej, Yamal(xd, szkoda komentować), a Rapha musi grać na LS, bo zwyczajnie nie ma go kto zastąpić i nie ma sie co wygłupiać z wciskaniem go na "10"